40 نفر از فعالان و نخبگان قرآنی البرز به دیدار یار رفتند

کرج - ایرنا - رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت که 40 نفر از فعالان، نخبگان، قاریان و دست اندرکاران قرآنی البرز صبح امروز به دیدار مقام معظم رهبری رفتند.
کلمات کلیدی: [ سیاسی] [ رهبر انقلاب]


مطالب مرتبط

40 نفر از فعالان و نخبگان قرآنی البرز به دیدار یار رفتند

کرج - ایرنا - رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت که 40 نفر از فعالان، نخبگان، قاریان و دست اندرکاران قرآنی البرز صبح امروز به دیدار مقام معظم رهبری رفتند.

فعالان قرآنی همدان به دیدار رهبر معظم انقلاب رفتند

همدان- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: 25 نفر از حافظان، قاریان و اساتید قرآنی شامگاه یکشنبه برای شرکت در آیین اختتامیه سی و ششمین دوره مسابقات قرآنی و دیدار با رهبر معظم انقلاب به تهران اعزام شدند.

30 نفراز فعالان قرآنی برای دیدار با رهبری اعزام شدند

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه کرمانشاه، از اعزام 30 نفر از فعالان قرآنی استان به منظور دیدار با مقام معظم رهبری در روز دوشنبه 26 فروردین خبر داد.

دیدار ۲۵ نفر از فعالان قرآنی استان با رهبر معظم انقلاب

یاسوج- روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد از دیدار ۲۵ نفر از قاریان، حافظان و فعالان قرآنی استان با رهبر معظم انقلاب در هفته جاری خبر داد.

نخبگان جوان گیلانی با امام جمعه رشت دیدار کردند

نخبگان و جوانان برگزیده استان گیلان عصر امروز برای بیان مطالبات خود با نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان دیدار کردند.

نقش نخبگان و دلسوزان در تحقق عملی بیانیه گام دوم/تشویق دانش آموزان نخبه قرآنی در حد پول یک ساندویچ است

مدیران کل مازندران به دیدار خانواده شهدا در مناطق سیل‌زده رفتند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با تاکید بر تکریم منزلت خانواده شهدا در جامعه، گفت: مدیران کل مازندران به دیدار خانواده شهدای مناطق سیل‌زده رفتند.

25 فعال قرآنی کهگیلویه و بویراحمد با رهبر دیدار می کنند

یاسوج- ایرنا- مسئول روابط عمومی اداره ‌کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: 25 فعال قرآنی این استان روز دوشنبه 26 فروردین ماه 1398 با رهبر معظم انقلاب دیدار می کنند.

اختتامیه سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم

سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، یکشنبه ۲۵ فرودین با معرفی برگزیدگان قرآنی ۸۳ کشور و به همت سازمان اوقاف و امور خیریه، وزارت آموزش پرورش، سازمان بهزیستی و سایر دستگاه‌های اجرایی و با حضور مسئولان کشوری و لشکری، نخبگان قرآنی جهان اسلام، در مص

شعارهای قرآنی پررنگ‌تر از شعور قرآنی است

معاون فرهنگی سابق سازمان اوقاف و امور خیریه گفت که شعارهای قرآنی چه در مسابقات و چه در جامعه پررنگ‌تر و شعور قرآنی کم‌فروغ شده است.

ایران آمادگی همکاری قرآنی با همه کشورهای جهان را دارد

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف با اشاره به ظرفیت های قرآنی نظام گفت: جمهوری اسلامی ایران آماده همکاری قرآنی با همه کشورهای جهان اسلام است.

معاون بنیاد ملی نخبگان:شرایط فعلی، فرصت بی بدیل برای نخبگان است

اصفهان- ایرنا- معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان گفت: شرایط فعلی، فرصت بی بدیلی برای نخبگان است زیرا با توجه به محدودیت های مالی، مدیران باید پاسخگو باشند و درست کار کنند.

رسالت اتاق بازرگانی البرز در سال رونق تولید بسیار سنگین است

استاندار البرز گفت: به عنوان نماینده دولت، پشتیبان تولید و فعالان اقتصادی استان هستم و با اهتمام ویژه درصدد رفع مشکلات موجود خواهم بود و موانع ملی را نیز طی تهیه گردش کار، در ابعاد ملی طرح می کنیم تا تدابیر لازم اتخاذ شود.]]>

دیدار نخبگان جوان استان در روز جوان با نماینده ولی فقیه در گیلان

آیت اله فلاحتی در این دیدار گفت: مطالبه گری جوانان با گرایش های مختلف برای رسیدن به هدف واحد ستودنی ست.

استقبال ۲۰۰ هزار نفری از کمپین قرآنی «بخوان» در کشور

دبیر کمپین قرآنی «بخوان» از استقبال بی‌نظیر مردم از کمپین قرآنی «بخوان» در کشور خبر داد و گفت: تاکنون حدود ۲۰۰ هزار نفر از طرح‌های قرآنی و پوستر مسابقات بین‌المللی قرآن کریم دیدن کردند.

قم|مبانی قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب توسط جامعه قرآنی تبیین شود

رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم گفت: بیانیه گام دوم انقلاب دارای مبانی قرآنی قوی است لذا ما در دانشگاه علوم و معارف قرآنی اقداماتی را آغاز کردیم و میثاق نامه‌ای به محضر مقام معظم رهبری ارائه دادیم و وظایفی را به عهده گرفتیم.

شرایط فعلی کشور، فرصت بی بدیل برای نخبگان است

اصفهان- ایرنا- معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان گفت: شرایط فعلی، فرصت بی بدیلی برای نخبگان است زیرا با توجه به محدودیت های مالی، مدیران باید پاسخگو باشند و درست کار کنند.

اولویت برنامه های آموزشی مهد قرآن با هدف رویش نخبگان قرآنی

سید محمود چاوشی مدیر عامل مؤسسه کشوری مهد قرآن اولویت برنامه های آموزشی این موسسه را مطرح کرد.

­استقبال بی‌نظیر ۱۰۰ هزار نفری از پویش قرآنی بخوان

دبیر پویش قرآنی بخوان : تاکنون حدود ۱۰۰ هزار نفر از طرح‌های قرآنی و پوستر مسابقات بین‌المللی قرآن کریم دیدن کردند

استقبال بی‌نظیر ۲۰۰ هزار نفری از کمپین قرآنی «بخوان» در کشور

دبیر کمپین قرآنی «بخوان» از استقبال بی‌نظیر مردم از کمپین قرآنی «بخوان» در کشور خبر داد و گفت: تاکنون حدود ۱۰۰ هزار نفر از طرح‌های قرآنی و پوستر مسابقات بین‌المللی قرآن کریم دیدن کردند.