تهران و رم مخالف دخالت بیگانگان در منطقه هستند
مطالب مرتبط

تهران و رم مخالف دخالت بیگانگان در منطقه هستند

خواست مردم افغانستان دخالت نکردن بیگانگان در امور این کشور است

قم - ایرنا - دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان گفت: این حزب خواهان دخالت نکردن خارجی ها و بیگانگان در امور افغانستان بوده است اما گوش شنوایی در این زمینه وجود ندارد.

خواست مردم افغانستان دخالت نکردن بیگانگان در امور این کشور است

قم - ایرنا - دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان گفت: این حزب خواهان دخالت نکردن خارجی ها و بیگانگان در امور افغانستان بوده است اما گوش شنوایی در این زمینه وجود ندارد.

مردم سودان از دخالت عربستان و امارات درامور خود ناراضی هستند

تهران - ایرنا - نارضایتی عمومی در جامعه آشوب زده سودان به دلیل تداوم دخالت های مقامات عربستان سعودی و امارات متحده عربی در امور داخلی این کشور پررنگ تر شده و مردم سودان در تظاهرات روزهای اخیر خود با سر دادن شعارهایی مخالفت خود را با این دخالت ها ابراز داش

روحانی: در مسیر تقویت روابط تهران -اسلام آباد، به دیگران اجازه دخالت نمی دهیم/ عمران خان: از ابتدا مخالف حضور نظامی آمریکا در افغانستان و عراق بودم

روحانی: به دیگران اجازه دخالت در روابط‌مان را نمی دهیم/ عمران‌ خان: از ابتدا مخالف حضور نظامی آمریکا در افغانستان و عراق بودم

روزنامه پاکستان: واشنگتن مخالف نزدیکی روابط تهران - اسلام آباد است

اسلام آباد - ایرنا - روزنامه اردو زبان «پاکستان» قدرت های استکباری از جمله آمریکا را مخالفان اصلی روابط نزدیک ایران و پاکستان دانست و نوشت: این قدرت ها عاملان بی ثباتی در منطقه بلوچستان هستند.

مخالف کمک به سیل زدگان نیستم

خزانه دار شورای شهر تهران با بیان اینکه مخالف کمک به سیل زدگان نیستم، گفت: لایحه شهرداری فاقد عدد و رقم و ردیف های پیشنهادی است.

گزارش مولر درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا پنجشنبه منتشر می‌شود

وزیر دادگستری آمریکا اعلام کرد که گزارش رابرت مولر، بازرس ویژه تحقیق در باره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا با بخش‌های سیاه شده روز پنج‌شنبه این هفته منتشر خواهد شد این در حالی است که دموکرات‌ها خواهان ارائه کامل این گزارش به کنگره هستند.

بروجردی در بغداد: دخالت‌های آمریکا عامل بحران منطقه است

ادامه دخالت های فرانسه در امور سوریه

تهران - ایرنا - رئیس جمهوری فرانسه در ادامه دخالت های این کشور در امور سوریه، با کُردهای سوری دیدار و حمایت خود را از این گروه اعلام کرد.

ظریف: تحولات شمال آفریقا حاصل دخالت برخی کشورهای عرب منطقه است

واکنش تهران به ادعای پمپئو درباره دخالت در امور ونزوئلا

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا در خصوص دخالت ایران در امور داخلی ونزوئلا را مضحک خواند و آنرا تقبیح کرد.

روحانی: در مسیر تقویت روابط با پاکستان به دیگران اجازه دخالت نمی‌دهیم

رئیس‌جمهور گفت: در مسیر تقویت و تحکیم روابط برادرانه تهران - اسلام آباد، به دیگران اجازه دخالت نمی‌دهیم.

پلوسی: ترامپ به دخالت ننگین آمریکا در جنگ یمن تداوم می بخشد

تهران- ایرنا- رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد از وتوی قطعنامه کنگره برای قطع حمایت از ائتلاف سعودی در جنگ یمن از سوی رئیس جمهوری کشورش، گفت: ترامپ به دخالت ننگین آمریکا در بحران یمن تداوم می بخشد.

مخالفت مدیران استقلال با بازگشت باقری

تهران- ایرنا- براساس اعلام یک منبع آگاه از داخل باشگاه استقلال، فرشید باقری هافبک این تیم که اخیرا به دلیل حواشی از تیم کنار گذاشته شده است، تا پایان فصل به جمع آبی پوشان باز نخواهد گشت و برخی مدیران این باشگاه مخالف این مساله هستند.

تهران و اسلام آباد مصمم به همکاری برای ثبات منطقه ای هستند

اسلام آباد - ایرنا - سفیر پیشین پاکستان در ایران با استقبال از سفر «عمران خان» به تهران، تاکید کرد: این سفر نشان دهنده عزم راسخ دو کشور برای همکاری نزدیک در مسیر تقویت صلح و ثبات در منطقه است.

جزئیات گزارش «مولر» درباره دخالت روسیه در انتخابات 2016 آمریکا

تهران – ایرنا – وزارت دادگستری آمریکا پس از مدت ها انتظار و گمانه زنی سرانجام گزارش بازرس ویژه تحقیقات درباره دخالت ادعایی روسیه در انتخابات 2016 ایالات متحده را منتشر کرد؛ گزارشی که می گوید شواهد قطعی دال بر بی گناهی رئیس جمهوری در «کارشکنی در اجرای عدال

گزارش تحقیقات دخالت روسیه در انتخابات آمریکا محبوبیت ترامپ را کاهش داد

تهران- ایرنا- نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که محبوبیت ترامپ پس از انتشار گزارش نتایج تحقیقات دخالت روسیه در انتخابات سال 2016 آمریکا به پائین ترین حد خود در سال 2019 رسیده است.

افزایش تنش‌ها در سودان/ آغاز فاز جدید دخالت‌های سعودی ـ امارات

به دنبال تکیه زدن شورای نظامی انتقالی بر کرسی قدرت در سودان، تحولات این کشور بیش از پیش با تنش مواجه شده و ریاض و ابوظبی نیز قصد ندارند از دخالت های خود در این کشور دست بکشند.