فرماندار شیروان: باران ببارد یا نبارد بحران داریم

بجنورد- ایرنا- فرماندار شیروان گفت: در سالیان گذشته با غفلت از مدیریت منابع آبی و رودخانه ها به گونه ای رفتار کرده ایم که اکنون باران ببارد و یا نبارد دچار بحران می شویم.مطالب مرتبط

فرماندار شیروان: باران ببارد یا نبارد بحران داریم

بجنورد- ایرنا- فرماندار شیروان گفت: در سالیان گذشته با غفلت از مدیریت منابع آبی و رودخانه ها به گونه ای رفتار کرده ایم که اکنون باران ببارد و یا نبارد دچار بحران می شویم.

بارندگی برخی راه های روستایی شیروان را به زیر آب فرو برد

بجنورد- ایرنا- فرماندار شیروان گفت: با توجه به بارندگی های رگباری عصر جمعه در این شهرستان، راه های ارتباطی شماری از روستاهای بخش قوشخانه شیروان دچار مشکل آب گرفتگی شد.

طبیعت زیبای بهاری شیروان

تصاویری زیبا از سدّ و حاشیه سدّ بارزوی شیروان و منطقه تکمران شیروان. عکاس: مهدی خانلقی

فرماندار: دانش آموزان شیروان معادل کل استان افتخار آفریدند

بجنورد- ایرنا- فرماندار شیروان گفت: دانش آموزان این شهرستان در المپیادهای علمی سال 97، معادل کل دانش آموزان دیگر شهرستان های استان افتخارآفرینی کردند.

کاش باران نبارد!

خرم آباد - ایرنا - 2 هفته از سیل کم سابقه پلدختر می گذرد و با حمایت مردم، کمک های دولت و امداد رسانی نیروهای مسلح، اوضاع به سمت عادی شدن و بهبودی نسبی پیش می رود.

وجود ۵۳۰ کیلومتر مسیل و رود دره در تهران

استاندار تهران گفت: در رودرده کن، فرحزاد، دربند اگر تنها 20 تا 30 دقیقه باران ببارد سیل جاری می‌شود.]]>

برخی مدارس روستایی شیروان تعطیل شد

شیروان_ به علت بارش باران و قطع احتمالی خطوط و راه های ارتباطی شیروان فردا یک شنبه برخی مدارس روستایی این شهرستان تعطیل اعلام شد.

جمع ناسازها در پلدختر، کاش باران نبارد!

پلدختر - ایرنا - دو هفته از سیل کم سابقه پلدختر می گذرد و با حمایت مردم، کمک های دولت و امداد رسانی نیروهای مسلح، اوضاع به سمت عادی شدن و بهبودی نسبی پیش می رود.

لزوم تشکیل وزارت آب و محیط‌ زیست/ در مدیریت بحران مشکل جدی داریم

نماینده مردم محلات در مجلس گفت: متأسفانه در بحث مدیریت بحران مشکلات جدی داریم چرا که مدیریت در این بخش مسلط نیست و بسیاری از بخش‌ها، موازی کاری می‌کنند.

مدارس برخی روستاهای شیروان تعطیل اعلام شد

بجنورد- ایرنا- ستاد بحران شیروان اعلام کرد: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال شدت بارندگی ها و جاری شدن سیلاب، مدارس برخی از روستاهای این شهرستان در روز یکشنبه تعطیل خواهد بود.

16 کیلوگرم تریاک در ورودی شیروان کشف شد

بجنورد- ایرنا- فرمانده انتظامی شیروان گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شیروان 16 کیلوگرم ماده مخدر تریاک را قبل از ورود به این شهرستان کشف کرد.

فرماندار ری: رویکرد حمایتی نسبت به نسل جوان داریم

شهرری- ایرنا- فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: رویکرد حمایتی نسبت به نسل جوان داریم و به دنبال شناسایی نخبگان و الگو سازی نسل جوان در مناطق جنوبی پایتخت هستیم.

۲ طرح در شیروان افتتاح و یک پروژه کلنگ زنی شد

شیروان- در آستانه هفته ملی سلامت مرکز جامع خدمات سلامت شهری زیارت، بخش ماموگرافی بیمارستان امام خمینی (ره) شیروان افتتاح و پروژه MRI بیمارستان آیت الله هاشمی رفسنجانی کلنگ زنی شد.

همواره در موقعیت کتمان بحران قرار داریم

دکتر حسن نمک دوست گفت: ما همواره در موقعیت کتمان بحران قرار داریم به همین دلیل هیچ‌گاه مهیای مقابله با آن نمی‌شویم.

سیلاب مسیر مشهدریزه- تایباد را مسدود کرد

فرماندار و رییس ستاد مدیریت بحران تایباد گفت: بارش باران از ظهر امروز در نقاط مختلف شهرستان آغاز شده و تاکنون ادامه دارد.]]>

کشتی با چوخه شیروان؛ جام روز جمهوری اسلامی

بیست و هشتمین دوره این رقابت ها، با شرکت 252 ورزشکار در گود کشتی با چوخه شیرکوه شیروان آغاز شده و تا عصر امروز ادامه می یابد.

دانش پیش‌بینی‌های جوی را داریم اما تجهیزات نداریم

رئیس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی گفت: ما توانایی و علم پیش بینی بروز بحران های جوی مانند سیل را داریم ولی تجهیزات به روز و کافی نداریم.

فرماندار رشت: ماموریت مهم سال 98 انتخابات است

رشت - ایرنا - فرماندار شهرستان رشت گفت: سال 98 سالیست که ماموریت بسیار مهم و سنگین انتخابات را در کنار همه ماموریت ها برای خدمت رسانی به مردم، داریم.

5 تیم دانش آموزی شیروان به مسابقات ریاضی راه یافتند

بجنورد- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش شیروان گفت: پنج تیم از دبیرستان های سمای این شهرستان پس از موفقیت در مرحله استانی به مرحله مسابقات کشوری شهرریاضی راه پیدا کردند.

ریزش کوه یک مسیر ارتباطی روستایی شیروان را بست

بجنورد- ایرنا- بخشدار قوشخانه شیروان گفت: بر اثر بارندگی های شدید اخیر، کوه گردنه سولدی صبح روز یکشنبه ریزش کرد که موجب بسته شدن راه ارتباطی این مسیر با مرکز شهر شده است.