توصیه‌های کارشناسان برای ارتقای امنیت اندروید
مطالب مرتبط

توصیه‌های کارشناسان برای ارتقای امنیت اندروید

برنامه پلیس برای ارتقای امنیت در پارک‌های تهران

رئیس پلیس پایتخت، با اشاره به آغاز طرح امنیت و انضباط اجتماعی، از امروز در شهر تهران، گفت: این طرح با نگرش و رویکرد ارتقای نظم و امنیت در محلات و بوستان‌ها انجام می‌شود.

ارتقای امنیت پایتخت و ایجاد فضایی مناسب برای رونق اقتصادی

رئیس پلیس پایتخت گفت: برای ارتقای امنیت پایتخت، با قدرت وحدت و اخوت بین سازمان ها و ایجاد فضایی مناسب برای رونق اقتصادی را پی گیری می کند.

ارتقای ایمنی نوجوانان در فضای مجازی با حمایت و نظارت آگاهانه

تهران- ایرنا- کارشناسان معتقدند که همراهی با کودکان و نوجوانان در شبکه های اجتماعی مهم ترین اقدام خانواده ها برای ارتقای ایمنی آنان در این فضاها است. از این رو رسانه ها و مسوولان امر باید با وضع قوانین خاص استفاده صحیح از این ابزار را به همگان آموزش دهند

رمز عبور تمامی حساب‌های کاربری خود را تغییر دهید

کارشناسان و متخصصان فعال در حوزه امنیت سایبری توصیه کرده‌اند که کاربران بعد از سرقت یا گم کردن گوشی خود، باید هرچه سریع‌تر رمز عبور همه اکانت و حساب‌های کاربری خود را تغییر دهند.

چگونه امنیت گوشی اندرویدی خود را ارتقا دهیم؟

کارشناسان فعال در حوزه امنیت سایبری راهکارهای مهمی را که می‌تواند امنیت گوشی و اطلاعات شخصی کاربران را بالا ببرد و مانع نفوذ هکرها شود، معرفی کرده اند.

معاون استاندار: سلامت ایرانیان در امنیت جاده های مازندران است

ساری - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران خواستار تامین منابع ملی برای ارتقای امنیت جاده های این استان شد و گفت : سلامت همه ایرانیان در امنیت جاده های مازندران است.

۱۵۰ میلیون کاربر اندروید قربانی یک بدافزار/ لیست اپ های آلوده

مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای نسبت به آلوده‌شدن ۱۵۰ میلیون کاربر اندروید به یک بدافزار موبایلی از طریق فروشگاه گوگل پلی هشدار داد.

آفات نو ظهور در کمین مزارع جنوب کرمان

جیرفت - ایرنا - طی هفته های اخیر شاهد بیماری های نو ظهوری ناشی از بارش باران در مزارع جنوب کرمان بودیم که باعث بروز خسارت هایی شده و در این شرایط انتظار می رود کشاورزان برای مقابله با آفت های احتمالی به توصیه های کارشناسان توجه کنند.

بررسی 21 پرونده کلان اقتصادی/ کاهش 37 درصدی جرایم خشن در تهران

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس برای ارتقای امنیت پایتخت، با قدرت، وحدت و اخوت بین سازمان ها و ایجاد فضایی مناسب رونق اقتصادی را پیگیری می کند.

اقدام اخیر آمریکا فرصتی برای ارتقای مرجعیت سپاه

سرلشکر باقری، تصمیم شکست خورده آمریکا را فرصتی برای ارتقای محبوبیت و مرجعیت سپاه در مبارزه واقعی با تروریسم دانست

چه رمز عبوری بگذاریم که هک نشویم؟!

بسیاری از کارشناسان فعال در حوزه امنیت سایبری به تازگی با انتشار گزارشی جدید ابراز کرده‌اند که برخلاف هشدارهای امنیتی هنوز خیل عظیمی از کاربران برای حساب‌های کاربری خود رمز عبورهای ساده و قابل حدسی همچون ۱۲۳۴ را انتخاب می‌کنند.

وزیر علوم: تلاش همگانی برای ارتقای آموزش عالی ضروری است

شیراز- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد:طرح برنامه ‌ریزی کلان برای ساماندهی آموزش عالی در آینده نزدیک تصویب می شود که در این زمینه تلاش بیش از پیش همگان برای ارتقای کیفیت آموزش عالی ضرورت دارد.

مشکلات جوانان رفع شود/ لزوم ارتقای جایگاه کارگران

بوشهر - توجه به رفع مشکلات جوانان و تلاش برای ارتقای جایگاه کارگران از نکات مهم مطرح شده در نماز جمعه کنگان، سیراف و آبدان بود.

جدیدترین بازی های اندروید و آیفون؛ از Foxyland 2 تا AFK Arena

بهترین بازی های اندروید رایگان فروردین 1398

هفته ای برای نکوداشت فدائیان امنیت جامعه

امنیت ، یکی از مولفه های اصلی حیات در هر جامعه بشری است و بدون امنیت ، زندگی اجتماعی معنا و مفهوم خود را از دست خواهد داد .

تئاتر یک نیاز همگانی برای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه است

تهران- ایرنا- دبیر شانزدهمین دوره بزرگداشت هفته تئاتر با نیاز همگانی دانستن تئاتر برای ارتقای فرهنگ عمومی گفت: کار هنرمند نشان دادن و بزرگ‌نمایی مسائل جامعه است.

بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته چهارم فروردین 1398

اسکایپ در حال اجرای آزمایشی اشتراک‌گذاری صفحه نمایش بر روی اندروید و iOS است