ایجاد منبع درآمد پایدار برای شهرداری بروجرد در اولویت قرار دارد

بروجرد - ایرنا - شهردار بروجرد گفت: ایجاد منبع درآمد پایدار در اولویت کاری مسئولان شهرداری و مدیران سازمان های وابسته به این دستگاه خدمات رسان شهری قرار دارد.مطالب مرتبط

ایجاد منبع درآمد پایدار برای شهرداری بروجرد در اولویت قرار دارد

بروجرد - ایرنا - شهردار بروجرد گفت: ایجاد منبع درآمد پایدار در اولویت کاری مسئولان شهرداری و مدیران سازمان های وابسته به این دستگاه خدمات رسان شهری قرار دارد.

دنبال ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری بوشهر هستیم

بوشهر - شهردار بندر بوشهر خواستار مدیریت، کنترل و کاهش هزینه‌ها در شهرداری بوشهر شد و گفت: دنبال ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری بوشهر هستیم.

تحقق ۱۰۲ درصدی درآمد‌های پایدار شهرداری تهران

معاون شهردار تهران، انتشار اوراق مشارکت به میزان ۷۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل خط ۷ مترو را یکی از عملکردهای معاونت مالی و اقتصادی شهرداری تهران در سال ۹۷ دانست

به روزرسانی حقوق و خدمات‌رسانی به مردم؛ دو اولویت شهرداری بروجرد

۶ ماه حقوق معوقه کارگران شهرداری بروجرد پرداخت شد

بروجرد- شهردار بروجرد از پرداخت ۶ ماه حقوق معوقه کارگران و دو ماه حقوق بازنشستگان شهرداری بروجرد بدون فروش املاک این شهرداری خبر داد.

بازارچه و نمایشگاه تولیدات بومی بروجرد ایجاد شود

بروجرد- فرماندار بروجرد بر ایجاد نمایشگاه و بازارچه‌های تولیدات واحدهای تولیدی این شهرستان در راستای تحقق شعار سال تاکید کرد.

سد سیمره در وضعیت پایدار قرار دارد

ایلام - ایرنا - مدیر بهره برداری سدونیروگاه برق آبی سیمره گفت: سد سیمره هم اکنون در وضعیت پایدار قرار دارد.

توانمندسازی و ایجاد اشتغال برای معلولان با جدیت دنبال می‌شود

یزد ـ رئیس بهزیستی مهریز با اشاره به اولویت‌هایی که امسال در دستور کار قرار گرفته است، گفت: توانمندسازی و ایجاد اشتغال برای معلولان از اولویت‌های بهزیستی مهریز در سال ۹۸ است.

سالاری: شهرداری تهران در بدترین وضعیت مالی قرار دارد

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران گفت: شهرداری به لحاظ منابع درآمدی در بدترین وضعیت خود در تاریخ شهرداری قرار دارد.

همه باید به رونق تولید در شهرستان بروجرد کمک کنیم

بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد گفت: همه باید به رونق تولید در شهرستان بروجرد کمک کنیم و در این راستا شناسایی و حمایت از کارخانجات فعال باید دراولویت قرار بگیرد.

تحقق ۱۰۲ درصدی درآمدهای پایدار شهرداری تهران

معاون مالی شهرداری تهران افزایش سهم شهرداری در قانون مالیات بر ارزش افزوده، انتشار اوراق مشارکت برای تکمیل خط ۷ مترو و اخذ آرا برای حفظ باغات را بخشی از عملکرد این معاونت در سال گذشته دانست.

افزایش 10 برابری درآمد شهرداری از حوزه پسماند

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: درآمد شهرداری از حوزه پسماند به دلیل انتظام بخشی و نظم دادن بالغ بر 10 برابر شده است.

102 درصد از درآمدهای پایدار شهرداری تهران در سال 97 محقق شد

تهران- ایرنا- معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران اعلام کرد: با تحقق 102 درصدی درآمدهای پایدار، سهم آن از کل درآمدهای نقدی شهرداری تهران به 32.8 درصد رسید.

هیچ شهری در لرستان منبع پایدار تامین آب ندارد

تسهیلات روستایی باید منجر به ایجاد شغل پایدار شوند

ایلام- ایرنا- استاندار ایلام گفت: تسهیلات اشتغال روستایی باید منجر به ایجاد شغل دائمی شود و شخص دارای بیمه باشد تا شغل پایدار در استان ایجاد شود.

برند و گفتمان کتاب و دانایی در اولویت صحبت مدیران یزد باشد

یزد - ایرنا - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد گفت: با ایجاد همگرایی در سطح استان قول اجرای برنامه هایی در زمینه پایتخت کتاب ایران داده ایم از این رو برند و گفتمان کتاب و دانایی با اولویت در صحبت های مدیران به صورت پایدار وجود داشته باشد.

ایجاد 120 هزار شغل با تداوم طرح اشتغال پایدار روستایی

تهران- ایرنا- مدیرعامل بانک کشاورزی اعلام کرد: بر پایه پیش بینی ها، با اجرای کامل طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری در ماه های آینده، شمار شغل های جدید ایجاد شده از مرز 120 هزار مورد عبور کند.

تاکید بر ایجاد شرایط پایدار برای تعاملات تجاری با افغانستان

سفیر ایران در افغانستان بر ایجاد شرایط پایدار برای توسعه تعاملات تجاری با کشور افغانستان تاکید کرد.

97 سال طلایی برای زنجان بود/ سال پرکاری پیش روی شهرداری زنجان قرار دارد

شهردار زنجان با اشاره به اینکه سال قبل برای شهرداری زنجان طلایی بود، گفت: سالجاری سال پرکاری برای شهرداری زنجان خواهد بود.]]>

گودرزی: در خصوص سد کلان به مردم بروجرد اجحاف شده است

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که سد کلان آبریز بروجرد است و این سد در مرز ملایر و بروجرد احداث شده است، اظهار کرد: وزیر نیرو پذیرفته است که سهم ما را بدهد ولی زیرمجموعه ایشان در حق ما اجحاف می‌کند و این کار درست نیست.