کمالی‌پور: مردم منتظر تحول در قوه‌قضاییه هستند/ عملکرد دادگاه‌های مبارزه با مفاسد قانع‌کننده نبود

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: عدم شفاف‌سازی دادگاه‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی موجب بدبینی مردم نسبت به قوه قضائیه و عدم اقناع آنها شده است.مطالب مرتبط

کمالی‌پور: مردم منتظر تحول در قوه‌قضاییه هستند/ عملکرد دادگاه‌های مبارزه با مفاسد قانع‌کننده نبود

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: عدم شفاف‌سازی دادگاه‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی موجب بدبینی مردم نسبت به قوه قضائیه و عدم اقناع آنها شده است.

مدیر موسسه ولیعصر: کل دریافتی از مردم ۱۶۲ میلیارد است/ سفرهای خارجی تفریحی از محل سپرده‌ها نبود

سومین جلسه رسیدگی به پرونده موسسات اعتباری البرز ایرانیان، آرمان، ولیعصر و فردوسی صبح امروز به ریاست قاضی صلواتی در شعبه چهارم دادگاه‌های ویژه مفاسد اقتصادی برگزار شد.

«فرهنگی» از توضیحات وزیر علوم قانع شد

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی پس از استماع اظهارات وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، توضیحات وی را قانع‌کننده دانست.

لایحه تجارت نهایی می‌شود/ تلاش برای تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد

رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت: لایحه اصلاح قانون تجارت و طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی، در راستای کمک به رونق تولید، به زودی نهایی خواهد شد.

بهادری: معلوم نیست قطع وسیع درختان در آذربایجان توسط کدام مافیا انجام می‌شود

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: اگر کمک‌های مردمی و کمک‌های داوطلبانه نبود مشخص نبود کشور در چه وضعیتی قرار می‌داشت. منتظر فروکش کردن بحران سیل هستیم تا مجلس به این مسئله ورود کند.

عملکرد بازیکنانم در حمله و دفاع خوب نبود/ روز بد محسن فروزان بود

رشت- سرمربی تراکتورسازی تبریز با اشاره به اینکه گل های سپیدرود رشت روی اشتباهاتمان به ثمر رسید، گفت: عملکرد بازیکنانمان در حمله و دفاع خوب نبود.

شورای شهر تهران منتظر گزارش عملکرد آب و فاضلاب است

تهران- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورا منتظر دریافت گزارش عملکرد یک و سال نیم گذشته آب و فاضلاب پایتخت در حوزه بازسازی تاسیسات و پیشرفت پروژه ها است.

صرف اعلام خبر وقوع فساد برای مردم اعتمادساز نیست

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه صرف اعلام خبر وقوع فساد برای مردم اعتمادساز نیست، "اصلاح روندها و بسترهای فسادزا" و "اعلام خبر برخورد با مفسدان" را دو مولفه اصلی برای ایجاد اطمینان در مردم نسبت به مقابله نظام جمهوری اسلامی با مفاسد دانست.

حجت‌الاسلام رئیسی: صرف اعلام "خبر وقوع مفاسد" اعتماد زداست

رئیس قوه‌قضائیه گفت: صرف اعلام خبر وقوع مفاسد، نه تنها اعتمادساز نیست بلکه اعتماد زداست؛ آنچه سبب ایجاد اعتماد مردم به مقابله نظام با مفاسد می‌شود، اولاً شناسایی و رفع بسترهای فساد و ثانیاً برخورد قانونی و عبرت‌آموز با مفسدان است.

نظر "سردار کمالی" درباره مسدود شدن صفحه اینستاگرامش

به دنبال مسدود شدن صفحه مجازی تعدادی از فرماندهان نظامی کشور، سردار کمالی، رئیس سرمایه نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: این اتفاق نشان می‌دهد که اینها عوامل استکبار و صهیونیست هستند و به جریان مستقیم اطلاعات اعتقاد ندارند اما ما تا سرنگونی صهیونیست

نماینده مردم تبریز از پاسخ های وزیر علوم قانع شد

تهران-ایرنا-«محمد حسین فرهنگی» نماینده مردم تبریز از پاسخ های منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مورد علت عدم توجه این وزارتخانه به توسعه رشته ها قانع شد.

رییس قوه قضاییه: همدلی مردم در کمک به سیل زدگان یک درس است

اهواز- ایرنا- رییس قوه قضاییه با اشاره به همراهی و مشارکت مردم در کمک رسانی به سیل زدگان گفت: مردم شرافتمند و مومن ایران در این امتحان الهی سرافراز بیرون آمدند و این یک درس است.

پرونده مالک روزنامه قانون به دادگاه ویژه ارسال شد

پرونده علیرضا نکویی مالک روزنامه قانون و از بدهکاران کلان بانک سرمایه، برای رسیدگی به اتهامات به شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی ارسال شد.

مبارزه با مفاسد اقتصادی و فرهنگی از جمله رسالت‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) است

رأی دادگاه «خدادادی» به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان نرسیده است

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: پرونده سلمان خدادادی در حال حاضر در دادگاه است و ما منتظر نهایی شدن حکم دادگاه هستیم و هنوز نتیجه نهایی به دست ما نرسیده است.

کاهش پرداخت از جیب مردم در طرح تحول سلامت محقق شده است

شیراز - ایرنا- وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه شاهد تحقق کاهش پرداخت از جیب مردم در طرح تحول سلامت هستیم گفت: با حمایت مقام معظم رهبری و همت دولت، شاهد تحقق کامل این بخش از طرح تحول هستیم.

کاهش پرداخت از جیب مردم در طرح تحول سلامت محقق شده است

شیراز - ایرنا- وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه شاهد تحقق کاهش پرداخت از جیب مردم در طرح تحول سلامت هستیم گفت: خوشبختانه با پشتیبانی مقام معظم رهبری و همت دولت، شاهد تحقق کامل این بخش از طرح تحول هستیم.

نماینده تبریز از توضیحات وزیر علوم قانع شد

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر علوم درباره حمایت از آموزش‌های کاربردی و مهارتی قانع شد.

تخصصی شدن دادگاه‌های مبارزه با فساد اقتصادی مهم‌ترین مطالبه مجلس از قوه قضائیه است

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: تخصصی شدن دادگاه‌های مبارزه با فساد اقتصادی مهم‌ترین مطالبه نمایندگان مجلس از قوه قضائیه است.

سفررئیس قوه قضاییه فردا به خوزستان

رئیس قوه قضاییه پنجشنبه با مردم سیل زده استان خوزستان دیدار خواهد کرد.