درخواست هلال احمر استان تهران برای جمع‌آوری وسایل سرمایشی در مناطق سیل‌زده

معاون هلال احمر استان تهران گفت: با توجه به افزایش گرما در خوزستان اکنون نیاز جدی مردم منطقه پنکه، کولر آبی، پشه‌بند، البسه، وسایل بهداشتی و دمپایی است.مطالب مرتبط

درخواست هلال احمر استان تهران برای جمع‌آوری وسایل سرمایشی در مناطق سیل‌زده

معاون هلال احمر استان تهران گفت: با توجه به افزایش گرما در خوزستان اکنون نیاز جدی مردم منطقه پنکه، کولر آبی، پشه‌بند، البسه، وسایل بهداشتی و دمپایی است.

بیش از ۳۰۰ نیروی هلال احمر استان مرکزی به مناطق سیل زده اعزام شده اند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از ارسال کمک‌های غیر نقدی یک میلیارد و پانصد میلیون ریالی شرکت پتروشیمی شازند با هماهنگی جمعیت هلال احمر این استان برای مناطق زلزله زده خبر داد.

جمع آوری کمک‌های غیرنقدی به سیل زدگان در پایگاه‌های هلال احمر

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت:۳۶پایگاه ثابت و سیار این جمعیت در استان کار جمع آوری کمک هیا غیرنقدی مردم را انجام یم دهند.

30 پایگاه کمک های مردمی به سیل زدگان را جمع آوری می کنند

بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: در حال حاضر 30 پایگاه این جمعیت به منظور جمع آوری کمک های مردم استان برای ارسال به مناطق سیل زده در اقصی نقاط استان مستقر هستند.

امدادرسانی هلال احمری های سمنان در مناطق سیل زده

جمعیت هلال احمر استان سمنان با فراخوان ، جمع آوری کمک های مردمی و اعزام نیرو به کمک هموطنان استان های سیل زده شتافت

هلال احمر به 290 هزار نفر از سیل زدگان امدادرسانی کرد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: از 25 اسفند ماه سال گذشته 24 استان کشور درگیر سیل بوده اند که هلال احمر تاکنون به 290 هزار نفر از هموطنان امدادرسانی کرده است و 111 هزار نفر اسکان اضطراری و هزار و 152 نفر نیز به مناطق امن منتقل

انجام ۲۲۹ سورتی پرواز توسط بالگردهای جمعیت هلال احمر در مناطق سیل‌زده خوزستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گفت: طی ۷ روز گذشته ۲۲۹ پرواز امدادی از آشیانه جمعیت هلال احمر خوزستان به مناطق سیل زده استان برای کمک به آسیب دیدگان انجام شده است. ]]>

بازدید هلال احمر کویت از مناطق سیل‌زده ایران و آمادگی برای کمک

هیاتی از هلال احمر کویت از مناطق سیل زده در استان خوزستان بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان نیازهای سیل زدگان قرار گرفتند و برای کمک بیشتر اعلام آمادگی کردند.

گروه درمانی هلال احمر به خوزستان اعزام می شود

یاسوج - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک گروه 20 نفره تخصصی بهداشت و درمان اضطراری از جمعیت هلال احمر این استان به مناطق الوان شاغور و باوی در استان خوزستان اعزام می شود.

کمکهای مردمی از طریق هلال احمر و کمیته امداد جمع آوری شود

کرمانشاه- ایرنا- مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه تاکید کرد که کمک های مردمی به سیل زدگان باید تنها از طریق هلال احمر و کمیته امداد جمع آوری شود.

اعلام موسسات خیریه و انجمن‌ها برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی و فعالیت در مناطق سیل‌زده

جمعیت هلال احمر آخرین فهرست موسسات خیریه و انجمن‌های دارای مجوز برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی و فعالیت در مناطق سیل‌زده را اعلام کرد.

مخالفت شورای تامین استان‌ها با حضور جوانان هلال احمر در مناطق سیل‌زده!

رئیس سازمان جوانان هلال احمر با اشاره به حضور تاثیرگذار تیم‌های سحر در مناطق سیل‌زده گفت: در ابتدا شورای تامین استان‌های سیل زده موافق حضور این جوانان نبود، اما این افراد متخصص با قبول مسئولیت و با حضورشان در مناطق سیل‌زده، موفق عمل کردند.

کمک 80 میلیارد تومانی مردم به هلال احمر برای یاری سیلزدگان

تهران- ایرنا- رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر در نشست فعالان بخش خصوصی برای کمک به هموطنان سیلزده گفت: مردم در 17 روز گذشته مبلغ 80 میلیارد تومان به هلال احمر کمک کردند که همه آن برای یاری آسیب دیدگان خرج می شود.

حضور نیروهای هلال احمر در ورزشگاه نقش جهان

نیروهای هلال احمر برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در حاشیه دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و استقلال در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان مستقر شدند.

پاسخ هلال احمر به شایعاتی درباره نحوه توزیع چادر در مناطق سیل‌زده

به دنبال انتشار برخی ویدئوهای حاشیه‌ای و شایعاتی درباره توزیع و فروش چادرهای هلال احمر، روابط عمومی جمعیت هلال احمر توضیحاتی ارائه داد.

توضیحات جمعیت هلال‌احمر در خصوص حواشی توزیع چادر در مناطق سیل‌زده

به دنبال انتشار برخی ویدئوهای حاشیه ای و شایعات کذب در خصوص توزیع و فروش چادرهای هلال احمر، روابط عمومی جمعیت هلال احمر توضیحاتی ارائه داد.]]>

لزوم توجه به تأمین وسایل سرمایشی برای اسکان سیل زدگان

تحویل 20 فروند قایق موتوری اهدایی صلیب سرخ آلمان به خوزستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: با حضور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر و نماینده صلیب سرخ آلمان، 20 فروند قایق موتوری برای اعزام به مناطق سیل زده خوزستان تحویل جمعیت هلال احمر استان شد.]]>

17 میلیارد ریال برای سیستم سرمایشی مدارس گچساران هزینه شد

گچساران - ایرنا - سرپرست آموزش و پرورش گچساران گفت: 17 میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز مدارس این شهرستان به وسایل سرمایشی در سال تحصیلی 98-97 هزینه شد.

۲ تیم بهداشت و درمان اضطراری هلال احمر یزد به خوزستان اعزام شدند

یزدـ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از اعزام دو تیم بهداشت و درمان اضطراری هلال احمر یزد به مناطق سیل‌زده خوزستان خبر داد.