کشتی کلاسیک زنان رشته ای نوپا و نیازمند حمایت ویژه

تهران - ایرنا - ارتقای سطح فنی و تکنیکی ملی پوشان کشتی کلاسیک زنان در گرو آموزشی مناسب است تا بدون دغدغه مالی و فارغ از مشکلات اقتصادی در تورنمت های بین المللی حضور یابند و افتخارآفرینان این عرصه باشند.
کلمات کلیدی: [ سایر] [ صفحه اول] [ ورزشی] [ ورزش بانوان] [ کشتی و وزنه برداری]


مطالب مرتبط

کشتی کلاسیک زنان رشته ای نوپا و نیازمند حمایت ویژه

تهران - ایرنا - ارتقای سطح فنی و تکنیکی ملی پوشان کشتی کلاسیک زنان در گرو آموزشی مناسب است تا بدون دغدغه مالی و فارغ از مشکلات اقتصادی در تورنمت های بین المللی حضور یابند و افتخارآفرینان این عرصه باشند.

محدودیت سنی از کشتی کلاسیک زنان برداشته شد

تهران- ایرنا- درخواست های زنان علاقه مند به شرکت در رقابت های کشتی کلاسیک بانوان جواب داد و محدودیت سنی از این رشته برداشته شد.

امسال سال آموزش کشتی کلاسیک است/نباید در بخش بانوان دچار خلل شویم

سرپرست نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی، سال ۹۸ را برای کشتی کلاسیک سال آموزش نامید و گفت: قرار است ۴۲ برنامه آموزشی را اجرا کنیم.

۲۸۸ کشتی‌گیر در المپیک ۲۰۲۰ توکیو به میدان می‌روند

۲۸۸ کشتی‌گیر در سه رشته کشتی آزاد، فرنگی و زنان در رقابت‌های کشتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو به میدان می‌روند.

فرهنگی: وزارت علوم از رشته‌های کاربردی حمایت نمی‌کند

نماینده مردم تبریز در مجلس با انتقاد از حمایت وزارت علوم از رشته‌هایی که صرفاً به آمار فارغ‌التحصیلان بیکار اضافه می‌کند در عین حال گفت که رشته‌های کاربردی مورد حمایت این وزارت‌خانه قرار ندارد.

جلسه جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان برگزار شد

جلسه جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان با حضور دبیران کل و اعضای شورای مرکزی مجمع زنان اصلاح طلب، جمعیت زنان مسلمان نواندیش، انجمن روزنامه نگاران زن ایران و جمعیت دفاع از حقوقو بشر زنان برگزار شد.

جلسه جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان برگزار شد

جلسه جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان با حضور دبیران کل و اعضای شورای مرکزی مجمع زنان اصلاح‌طلب، جمعیت زنان مسلمان نواندیش، انجمن روزنامه‌نگاران زن ایران و جمعیت دفاع از حقوق‌بشر زنان برگزار شد.]]>

افزایش حضور زنان در مجلس، نیازمند تلاش قانونگذاران است

تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شرایطی با پیشنهاد افزایش تعداد کرسی های زنان در مجلس مخالفت کردند که آمارهای جهانی و منطقه ای بیانگر رتبه پایین ایران به لحاظ حضور آنها در مجالس قانون گذاری است؛ گذار از این شرایط نیازمند تلاش قانون گذاران است.

صندوق های خردزنان روستایی درمناطق سیل زده از بانوان حمایت می کنند

گمیشان- معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: صندوق های خرد زنان روستایی در مناطق سیل زده از بانوان حمایت می کنند.

یادگار زنده باستانی کهگیلویه و بویراحمد نیازمند حمایت است

گچساران - ایرنا - درخت کهنسال سرو لار در شهرستان باشت به عنوان تک یادگار زنده ایران باستان در کهگیلویه و بویراحمد نیازمند حمایت برای ادامه حیات است.

شهرداری سمنان از رشته های ورزشی پرطرفدار حمایت می کند

سمنان- ایرنا- شهردار سمنان گفت: شهرداری سمنان به دنبال هزینه کرد منطقی و حمایت مالی در رشته های ورزشی پرطرفدار مردمی و ظرفیت دار است.

حمایت مالی از زنان فرهنگی آسیب‌دیده در سیل‌های اخیر

مدیرکل امور زنان وزارت آموزش‌وپرورش از اجرای طرح حامی در سراسر کشور خبر داد و گفت: طبق دستور وزیر، زنان فرهنگی آسیب‌دیده در سه استان لرستان، خوزستان و گلستان موردحمایت مالی قرار خواهند گرفت.

حمایت مالی از زنان فرهنگی آسیب‌دیده در سیل‌های اخیر

مدیرکل امور زنان وزارت آموزش‌وپرورش از اجرای طرح حامی در سراسر کشور خبر داد و گفت: طبق دستور وزیر، زنان فرهنگی آسیب‌دیده در سه استان لرستان، خوزستان و گلستان موردحمایت مالی قرار خواهند گرفت.]]>

بیانیه جبهه زنان اصولگرا و کارآمد در حمایت از سپاه پاسداران

جبهه زنان اصولگرا و کارآمد در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از اقدام امریکا علیه این نهاد نظامی، بیانیه ای صادر کرد.

سالن ماکوهاری توکیو میزبان مسابقات کشتی المپیک 2020

تهران - ایرنا - پیکارهای کشتی در بازی های المپیک 2020 به صورت رسمی با مسابقات وزن های 60 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی و 76 کیلوگرم زنان از 12 مرداد سال 1399 در سالن ماکوهاری توکیو آغاز می شود.

مدیران امروز بیش از گذشته نیازمند حمایت سپاهیان هستند

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با تأکید بر تقویت روحیه انقلابی‌گری در ورزش استان گفت: مدیران امروز بیش از گذشته نیازمند حمایت سپاهیان هستند.

کتاب 'زنان کارا و نامی فارس' منتشر شد

شیراز-ایرنا- کتاب 'زنان کارا و نامی فارس' که به معرفی بانوان شاخص این استان در رشته های مختلف علمی و ادبی پرداخته از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس منتشر شد.

برنامه ویژه فدراسیون کشتی برای 30 مربی سازنده

فدراسیون کشتی با شناسایی 30 مربی سازنده از سراسر کشور برنامه ویژه‌ای برای آنها خواهد داشت.

آغاز چاپ مجموعه‌کتاب‌های «افق کلاسیک» با «مرد کوچک»

رمان «مرد کوچک» نوشته آلفونس دوده با ترجمه محمود گودرزی به‌عنوان اولین کتاب مجموعه «افق کلاسیک» توسط نشر افق منتشر و راهی بازار نشر شد.

خبر خوش برای کلاسیک‌کاران؛ محدودیت سنی از کشوری و لیگ برداشته شد

درحالیکه تا پیش از این بانوان کلاسیک‌کار بالای 25 سال حق شرکت در مسابقات کشوری را نداشتند، این محدودیت سنی برداشته شد.