ترامپ خواهان کاهش روابط تجاری تل آویو با پکن است

تهران - ایرنا - رسانه های صهیونیستی یکشنبه شب گزارش دادند: «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در دیدار «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی از وی خواسته است، تل آویو روابط تجاری خود را با پکن کاهش دهد.
کلمات کلیدی: [ بین الملل] [ خاورمیانه] [ اقتصادی] [ آمریکا] [ آسیا و اقیانوسیه] [ تجارت]


مطالب مرتبط

ترامپ خواهان کاهش روابط تجاری تل آویو با پکن است

تهران - ایرنا - رسانه های صهیونیستی یکشنبه شب گزارش دادند: «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در دیدار «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی از وی خواسته است، تل آویو روابط تجاری خود را با پکن کاهش دهد.

ترامپ از نتانیاهو خواست روابط تل‌آویو با پکن را کاهش دهد

ترامپ از نتانیاهو خواست رابطه با چین را کاهش دهد

برخی رسانه‌ها می‌گویند رئیس جمهوری آمریکا همزمان با واگذاری بلندی‌های جولان به رژیم صهیونیستی، خواستار کاهش روابط تل‌آویو با پکن شده است.

وزیر دارایی پاکستان:خواهان توسعه روابط با ایران وترکیه هستیم

تهران - ایرنا - وزیر دارایی پاکستان با تاکید بر مزیت تقویت روابط و همکاری های اقتصادی بین کشورهای منطقه گفت که پاکستان خواهان تقویت همکاری های تجاری خود با ایران و ترکیه است.

ورشکستگی برخی شرکتهای کره‎ای پس از تحریم آمریکا علیه ایران

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و کره جنوبی گفت: علی‌رغم تمایل شرکت‌های کره‌ای به کاهش روابط تجاری با ایران پس از تحریم‌ها، حجم 25 برابری تجارت آن‌ها با آمریکا نسبت به ایران باعث شد تا روابط تجاری این شرکت‌ها با ایران به میزان 70 درصد کاهش یابد.

گسترش و توسعه روابط تجاری و سرمایه‌گذاری بین دو کشور همسایه

تاجر بین المللی عراق با رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی به منظور گسترش روابط تجاری، صادرات و واردات، سرمایه‌گذاری مشترک بین دو طرف دیدار کرد. ]]>

نمازی: ترامپ سبب خیر شد

یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه تروریستی خواندن سپاه توسط دولت ترامپ موجب تقویت وحدت و همبستگی ملی شد، گفت: ترامپ با وجود آنکه بارها اعلام کرده که خواهان مذاکره با ایران است، اما در عمل دنبال مذاکره نیست.

کاهش 10 میلیارد دلاری کسری تجاری هند و چین

دهلی نو-ایرنا- وزارت صنعت و بازرگانی هند روز شنبه در گزارشی اعلام کرد که کسری تجاری این کشور در برابر چین در سال مالی 2018-2019 حدود 10 میلیارد دلار کاهش یافته است.

روابط تجاری هرمزگان با کشور عمان توسعه می‌یابد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از توسعه روابط تجاری استان با کشور عمان خبر داد.

تل‌آویو: ترامپ در معامله قرن، نگرانی‌های اسرائیل را درنظر می‌گیرد

ترامپ خواهان عرضه بویئنگ مکس ۷۳۷ با برند جدید شد

رییس‌جمهور آمریکا، دونالد ترامپ دوشنبه شب از شرکت بوئینگ خواست به دنبال ۲ سقوط مرگبار هواپیماهای مکس ۷۳۷ این شرکت، برند آنها را تغییر دهد.

سوریه و لبنان راه های توسعه روابط تجاری را بررسی کردند

دمشق- ایرنا- عماد خمیس نخست وزیر سوریه روز سه شنبه در دمشق در دیدار حسن اللقیس وزیر کشاورزی لبنان راه های توسعه و گسترش روابط کشاورزی و تجاری بین دو کشور را بررسی کردند.

واشنگتن لغو امتیازات تجاری به هند را به تاخیر بیندازد

تهران- ایرنا- تعدادی از سناتورهای جمهوریخواه آمریکا در نامه ای به 'دونالد ترامپ'خواستار تاخیر درتصمیم واشنگتن برای لغو امتیازات تجاری به هند شدند.

دود بهبود روابط اقتصادی ایران و عراق به چشم چه کسانی می رود؟

تهران- ایرنا- سفر نخست وزیر عراق به ایران برای شرکت در نشست اقتصادی مشترک دو کشور - آن هم یک ماه بعد از سفر روحانی به این کشور - یک بار دیگر نوع روابط تجاری ایران و عراق را زیر ذره بین قرار داده است و بهبود روابط این دو کشور چندان به مذاق کشورهای حامی تحر

رئیس‌جمهور کوبا: باید قدرت دفاعی و اقتصادی خود را در برابر تهدیدات آمریکا تقویت کنیم

رئیس جمهور کوبا بر این باور است که ترامپ عامل اصلی کاهش شدید سطح روابط دو کشور به پایین ترین حد در دهه‌های اخیر بوده است.

روابط اقتصادی ایران و پاکستان

حجم روابط تجاری دوجانبه ایران و پاکستان حداقل تا سطح 5 میلیارد دلار قابل افزایش است که در صورت تحقق، منجر به افزایش رفاه و اشتغال ساکنین استان­‌های مرزی دو کشور خواهد شد.

ترامپ: روابط شخصی من با اون بسیار خوب است، حتی شاید عالی!

رییس‌جمهوری آمریکا برگزاری سومین دیدار با رهبر کره‌شمالی در آینده را اقدامی «خوب» توصیف و روابط شخصی خود با کیم جونگ اون را «عالی» قلمداد کرد.

گشایش محدود روابط تجاری ایران و کره / احتمال تمدید معافیت خرید میعانات گازی

پکن خواهان ایجاد فوری منطقه آزاد تجاری با کره و ژاپن شد

وزیر خارجه چین گفت: چین، کره‌جنوبی و ژاپن باید زودتر در مورد ایجاد یک منطقه تجارت آزاد توافق کنند.

نگرانی اروپایی‌ها از فشار دولت ترامپ به بانک‌مرکزی آمریکا

رئیس بانک مرکزی اروپا خواهان احترام گذاشتن به استقلال فدرال رزرو شد.