ثبت نام در بیش از یک حوزه انتخابیه باعث محرومیت داوطلب از آن دوره می شود

تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند: ثبت نام در بیش از یک حوزه انتخابیه فرعی موجب ابطال ثبت نام و محرومیت از داوطلبی نمایندگی آن دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی می شود.
کلمات کلیدی: [ سایر] [ صفحه اول] [ سیاسی] [ مجلس]


مطالب مرتبط

ثبت نام در بیش از یک حوزه انتخابیه باعث محرومیت داوطلب از آن دوره می شود

تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند: ثبت نام در بیش از یک حوزه انتخابیه فرعی موجب ابطال ثبت نام و محرومیت از داوطلبی نمایندگی آن دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی می شود.

ثبت نام در بیش از یک حوزه انتخابیه باعث محرومیت داوطلب از آن دوره می‌شود

محدودیت داوطلبان انتخابات مجلس برای ثبت نام در حوزه‌های انتخابیه

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوبه ای را به تصویب رساندند که براساس آن، ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس تنها از یک حوزه انتخابیه فرعی امکانپذیر است.

نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی: سپاه، افتخار میهن

نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی: سپاه مورد توجه و حمایت تمامی اقشار و گروههای جامعه، فارغ از جناح بندی‌های سیاسی است.

اعزام کارکنان بسیجی داوطلب صنعت آب و برق به مناطق سیل‌زده

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو از اعزام کارکنان بسیجی داوطلب با تخصص‌های فنی در حوزه برق و آبفا به مناطق سیل‌زده خبر داد

الحاق ندوشن به حوزه انتخابیه تفت و میبد + فیلم

 از انتخاب شهردار جدید یزد؛ سیاسی کاری یا اضطرار؟ تا رکورد بالاترین نرخ بیکاری استان

مبادا چندین دوره نمایندگی باعث شود تا از احوال محرومین غافل شوید

جهادگران در نامه خود به نماینده جاسک و بشاگرد نوشتند: مبادا چندین دوره نمایندگی مجلس و استقرار در پایتخت باعث شده باشد تا شما از احوال محرومین و مستضعفین که وارثان حقیقی این انقلاب‌اند، غافل شده باشید.

توجه به محرومیت زدایی معنوی در کنار محرومیت زدایی مالی

حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی از مدیران کانون های خادم یاری خواست تا ضمن اولویت قرار دادن محرومیت زدایی مالی به محرومیت زدایی معنوی نیز توجه کنند.

سنگین‌ترین محرومیت‌های تاریخ لالیگا + تصاویر

در میان سنگین‌ترین محرومیت‌های لالیگا سه ماه محرومیت از حضور در میادین نیز وجود دارد.

نمایندگان با پیشنهاد مافی برای تخصیص سهمیه به زنان در فهرست‌های انتخاباتی مخالفت کردند

با رأی نمایندگان اختصاص حداقل یک ششم فهرست‌های انتخاباتی به زنان در حوزه‌های انتخابیه بالای ۶ کرسی نمایندگی منتفی شد.]]>

ضرورت برخورد قانونی با مقصران تشدید خسارت‌های سیل/ تشکر از ارگان‌های نظامی، نهادهای کشور و مردم

رییس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران گفت: بی‌تدبیری‌های مدیران در دولت‌های دوره‌های مختلف، یکی از علل توسعه‌ی خسارات سیل اخیر بود. به لحاظ حقوقی و به جهت شرعی بسا کسانی که عامدا و از سر سهل‌انگاری باعث بارآمدن این خسارت‌ها شده‌اند، ضامن هستند و باید دستگ

همدان| طرح استانی شدن انتخابات تا پایان فروردین‌ماه تعیین تکلیف می‌شود

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان در به نتیجه رسیدن وظایف ملی ضعیف هستند گفت: نمایندگان بیشتر به جزئیات حوزه انتخابیه خود توجه دارند و این اشکال کار نمایندگان مجلس ماست.

سپاه در قلب مردم قرار دارد

یزد - ایرنا - نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی مردمی و انقلابی است و در قلب مردم ایران قرار دارد.

گروه داوطلب ارامنه تهران:دلبستگی به هموطنان ما را به پلدخترکشاند

خرم آباد - ایرنا - گروه 6 نفره داوطلب امداد به سیل زدگان از ارامنه تهران که در شهرستان پلدختر حضور یافته اند، دلبستگی به هموطنان و حس وطن دوستی را انگیزه خود برای حضور در این منطقه عنوان می کنند.

دوره‌های آموزشی مدیریت جهادی باعث رونق تولید می‌شود

واکنش سیمئونه به محرومیت سنگین کاستا

سرمربی اتلتیکومادرید نسبت به محرومیت هشت جلسه ای مهاجم اسپانیایی واکنش نشان داد.

رسیدگی به مسائل فرهنگیان در اولویت مجلس است

یزد - ایرنا - نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: رسیدگی به مسائل و مشکلات فرهنگیان جزو اولویت های نمایندگان مجلس است که بر حسب ضرورت پیگیری و اقدام می شود.

گروه داوطلب ارامنه تهران:دلبستگی به هموطنان ما را به پلدخترکشاند

پلدختر - ایرنا - گروه 6 نفره داوطلب امداد به سیل زدگان از ارامنه تهران که در شهرستان پلدختر حضور یافته اند، دلبستگی به هموطنان و حس وطن دوستی را انگیزه خود برای حضور در این منطقه عنوان می کنند.

واکنش «سیمئونه» به محرومیت هشت جلسه‌ای «کاستا»

تهران- ایرنا- سرمربی تیم اتلتیکو مادرید در واکنش به محرومیت سنگین در نظر گرفته شده برای مهاجم تیمش، آن را سختگیرانه و ناعادلانه خواند.

نماینده مجلس: حوزه انتخابیه ری از تهران جدا شود

تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس از ارائه طرح «تفکیک انتخابات شورای اسلامی و انتخاب شهردار شهرستان ری از تهران» به مجلس شورای اسلامی خبر داد.