جاده اردبیل - سرچم 48 ساعت مسدود می شود

اردبیل - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از انسداد جاده اردبیل - سرچم از روز دوشنبه به مدت 48 ساعت خبر داد.مطالب مرتبط

جاده اردبیل - سرچم بازگشایی شد

اردبیل - ایرنا- مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل از بازگشایی جاده اردبیل - سرچم که بر اثر ریزش کوه مسدود شده بود، خبر داد.

عملیات ریزش‌برداری محور اردبیل به سرچم ادامه دارد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در پی ریزش کوه در حد فاصل تونل 10 و 11 جاده اردبیل به سرچم عملیات ریزش برداری با مدیریت ایمنی تردد در این محور ادامه دارد.

محور آستارا-اردبیل بازگشایی شد

آستارا - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آستارا گفت: محور آستارا-اردبیل که به علت ریزش کوه به مدت سه ساعت مسدود شده بود، با تلاش راهداران بازگشایی شد.

محور اردبیل-آستارا بازگشایی شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: محور اردبیل به آستارا که روز گذشته به دلیل رانش کوه مسدود شده بود بازگشایی شد.

26 جاده کشور امروز مسدود است/کاهش 16.5 درصدی ترددها

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اعلام مسدود بودن 26 جاده کشور طی امروز از کاهش 16.5 درصدی ترددها طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

جاده اردبیل - آستارا بازگشایی شد

اردبیل - ایرنا- جاده اردبیل - آستارا که روز گذشته بر اثر رانش زمین بسته شده بود بامداد سه شنبه با تلاش راهداران بازگشایی و تردد خودروها در آن جریان یافت.

محور آستارا به اردبیل مسدود شد

آستارا- مسیر مواصلاتی و پرتردد آستارا به اردبیل به علت ریزش کوه تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

سرعت تندباد در اردبیل به 70 کیلومتر بر ساعت رسید

سرپرست اداره کل هواشناسی استان اردبیل گفت: در حال حاضر سرعت تندباد در اردبیل به 70 کیلومتر بر ساعت رسیده و بیشینه آن در برخی از مناطق استان به ویژه در مناطق مرکزی به 90 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

جاده اردبیل - آستارا بر اثررانش زمین بسته شد/ تلاش پنج گروه راهداری برای بازگشایی راه

اردبیل - ایرنا - گروه های راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در تلاش برای بازگشایی جاده اردبیل - آستارا هستند که عصر دوشنبه بر اثر رانش زمین در منطقه آقچای آستارا بسته شده است.

برفروبی ۳۸۵کیلومتری جاده‌های اردبیل/ آماده باش ۸۰ اکیپ راهداری

اردبیل - معاون راهداری اردبیل گفت: با توجه به بارش شدید برف در دو روز گذشته ۳۸۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان برف روبی شد.

جاده اردبیل - آستارا بر اثر رانش زمین بسته شد/ تلاش پنج گروه راهداری برای بازگشایی راه

اردبیل - ایرنا- گروه های راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در تلاش برای بازگشایی جاده اردبیل - آستارا هستند که عصر دوشنبه بر اثر رانش زمین در منطقه آقچای آستارا بسته شده است.

جاده جدیدی در خوزستان مسدود نشده است

اهواز- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: بارندگی هایی که از روز گذشته در خوزستان آغاز شده و در برخی مناطق همچنان ادامه دارد، منجر به مسدود شدن مسیرهای جدید در این استان نشده است.

راه برفی خلخال - پونل بازگشایی می شود

اردبیل - ایرنا - عملیات اجرایی بازگشایی جاده مسدود شده از برف خلخال - پونل توسط راهداران استان گیلان آغاز شد.

جدیدترین وضعیت محورهای مواصلاتی خوزستان؛ محور اهواز ـ آبادان ‌‌مسدود است/جاده 21 ‌روستا بسته شد

گروه استان‌ها ـ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت:بارندگی‌هایی که از روز گذشته در استان آغاز شده منجر به مسدود شدن محورهای جدید نشده است.

مسدود بودن جاده یساقی– بندرترکمن بر اثر ماندگاری سیلاب+گزارش

ماندگار شدن سیلاب ، حدود یک ماه است مسیر جاده یساقی کردکوی – بندرترکمن را مسدود کرده است .

13 راه فرعی و روستایی در خراسان رضوی مسدود است

مشهد - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: در پی بارشهای شدید هفته گذشته علاوه بر جاده فرعی بردسکن - عشق آباد 12 راه روستایی در هفت شهرستان این استان مسدود است.

آخرین وضعیت راه‌ها|تردد روان در محورهای شمالی/28 جاده مسدود است

مرکز مدیریت راه‌های کشور از تردد روان درمحورهای شمالی خبر داد و اعلام کرد امروز 28 جاده کشور مسدود است.

محور دیهوک_ راور همچنان مسدود

محور دیهوک به راور ( سه راهی راهداران به راور) که از چند روز گذشته به دلیل آب گرفتگی و تخریب جاده مسدود شده بود همچنان مسدود است.

جاده بردسکن-طبس بازگشایی شد

مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: جاده بردسکن-عشق آباد-طبس که 26 فروردین ماه امسال بر اثر آسیب ناشی از سیلاب مسدود شده بود، روز دوشنبه بازگشایی شد.

وزیر راه و شهرسازی از جاده مسدود شده اهواز - آبادان دیدن کرد

اهواز - ایرنا - محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی روز شنبه به همراه جمعی از مسئولان محلی از کمربندی غرب اهواز و جاده اهواز - آبادان که به دلیل سیل مسدود شده اند ، دیدن کرد.