مستند پشت صحنه ساخت انیمیشن فروزن 2 برای دیزنی پلاس در دست ساخت است
مطالب مرتبط

مستند پشت صحنه ساخت انیمیشن فروزن 2 برای دیزنی پلاس در دست ساخت است

دو انیمیشن کوتاه از انیمیشن Toy Story 4 برای دیزنی پلاس ساخته می‌شود

دیزنی باندل سرویس استریم دیزنی پلاس، هولو و ESPN Plus را عرضه خواهد کرد

چه کسی مرتضی سرهنگی را برای ساخت مستند «متولد آذر» راضی کرد؟

مستندسازان بسیاری از خانه مستند، اوج، شبکه افق و ... می‌خواستند زندگی مرتضی سرهنگی را مستند کنند اما او مخالف بود. بالاخره یک نفر او را راضی کرد و مستند «متولد آذر» ساخته شد.

تمام فصل‌های سریال The Simpsons در دیزنی پلاس موجود خواهد بود

پشت صحنه «بر سر دو راهی» مستند شد + تیزر

مستند «آنسوی دوراهی» روایتی است تصویری از پشت صحنه سریال «بر سر دو راهی» که به کارگردانی وحید سعیدی برای پخش از شبکه دو سیما آماده شده است.

سریال «هاک آی» ساخته می‌شود

سرویس «دیزنی پلاس»‌ سریالی برپایه شخصیت مارول به نام «‌هاک آی» (شاهین چشم) با بازی « جرمی رنر» ارئه خواهد داد.

ویدئو / موسیقی فیلم؛ «بالا»

«بالا» انیمیشنی به کارگردانی «پیت داکتر» است که توسط کمپانی پیکسار ساخته و عرضه شد. پیکسار یکی از موفق‌ترین شرکت‌های ساخت انیمیشن دنیاست و «پیت داکتر» هم انیمیشن‌های موفقی همچون «وال-ئی» و «درون و بیرون» را در کارنامه دارد. موسیقی متن این اثر، ساختۀ «مایک

علت تاخیر ساخت سد بختیاری چیست؟

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، مهمترین علت تاخیر ساخت بلندترین سد بتنی دو قوسی جهان را، منابع مالی دانست و اعلام کرد: علی‌رغم این‌که تاکنون تدابیر متعددی برای ساخت این سد در نظر گرفته شده، اما پیشرفت فیزیکی این سد بسیار محدود بوده است.

تاکید آیت الله مکارم شیرازی بر لزوم انتخاب محل امن برای ساخت خانه سیل زدگان

این مرجع تقلید شیعه گفت: انتخاب محل ساخت مسکن برای سیل زدگان نکته مهمی است که باید به آن توجه شود و باید یک مکان امن برای ساخت خانه‌ها انتخاب شود.

دو فیلم انیمیشن ایرانی به جشنواره صوفیه راه یافتند

تهران - ایرنا- دو فیلم انیمیشن «سیم ششم» و «یکی بود یکی نبود» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، به بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره فیلم‌های انیمیشن «صوفیه» بلغارستان راه یافتند.

مرزبانانی که مرز آبی می سازند/ کمک برای ساخت سیل بند

اهواز - هشتمین سین خوزستان سیل شده و مرزبانان هنگ مرزی دشت آزادگان از سرباز و کادری گرفته تا فرمانده همه پای کار آمدند تا با ساخت سیل بند این بار از مرز آبی روستاها صیانت کنند.

ساخت خانه برای سیل‌زدگان در گرو ارائه زمین و صدور مجوز از سوی دولت است

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بسیاری از منازلی که در لرستان تخریب شده‌اند، در حریم رودخانه هستند و در آن مناطق، دیگر نمی‌توان خانه ساخت، از همین رو دولت یا باید زمین دهد یا مجوز ساخت در مکان دیگری را صادر کند.]]>

کارنامه پُرپیمان انیمیشن و مستند ایرانی در جشنواره‌های جهانی

تهران - ایرنا - آثار مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در سال 97 بیست جایزه جهانی کسب کرده‌اند که کارنامه قابل قبولی در این حوزه به حسا می‌آید.

ساخت حدود 6000 واحد در بستر رودخانه‌های کرمانشاه

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به ساخت حدود شش هزار واحد مسکونی و تجاری در بستررودخانه ها در سطح استان، گفت: شهرداریها باید از ساخت و ساز در بستر رودخانه ها بطور ویژه جلوگیری کنند.

اهمیت روش ساخت و مکانیابی ساختمان ها در کاهش خسارات سیل

تهران- ایرنا- معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: مکانیابی مناسب و تغییر در شیوه ساخت و ساز از مواردی است که باید برای رویارویی با سیل در نظر گرفته شود.

ساخت ۳۰۰ مدرسه در فارس

ساخت ۳۰۰ مدرسه در فارس اقدامی ارزشمند برای توسعه فضا‌های آموزشی در کشور است.

انیمیشن «اسکوبی دو» از پرده سینما به صحنه تئاتر می‌آید

کمپانی برادران وارنر قصد دارد تا «اسکوبی دو» و دوستان او را از پرده نقره‌ای به صحنه نمایش ببرد.

مدیریت محلی از ساخت و ساز در مسیل‌ها جلوگیری کند

تهران- ایرنا- معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: مدیریت محلی باید از ساخت و ساز در مسیل‌ها جلوگیری کند و دهیاران به عنوان مدیران محلی موظفند که ساخت و سازها در حواشی و حریم رودخانه‌ها را کنترل کنند تا مسیر آب باز باشد.

آغاز ساخت خانه برای خانواده‌ مینودشتی که خانه برسرشان آوار شد

با حضور نماینده ولی فقیه در استان گلستان، ساخت خانه برای خانواده تیموری که در حادثه رانش زمین در روستای برنجوین مینودشت دختر بچه‌ شان را از دست دادند، آغاز شد.