اجرای 200 سایت الگویی برای طرح 550 هزار هکتاری ولایت در خوستان و ایلام
مطالب مرتبط

اجرای 200 سایت الگویی برای طرح 550 هزار هکتاری ولایت در خوستان و ایلام

تکمیل پارک هزار هکتاری قم در سه سال آینده

شهردار قم با اشاره به ایجاد پارک هزار هکتاری از پشت دانشگاه مفید تا نزدیکی مسجد مقدس جمکران گفت: این پارک بزرگ شهری بعد از سه الی چهار سال به اتمام می‌رسد که می‌تواند تحول‌های مطلوبی را در شهر قم به دنبال داشته باشد.

سایت جدید تلفن همراه در منطقه سیل زده سیروان راه اندازی شد

ایلام - ایرنا - مدیرعامل ارتباطات و فناوری اطلاعات ایلام از راه اندازی سایت جدید تلفن همراه در منطقه سیل زده عرب روبار(روستای چم روته) شهرستان سیروان خبر داد.

صیاد شیرازی الگوی ولایت پذیری، تدین و شجاعت بود

ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت ۲۱ فروردین ماه سالروز شهادت سپهبد شهید علی صیاد شیرازی بیانیه ای صادر کرد و شهید صیاد را الگویی برای همه بویژه نسل جوان کشور برشمرد.

15هزار نفر امسال در ایلام مهارت های شغلی فرا می گیرند

ایلام-ایرنا- مدیر کل آموزش های فنی و حرفه ای استان ایلام گفت: ارائه آموزش مهارت های شغلی به 15 هزار نفر برای سال جاری پیش بینی و تعهد شده است.

روستای سوها قطب گردشگری استان اردبیل می شود

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: با اجرای طرح پارک جنگلی هزار و 700 هکتاری ، منطقه سوها به یکی از قطب های مهم گردشگری این استان تبدیل می شود.

واحدهای تولیدی و تعاونی ایلام سه هزار میلیارد ریال خسارت دیدند

ایلام - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: سیل در استان ایلام سه هزار میلیارد ریال به واحدهای تولیدی و تعاونی خسارت وارد کرد.

تقاطع غیرهم سطح رسالت ایلام 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

ایلام - ایرنا - شهردار ایلام گفت: اجرای تقاطع زیرگذر و روگذر رسالت شهر ایلام با 75 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

مقاومت مردم غیور هویزه الگویی برای دوست‌داران نظام است

اهواز-ایرنا- جانشین فرماندهی سپاه گفت: مقاومت مردم غیور هویزه الگویی برای تمامی دوست‌داران نظام و انقلاب بوده که جا دارد از صبوری و همراهی مردم منطقه در بحران جاری قدردانی کنیم.

اجرای طرح مراقبت الکترونیکی زندانیان در استان ایلام

رئیس کل دادگستری استان ایلام گفت:با اجرای طرح مراقبت الکترونیکی ، زندانی در کنار خانواده قرار می گیرد که از این طریق بسیاری از مشکلات خانواده و زندانیان حل و فصل می‌شود.

پارکینگ 200 هکتاری با ظرفیت 80 هزار خودرو ویژه مراسم نیمه شعبان فراهم شد

معاون شهردار قم با اشاره به تدابیر اندیشیده شده در تأمین پارکینگ مراسم بزرگ نیمه شعبان گفت: 200 هکتار پارکینگ برای 80 هزار خودرو آماده‌سازی شده است.

باغ ملی ۳۳ هکتاری رامسر ساماندهی شود

رامسر - فرماندار رامسر با تاکید بر بازنگری طرح تفصیلی شهری خواستار ساماندهی باغ ۳۳ هکتاری ملی شد.

جاده های استان ایلام برای تردد عشایر کوچ‌رو خطرناک است

ایلام - رئیس پلیس راه ایلام با اشاره به اینکه جاده های استان ایلام برای تردد عشایر کوچ‌رو خطرناک است، از تلف شدن ۱۶ راس دام در کمربندی شرقی ایلام خبر داد.

استعداد ۲۷۰ هزار هکتاری در ایران برای توسعه گلخانه‌ها/ متولیان همکاری کنند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی اعلام کرد که در کشور ۲۷۰ هزار هکتار از اراضی، مناسب شهرک‌های گلخانه‌ای و کشاورزی هستند که درصدد هستیم ۳۰۰۰ هکتار از آن را در سال جاری به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی واگذار کنیم و اگر دستگاه‌های متولی و خدمات‌رسان از جمله وزارت ن

تلف شدن ۱۶ رأس دام در کمربندی شرقی ایلام

‌رئیس پلیس‌راه استان ایلام با بیان اینکه جاده‌های استان ایلام برای تردد عشایر کوچ رو خطرناک است، گفت: از تلف شدن ۱۶ رأس دام در کمربندی شرقی ایلام خبر داد.

تببین نظریه ولایت از جمله مقدمات ظهور است

قم- ایرنا- دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با تاکید بر اینکه موضوع ولایت باید در جامعه به درستی تبیین شود اظهار داشت: از جمله مقدمات ظهور،تبیین نظریه ولایت امر الهی و ولایت ائمه اطهار(ع) است.

رونق تولید و اشتغال در مجتمع پتروشیمی ایلام

مجتمع پتروشیمی ایلام با شش واحد تولید برای یک هزار و صد نفر اشتغالزایی کرده و بعنوان بزرگترین مجتمع پتروشیمی غرب کشور نقش مهمی در صادرات دارد.

دولت نماینده توانمندی در ایلام دارد

ایلام - ایرنا - حسن نجفی فعال رسانه ای روز سه شنبه در یادداشتی در پایگاه خبری آفتاب ایلام با تقدیر از اقدامات استاندار ایلام و اعضای مدیریت بحران نوشت: به عنوان عضو کوچکی از ستاد دکتر روحانی در استان ایلام افتخار دارم که اعلام کنم دولت نماینده شایسته

گلخانه 200 هکتاری با اشتغالزایی 1400 نفر در پارس‌آباد احداث می‌شود

استاندار اردبیل گفت: براساس امضای تفاهم‌نامه با هلدینگ کشاورزی سازمان اقتصادی کوثر گلخانه 200 هکتاری با اشتغالزایی 1400 نفر در پارس‌آباد احداث می‌شود.

کاستی های بازارچه صنایع دستی ایلام رفع می شود

ایلام - ایرنا - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از تخصیص 2 میلیارد ریال برای تکمیل و تجهیز بازارچه صنایع دستی شهر ایلام خبر داد و گفت: بزودی مشکلات و کاستی های این بازارچه رفع خواهد شد.