الزامات رونق تولید و اشتغال در تعاونی‌ها با رویکرد اقتصادمقاومتی
مطالب مرتبط

چرا رونق تولید؟|ارتباط نزدیک تولید با افزایش اشتغال و رونق اقتصادی

رئیس خانه صنعت و معدن با بیان اینکه رونق تولید ارتباط نزدیکی با توسعه کسب و کار در کشور دارد، گفت: وقتی بخش تولید در کشور توسعه پیدا کند هم راستای آن اشتغال و مشکلات اجتماعی نیز در جامعه کاهش پیدا کرده و در نهایت به رونق اقتصادی دست پیدا می‌کنیم.

عملکرد 97 تعاونی ها زیر ذره بین آمار/هر تعاونی 16 نفر را سر کار بُرد

بررسی های آماری نشان می دهد که در سال گذشته هر تعاونی توانسته است زمینه اشتغال 16 نفر را مهیا کند.

توجه به زیلوبافی سبب ایجاد اشتغال و رونق تولید در استان یزد می‌شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد با اشاره به اینکه توجه به زیلو بافی سبب ایجاد اشتغال و رونق تولید در استان یزد می‌شود گفت: ورود بانوان به عرصه زیلو بافی کاهش بیکاری و رونق تولید را در پی دارد.

تشکیل 9 کارگروه در سازمان برنامه برای تحقق شعار رونق تولید

تهران- ایرنا- سخنگوی فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی از تشکیل 9 کارگروه در راستای تحقق شعار رونق تولید و تحول ساختاری برای ایجاد اشتغال در سازمان برنامه و بودجه خبر داد.

 از منابع آب موجود در جهت رونق تولید استفاده شود

استاندار اردبیل گفت: ایجاد اشتغال مولد و رونق تولید تکلیف همه دستگاه های اجرائی است و باید ضمن رعایت ضوابط مربوطه، آب مورد نیاز صنایع تامین شود.

چرا رونق تولید؟|رونق تولید تحریم را به فرصت تبدیل می‌کند

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار با اشاره به اینکه تحقق رونق تولید نیازمند عزم ملی است گفت:کمک به رونق تولید موجب اشتغالزایی گسترده و حمایت از مصرف‌کنندگان نیز می‌شود.

12 هزار نفر در تعاونی های زنجان اشتغال دارند

زنجان - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در زمان حاضر یک هزار و 147 تعاونی فعال در این استان وجود دارد که زمینه اشتغال نزدیک 12 هزار نفر در آنها فراهم شده است.

تدوین ۱۲ رویکرد برای رونق تولید در منطقه آزاد اروند

خرمشهر- معاون سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار سازمان منطقه آزاد اروند از تدوین ۱۲ رویکرد برای توسعه بخش تولید در این منطقه و تحقق شعار امسال خبر داد.

همه باید برای تحقق شعار رونق تولید و بهبود اشتغال تلاش کنیم

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: به منظور حل مشکلات اقتصادی کشور و ارتقای وضعیت معیشتی مردم، همه باید برای تحقق شعار رونق تولید و بهبود اشتغال تلاش کنیم.

تغییر رویکرد دولت از غرب/ عزمی‌ برای رفع موانع تولید وجود ندارد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تبیین راهکارهای تحقق «رونق تولید»، گفت: متأسفانه عزم لازم برای اجرایی شدن قانون رفع موانع تولید به کار گرفته نمی‌شود.

تشکیل 9کارگروه در سازمان برنامه برای تحقق رونق تولید

سخنگوی فراکسیون تولید و اشتغال مجلس گفت: سازمان برنامه و بودجه برای تحول ساختار و تحقق رونق تولید 9 کارگروه تشکیل داده است.

لزوم حذف مقررات دست و پاگیر برای رونق تولید

بخش خصوصی بر حذف و کاهش مقررات زائد و دست و پاگیر برای رونق بخشی به تولید و افزایش اشتغال تاکید کرد

ابلاغ مدل محرک توسعه با رویکرد اشتغال زایی ؛ به زودی

استاندار مازندران: مدل محرک توسعه با رویکرد ایجاد اشتغال در مناطق محروم با استفاده از تسهیلات کم بهره دولتی و سایر نهاد‌ها به زودی برای اجرا به دستگاه‌ها ابلاغ می‌شود.

6720 میلیارد ریال برای رونق تولید آذربایجان غربی هزینه می شود

ارومیه - ایرنا - معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: 6 هزار و 720 میلیارد ریال با هدف رونق تولید طی سال جاری برای حوزه تولید و اشتغال آذربایجان غربی تخصیص می یابد.

اشتغال مجدد 18 هزار نفر از مقرری بگیران بیمه بیکاری در سال 97

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون بیان کرد:درسال 1397 بنگاه های اقتصادی از محل رونق تولید برای تثبیت اشتغال و بهینه کردن خطوط تولید و ادامه فعالیت حدود بیش از چهار هزار میلیارد تومان تسهیلات دریافت نمودند.

209 تعاونی کشاورزی عضو اتحادیه سراسری گیاهان دارویی است

تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: تاکنون 209 شرکت تعاونی بخش کشاورزی برای ساماندهی تولیدکنندگان و بهره برداران گیاهان دارویی و رونق تولید و توسعه اقتصادی این بخش در اتحادیه سراسری گیاهان دارویی عضو شده اند.

ضرورت حذف مقررات دست و پاگیر برای رونق تولید

بخش خصوصی بر ضرورت حذف و کاهش مقررات زائد و دست و پاگیر برای رونق بخشی به تولید و افزایش اشتغال، تاکید کرد.

تعاونی های روستایی یزد فاصله تولید تا مصرف را کم کنند

یزد - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: تشکل ها و تعاونی های روستایی استان با نگاه جدید بر فضای مجازی و استفاده از استارتاپ ها و کسب و کارهای نو ، کاربران خود را افزایش و فاصله تولید تا مصرف را نیز کاهش دهند.

مهمترین مولفه ها در رونق تولید

شرط اول رونق تولید بهبود فضای کسب و کار است که مهمترین عامل در رونق تولید نقدینگی، سرمایه در گردش و تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی است

طرح های منطقه آزادچابهار بر مبنای رونق تولید برنامه ریزی می شود

چابهار- ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تمام طرح های این منطقه بر مبنای رونق تولید برنامه ریزی می شود تا نقش مهمی در توسعه، اشتغال و تحقق شعار محوری سال ایفا کند.