برنامه جلوگیری از سیل در تهران به استانداری ابلاغ شد
مطالب مرتبط

برنامه جلوگیری از سیل در تهران به استانداری ابلاغ شد

ابلاغ دستورالعمل اجرایی بودجه سال ۱۳۹۸ شهرداری تهران

دستورالعمل اجرایی بودجه سال ۱۳۹۸ شهرداری تهران که توسط معاونت برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران تدوین شده بود، توسط شهردار تهران برای اجرا ابلاغ شد.

دستورالعمل اجرایی بودجه سال 1398 شهرداری تهران ابلاغ شد

دستورالعمل اجرایی بودجه سال 1398 شهرداری تهران که توسط معاونت برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران تدوین شده بود، توسط شهردار تهران برای اجرا ابلاغ شد.

اشتغال یک میلیونی در سال ۹۸/برای جلوگیری از ریزش شغل برنامه داریم

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به هدفگذاری ایجاد یک میلیون شغل در سال ۹۸، از برنامه‌ریزی برای جلوگیری از ریزش نیروی کار نیز خبر داد.

روحانی قانون تفسیر یک ماده از برنامه ششم توسعه را ابلاغ کرد

رئیس جمهور پس از تصویب مجلس، قانون تفسیر یک ماده از قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی را ابلاغ کرد.

ابلاغ اعتبارات بودجه ۹۸ شهرداری

معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران، از ارزیابی عملکرد شهرداری در سطح مناطق و محلات در سال ۹۷ و همین طور تهیه گزارشی از عملکرد برنامه دوم توسعه شهرداری تهران خبر داد

از خطر ورود سیل به منازل روستایی سیریک جلوگیری شد

سیریک - سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان از روستاهای در معرض سیل این شهرستان بازدید و در جریان اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از ورود سیلاب به منازل اهالی قرار گرفت.

فرایند برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی ابلاغ شد

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فنآوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ابلاغ نحوه فرآیند برگزاری آزمون استخدامی به منظور تأمین نیروی انسانی مشاغل آتش نشانی سراسر کشور، به استثنای شهرداری پایتخت، از سوی این سازمان به استانداری‌ها خبر داد.

ابلاغ دستورالعمل اجرایی بودجه 98 شهرداری تهران

دستورالعمل اجرایی بودجه سال 98 شهرداری تهران توسط شهردار تهران برای اجرا ابلاغ شد

ضوابط اجرایی بودجه 98 ابلاغ شد + سند

هیئت وزیران ضوابط اجرایی بودجه سال 98 را به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.

طراحی ۳۰ برنامه عملیاتی با هدف توسعه بازار

رئیس سازمان بورس گفت: امسال با هدف توسعه بازار، برای هر معاونت حداقل پنج برنامه درنظر گرفته ایم که به تدریج ابلاغ و اجرایی خواهند شد.]]>

وزیر علوم: برنامه جدید آموزش عالی تا 3 ماه آینده ابلاغ می‌شود

جلوگیری از سوداگری زمین در باغات حریم تهران

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از رفع 40 مورد تخلف در قالب 4808 مأموریت در یک ماه گذشته و و جلوگیری از تخریب باغات و تسری جریان سوداگری زمین به باغات واقع در حریم شهر تهران خبر داد.

پیوست حکم رییس هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها ابلاغ شد

تهران- ایرنا- رییس جمهوری در پیوست حکمی به محمود نیلی احمدآبادی رییس دانشگاه تهران که از سوی وی به ریاست «هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها» مامور شده است، اولویت‌ها و ضروریات مورد بررسی را در 13 بخش و یک کارگروه ابلاغ کرد.

پیوست حکم رییس هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها ابلاغ شد

تهران- ایرنا- رییس جمهوری در پیوست حکمی به محمود نیلی احمدآبادی رییس دانشگاه تهران که از سوی وی به ریاست «هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها» مامور شده است، اولویت‌ها و ضروریات مورد بررسی را در 13 بخش و یک کارگروه ابلاغ کرد.

آیت‌الله رئیسی: برنامه‌ریزی‌های جهادی و تحولی قضائی ابلاغ خواهد شد

جلوگیری از سوداگری زمین در باغات واقع در حریم شهر تهران

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از رفع ۴۰ مورد تخلف در غالب ۴۸۰۸ مأموریت در یک ماه گذشته و و جلوگیری از تخریب باغات و تسری جریان سوداگری زمین به باغات واقع در حریم شهر تهران خبر داد.

جلوگیری از برداشت ۶۰ هزار متر مکعب از منابع آب زیرزمینی در تهران

مدیر امور منابع آب تهران بزرگ گفت: طی هفته گذشته با انسداد ۶ حلقه چاه غیرمجاز از برداشت سالانه حدود ۶۰ هزار متر مکعب آب جلوگیری شد.

شهرداریها باید از ساخت و ساز دربستر رودخانه ها جلوگیری کنند

کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه با تاکید بر اینکه شهرداریها باید از ساخت و ساز در بستر رودخانه ها جلوگیری کنند، گفت: شهرداریها باید بشدت برساخت و سازها نظارت لازم داشته باشند همچنین برای واحدهایی که در حریم رودخانه ها قرار د

بخشنامه استفاده از ظرفیتهای جوانان نخبه برای کمک به سیل زدگان ابلاغ شد

تهران- ایرنا- وزیر کشور بخشنامه استفاده از ظرفیت های جوانان نخبه و دانشگاهیان برای بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده را به استانداران ابلاغ کرد.