تأمین مواد اولیه صنایع غذایی به‌صورت جدی پیگیری می‌شود

تبریز- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: پیگیری‌های ملی در خصوص تأمین مواد اولیه صنایع غذایی استان انجام می شود.مطالب مرتبط

تأمین مواد اولیه صنایع غذایی به‌صورت جدی پیگیری می‌شود

تبریز- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: پیگیری‌های ملی در خصوص تأمین مواد اولیه صنایع غذایی استان انجام می شود.

تأمین مواد اولیه صنایع غذایی به‌صورت جدی پیگیری می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از پیگیری‌های ملی در خصوص تأمین مواد اولیه صنایع غذایی استان خبر داد.

تأمین شکر استان کرمان به صورت جدی پیگیری شود

کرمان - سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان گفت: بحث تأمین شکر برای ماه‌های آتی خصوصاً ماه رمضان را باید به صورت جدی پیگیری شود تا در این خصوص استان با مشکلی مواجه نشود.

افزایش ۴۵درصدی تولید مواد اولیه شوینده در استان اصفهان

تولید مواد اولیه شوینده در شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران ۴۵درصد افزایش یافته است.

دولت شعار ندهد، ماده اولیه صنعت پوشاک را تامین کند

دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک با اعلام اینکه نگرانیم برخورد با فروشندگان کالاهای قاچاق در سال جدید به فراموشی سپرده شده و ادامه پیدا نکند،گفت: دولت باید یک سازوکار ویژه را برای تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی به کار گیرد.

«شاهرخ ظهیری» پدر صنایع غذایی ایران درگذشت

همدان- ایرنا- «شاهرخ ظهیری» پدر صنایع غذایی ایران و بنیانگذار شرکت صنایع غذایی «مهرام» روز گذشته /پنجشنبه/ در سن 89 سالگی در تهران درگذشت.

«شاهرخ ظهیری» پدر صنایع غذایی ایران درگذشت

همدان- ایرنا- «شاهرخ ظهیری» پدر صنایع غذایی ایران و بنیانگذار شرکت صنایع غذایی «مهرام» روز گذشته /پنجشنبه/ در سن 89 سالگی در تهران درگذشت.

دستور رئیس‌جمهور به بانک مرکزی برای تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت تأمین نقدینگی و مواد اولیه واحدهای صنعتی در سال ۹۸، از دستور رئیس‌جمهور به بانک مرکزی برای تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی خبر داد.

ماجرای معطلی یک ساله مواد اولیه لوازم خانگی در گمرک/ به کارگران بگویم مواد اولیه نیست بروید خانه؟

تولیدکننده لوازم خانگی با اشاره به اینکه تولیدکننده ایرانی برای واردات مواد اولیه باید با دوندگی بسیار اثبات کند این کالا مشمول واردات است، گفت: مگر من می‌توانم خط تولید را یک سال معطل قطعه کنم به کارگران بگویم قطعه نداریم بروید یک سال دیگر بیایید.

تشدید مشکلات بازار مواد غذایی در صورت تشکیل وزارت بازرگانی و حفظ ارز ۴۲۰۰ تومانی

امکان ورود مواد اولیه تولید بجای انتقال ارز به داخل

وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: صادرکنندگان می توانند به جای انتقال ارز در مقابل صادرات مواد اولیه و تجهیزات تولید ثبت سفارش و وارد کنند.

افزایش خدمات پزشکی و کنترل مواد غذایی در مناطق سیل زده

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: با توجه به گرم شدن هوا نظارت های بهداشتی در حوزه آب آشامیدنی و مواد غذایی در مناطق سیل زده تشدید می شود.

ارسال دو محموله تجهیزات و‌ مواد غذایی به مناطق سیل زده

مسوول موکب علی بن باقر (ع) کاشان: تا امروز در دو مرحله تجهیزات و‌ مواد غذایی به لرستان و ‌‌خوزستان ارسال شده است

دولت پیونگ یانگ خواستار واردات فوری مواد غذایی شد

تهران - ایرنا - به نوشته یک روزنامه کره جنوبی، آمار نشان می دهد که ذخایر ارزی، نفتی و غذایی کره شمالی تنها برای کمتر از یک سال کافی خواهد بود، از این رو دولت این کشور خواهان واردات فوری مواد غذایی برای مقابله با بحران احتمالی غذا در این کشور شد.

ارسال اقلام بهداشتی و مواد غذایی به سیل زدگان

سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع (توان) محموله اقلام بهداشتی و مواد غذایی مورد نیاز مردم مناطق سیل زده کشور را ارسال کرد

ارسال مواد غذایی از تبریز به سیل زدگان ایلام

موکب شهدای خواهران آذربایجان شرقی محموله مواد غذایی به سیل زدگان ایلام ارسال کرد.

12.5 تن مواد غذایی فاسد در زنجان معدوم شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه هفته سلامت در سراسر دنیا مورد توجه قرار دارد، گفت: 12.5 تن مواد غذایی فاسد در زنجان معدوم شد.

اقدام جدید گمرک برای تسریع در ترخیص مواد اولیه و ماشین‌آلات تولید

معاون فنی گمرک گفت:تصمیم بر این شد که اظهارنامه های مربوط به مواد اولیه، ماشین آلات و سایر کالاهای مورداستفاده درتولید که درمسیر سبز قرار نمی گیرند، توسط کارشناسان گمرک محل اظهار رسیدگی شود.

90 تن مواد غذایی غیرقابل مصرف در کردستان کشف و معدوم شد

سنندج - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در طرح سلامت نوروزی(20 اسفند تا 20 فروردین) 20 تن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته، فاسد و فاقد مشخصات لازم بهداشتی کشف و معدوم شده است.

انهدام دو تن مواد غذایی تاریخ گذشته در سمیرم

 حدود دو تن مواد غذایی و آرایشی تاریخ گذشته در شهرستان سمیرم معدوم شد.