29 تیم هلال احمر در خراسان جنوبی امدادرسانی کرد

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در پی بارندگی امروز (یکشنبه) تاکنون 116 نیروی امدادی در قالب 29 تیم به محل حوادث اعزام شده اند.مطالب مرتبط

29 تیم هلال احمر در خراسان جنوبی امدادرسانی کرد

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در پی بارندگی امروز (یکشنبه) تاکنون 116 نیروی امدادی در قالب 29 تیم به محل حوادث اعزام شده اند.

امدادرسانی در خراسان جنوبی ادامه دارد

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: عملیات امدادرسانی در سیلاب هنوز در استان ادامه دارد و در 24 ساعت گذشته تاکنون یکهزار و 514 نفر حادثه دیده امدادرسانی شده اند.

2841 نفر در سیل خراسان جنوبی امدادرسانی شدند

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: با آغاز بارندگی های رگباری از 25 فروردین ماه جاری تاکنون 2 هزار و 841 نفر در این استان امدادرسانی و یکهزار و 800 حادثه دیده اسکان داده شدند.

هزار و ۵۱۴ نفر درگیر سیل در خراسان‌جنوبی امدادرسانی شدند

بیرجند- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: هزار و ۵۱۴ نفر درگیر سیل در خراسان‌جنوبی امدادرسانی شدند.

عملیات امدادرسانی هلال احمر در 12 استان کشور ادامه دارد

تهران- ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، از ادامه امدادرسانی به آسیب دیدگان و متاثران از سیل و آبگرفتگی در 12 استان ایلام، فارس، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، خوزستان، خراسان های رضوی، شمالی و جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان و لرس

نجات ۴۳ نفر از چنگال سیل در خراسان جنوبی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از تاریخ ۲۵ تا ۲۸ فروردین‌ ماه ۴۳ نفر از حوادث سیل و آبگرفتگی در استان توسط نیروهای هلال احمر نجات یافتند.

1800 ‌سیل‌زده در خراسان جنوبی اسکان داده شدند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: با آغاز باران‌های رگباری از 25 فروردین تاکنون دو هزار و 841 نفر در استان امدادرسانی و یک هزار و 800 حادثه دیده اسکان یافتند.

امدادرسانی در برخی مناطق خراسان جنوبی ادامه دارد

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: سیلاب در استان مهار شده است ولی امدادرسانی به سیل زدگان در برخی مناطق از جمله شهرستان های طبس، سربیشه، نهبندان و برخی روستاهای شهرستان بشرویه، درمیان و زیرکوه ادامه دارد.

ارسال کمک‌های جمعیت هلال احمر به مناطق سیل زده خراسان جنوبی

جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی اقلام مورد نیاز برای مردم روستا‌های سیل زده را ارسال کرد.

امدادرسانی به 300 گرفتار در سیلاب

نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در 24 ساعت گذشته به 300 گرفتار در سیلاب امدادرسانی کردند.

هلال‌احمر به کمک روستاهای صعب‌العبور طبس شتافت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: نیروهای امداد هوایی هلال احمر برای کمک به روستاهای صعب‌العبور تپه‌طاق و عشق‌آباد طبس عازم این منطقه شدند.

299 حادثه دیده در خراسان جنوبی امدادرسانی شدند

بیرجند- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: از روز گذشته تاکنون 299 حادثه دیده در استان توسط نیروهای امدادی این جمعیت امداد رسانی شدند که از این تعداد 285 نفر مربوط به حوادث ناشی از سیل و آبگرفتگی بوده است.

45 هزار و 624 خانوار خوزستانی گرفتار سیل شده‌اند+ جدول به تفکیک شهرستان‌ها

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به امدادرسانی به 45 هزار و 624 خانوار سیل‌زده تاکنون گفت: این میزان شامل 250 هزار و 116 نفر و توسط 218 تیم امدادرسانی جمعیت هلال احمر امدادرسانی شدند.

امدادرسانی هلال احمر کرمان به بیش از 11500 نفر از اهالی حمیدیه خوزستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از امدادرسانی به بیش از 11 هزار و 500 نفر از اهالی حمیدیه خوزستان در هفتمین روز حضور نیروهای امدادی خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 723 میلیون تومان کمک‌های نقدی توسط مردم استان کرمان به جمعیت هلال احمر اهدا شده است.

پوشش 92 حادثه با تلاش امدادگران هلال احمر

امدادگران جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، از آغاز امسال تاکنون 92 حادثه پوشش دادند.

160 خانوار سیلزده در خراسان رضوی امدادرسانی شدند

مشهد- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: همزمان با تشدید بارندگی و جریان سیلاب در نقاط مختلف این استان 601 شهروند سیلزده در قالب 160 خانوار طی روزهای 24 و 25 فرورین ماه جاری امدادرسانی شدند.

قلب تپنده امداد

بیرجند - ایرنا - مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر خراسان جنوبی ( EOC ) به عنوان اتاق فرماندهی امدادرسانی به حادثه دیدگان، شب حادثه به عنوان قلب تپنده امداد نقش آفرینی کرد.

هلال احمر به سه هزار و 905 نفر در سیل کرمان امدادرسانی کرد

کرمان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به سرکشی و ارزیابی 71 روستا و شهر گفت: نجاتگران و امدادگران این جمعیت تاکنون به 3 هزار و 905 نفر (818 خانوار) در سیل امروز(یکشنبه) شهرستان های کرمان امدادرسانی کرده اند.

نجاتگران هلال احمر قزوین به 17 نفر امدادرسانی کردند

قزوین - ایرنا - معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر قزوین گفت: نجاتگران این جمعیت در شبانه روز گذشته در چهار ماموریت جاده ای حضور یافته و به 17 نفر امدادرسانی کردند.

1200 نفر گرفتار در سیل استان خراسان جنوبی امدادرسانی شدند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی از اسکان و امدادرسانی به بیش از هزار و 200 نفر از افراد گرفتار در سیل در این استان خبر داد.