متهم زنده‌گیر بزغاله‌های منطقه چهلپا اندیمشک شناسایی شد

اندیمشک-رئیس اداره محیط زیست اندیمشک گفت: متهمی که به دنبال خروج بزغاله‌های دوقلوزا در محدوده حفاظت‌شده چهلپا بود دستگیر شد.مطالب مرتبط

متهم زنده‌گیر بزغاله‌های منطقه چهلپا اندیمشک شناسایی شد

اندیمشک-رئیس اداره محیط زیست اندیمشک گفت: متهمی که به دنبال خروج بزغاله‌های دوقلوزا در محدوده حفاظت‌شده چهلپا بود دستگیر شد.

محیط بان متهم به همدستی با شکارچیان در دنا دستگیر شد

یاسوج- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دنا گفت: یکی از محیط بانان منطقه حفاظت شده دنا واقع در این استان متهم به همدستی و مشارکت با 2 شکارچی برای شکار حیوانات در این منطقه دستگیر و روانه زندان شد.

مسیر راه آهن اهواز - اندیمشک

مسیر راه آهن اهواز به اندیمشک به علت بالا آمدن آب و سیلاب سد کرخه مسدود شده و راه ارتباطی تعدادی از روستاهای این منطقه با شهر قطع شده به همین دلیل اهالی روستا از ایستگاه راه آهن بامدژ به وسیله درزین مایحتاج روزانه خود را تا مسیر مسدود شده حمل و بقیه مسیر

سیلاب 250 میلیارد ریال به بخش کشاورزی اندیمشک خسارت زد

اندیمشک - ایرنا - فرماندار اندیمشک خسارت وارده به بخش کشاورزی این شهرستان ناشی از سیلاب اخیر را 250 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود:سیل به تاسیسات ،منابع آب ، ایستگاههای پمپاژ، دام و طیور و آبزیان ، زراعی ، باغی و منابع طبیعی اندیمشک خسارت وارد کرده است.

توقیف 3 کامیون حامل دام زنده قاچاق در دیلم

فرمانده انتظامی دیلم خبر داد: مأموران پلیس آگاهی سه دستگاه کامیون حامل دام زنده که به شکل غیرقانونی و قاچاق در حال انتقال به یکی از استان‌های همجوار بود را در ایستگاه بازرسی شهید موسوی این شهرستان شناسایی و توقیف کردند.

شهرداری اندیمشک در حوزه ماشین‌آلات با کمبود مواجه است

اندیمشک - دبیر ستاد بحران شهرستان اندیمشک گفت: شهرداری اندیمشک در حوزه ماشین‌آلات سنگین با کمبود مواجه است.

6 متهم به اخلال در نظام بانکی دستگیر شدند

اصفهان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: کارآگاهان مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی اصفهان موفق به شناسایی و دستگیری 6 متهم به اخلال در نظام اقتصادی و بانکی شدند.

6 متهم به اخلال در نظام بانکی دستگیر شدند

اصفهان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: کارآگاهان مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی اصفهان موفق به شناسایی و دستگیری 6 متهم به اخلال در نظام اقتصادی و بانکی شدند.

3 کامیون حامل دام زنده قاچاق در دیلم توقیف شد

گناوه- ایرنا- فرمانده انتظامی دیلم استان بوشهر گفت: ماموران پلیس آگاهی سه دستگاه کامیون حامل دام زنده که بصورت غیرقانونی و قاچاق در حال انتقال به یکی از استان های همجوار بود را در ایستگاه بازرسی شهید موسوی این شهرستان شناسایی و توقیف کردند.

وضعیت سد کرخه پایدار است/ شهروندان به شایعات توجه نکنند

اندیمشک - مدیر عامل سد کرخه اندیمشک سد کرخه اندیمشک در وضعیت پایدار دانست و گفت: شایعات را در ارتباط با سد کرخه به هیچ وجه صحت ندارد.

220 اثر تاریخی جدید لارستان شناسایی شد

تهران - ایرنا - سرپرست هیأت باستان شناسی لارستان از شناسایی 220 اثر همراه با محوطه تاریخی لارستان در این منطقه خبر داد.

وزیر جهاد کشاورزی از مزارع اندیمشک بازدید کرد

اندیمشک - رئیس جهاد کشاورزی اندیمشک گفت: وزیر جهاد کشاورزی امروز از مزارع و سد کرخه اندیمشک بازدید کرد.

کاربری ١٣٨هکتار از زمین های ملی بستک شناسایی شد

بندرعباس-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بستک گفت: به منظورتسهیل و ایجاد بستر مناسب برای سرمایه‌ گذاری جوامع محلی و اشتغالزایی پایدار در منطقه، قابلیت ١٣٨هکتار از زمین های ملی شناسایی شد.

قاتل زن میانسال آبیکی قزوین دستگیر شد

قزوین - ایرنا - فرماندهی انتظامی استان قزوین گفت: متهم به قتل در شهر آبیک در حالی که قصد فرار داشت در کمتر از 2ساعت شناسایی و بازداشت شد.

436 نقطه سیل خیز در لرستان شناسایی شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: 436 نقطه سیل خیز دراین استان شناسایی شده که نشان می دهد لرستان یکی از پنج استان سیل خیز کشور است.

کاهش خروجی سدهای دز و کرخه در اندیمشک

آخرین وضعیت سدهای دز و کرخه در شهرستان اندیمشک اعلام شد.

روزانه 6 هزار پرس غذا برای سیل زدگان شوش ارسال می شود

اندیمشک - ایرنا - فرماندار شهرستان اندیمشک با اشاره به فعالیت مواکب این شهرستان برای کمک رسانی به سیل زدگان گفت: روزانه 6 هزار پرس غذا در مواکب اندیمشک طبخ و برای روستاهای سیل زده شوش ارسال می شود.

تمساح پوزه کوتاه مردابی در چابهار زنده گیری شد

زاهدان- ایرنا- مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: یک سر تمساح پوزه کوتاه مردابی که وارد یکی از منازل روستای هوتکت پایین از توابع شهرستان چابهار شده بود توسط محیط بانان و همیاران منطقه زنده گیری شد.

خوزستان| سیلاب به 6هزار هکتار از اراضی کشاورزی اندیمشک خسارت وارد کرد

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اندیمشک گفت: سیلاب فروردین ماه امسال به 6هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان اندیمشک خسارت وارد کرده است.

سد کرخه به رسالت خویش عمل کرد/آورد سد به۱۱میلیارد متر مکعب می رسد

اندیمشک - مدیر عامل سد و نیروگاه کرخه اندیمشک با اشاره به ذخیره آب تا تراز ۲۲۳ مترو ۸۰ سانت در مخزن سد کرخه گفت: سد کرخه از زمان احداث تا به امروز به خوبی رسالت خود عمل کرده است.