رییس الحشد الشعبی:آمادگی برای کمک به سیلزدگان ایران داریم

اهواز -ایرنا -رییس سازمان بسیج مردمی عراق(الحشد الشعبی) گفت: آمادگی کامل داریم در بسیاری از حوزه های مختلف در مشکلات پیش آمده ناشی از سیلاب به ایران کمک کنیم.مطالب مرتبط

الحشد الشعبی به تحرک واشنگتن در مرز عراق هشدار داد

تهران - ایرنا - «هاشم الموسوی» یکی از فرمانده ارشد بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) روز جمعه گفت: آمریکا نیروهای اطلاعاتی خود را برای جاسوسی از الحشد در نزدیکی مرز عراق و سوریه مستقر کرده است که این کار با هدف کاهش نقش ما در مبارزه با تروریسم انجام می شود.

رئیس الحشد الشعبی: باید در زمان مشکلات کنار ایران بایستیم

رئیس الحشد الشعبی عراق تاکید کرد که در پاسخ به حمایت‌های ایران از عراق در جنگ با داعش ما نیز باید به هنگام مشکلات در کنار آن بایستیم.

8 نیروی الحشد الشعبی در سامرا کشته شدند

بغداد - ایرنا - خبرگزاری «المعلومه» عراق به نقل از منابع امنیتی این کشور اعلام کرد که براثر انفجار در یک روستای تابع شهرستان سامراء در 120 کیلومتری شمال بغداد، 8 نیروی الحشد الشعبی کشته و 5 تن دیگر زخمی شدند.

سپاه، حزب الله و الحشد الشعبی امید ملت های منطقه هستند

بغداد – ایرنا – یک سیاستمدار عراقی در واکنش به اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران در صفحه رسمی فیسبوک خود نوشت: سپاه پاسداران، حزب الله لبنان و الحشد الشعبی عراق مایه امید ملت ها و پایه ثبات برای منطقه هستند.

الحشد الشعبی مانع غرق شدن 600 چاه نفتی عراق شد

بغداد – ایرنا – نماینده استان میسان در پارلمان عراق گفت: مشارکت سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) در عملیات امداد و کمک رسانی در جریان بحران سیل های اخیر عراق در طی هفته های گذشته باعث حفاظت از 600 حلقه چاه نفت در استان های بصره و میسان در برابر سیلاب

ورود کمک‌های جدید الحشد الشعبی و مسیحیان عراق به ایران+تصاویر

معاون الحشد: نمیگذاریم نقش برجسته ایران در جنگ با داعش را تحریف کنند

بغداد- ایرنا – معاون تشکیلات الحشد الشعبی در کنگره سپاس از شهدای ایرانی و حزب الله لبنان در جنگ با داعش در عراق تاکید کرد که ما فرماندهان جنگ با داعش هنوز زنده هستیم و نمی گذاریم تاریخ جنگ با داعش بویژه نقش برجسته ایران را تحریف کنند.

فشار سفارت آمریکا بر بغداد برای عدم تسلیح الحشد الشعبی

المهندس: به محض اشغال موصل ایران خیلی سریع به ما کمک کرد

نایب رئیس هیئت الحشد الشعبی عراق از کمک‌های جمهوری اسلامی ایران و حزب الله لبنان به عراقی‌ها در نبرد علیه داعش تمجید کرد.

ابومهدی المهندس: اگر ایران نبود در جنگ با داعش سلاح نداشتیم

نایب‌رئیس الحشد الشعبی عراق از حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران در جنگ با داعش قدردانی کرد.

الفیاض:باید در مشکلات کنونی ایران در کنارش باشیم

 رئیس هیئت الحشد الشعبی عراق روز چهارشنبه تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران حامی و پشتیبان اول عراق در جنگ علیه گروه تروریستی داعش بود.

تأکید الحشد الشعبی بر اخراج فوری آمریکا از شمال عراق

نجباء: حضور الحشد الشعبی در شهرهای سُنی عراق ربطی به آمریکا ندارد

همایش 'سپاس از ایران' در بغداد برگزار می شود

بغداد - ایرنا - همزمان با سالروز تشکیل بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) طی همایشی بزرگ در بغداد پایتخت عراق، از نقش ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جنگ با داعش قدردانی می شود.

العامری:ایران زمان تنهایی عراق در برابر تروریسم به کمک شتافت

بغداد – ایرنا- 'هادی العامری' دبیرکل سازمان بدر و از فرماندهان سابق الحشد الشعبی در جنگ با گروهک تروریستی داعش گفت: جمهوری اسلامی ایران زمانی به کمک و حمایت همه جانبه از عراق پرداخت که هیچ کشور دیگری حاضر به کمک نشد.

هدایای الحشدالشعبی و مسیحیان عراق راهی ایران شد

بصره - ایرنا - محموله جدید هدایا و کمک های جدید الحشد الشعبی و نیز مسیحیان عراق روز چهارشنبه راهی مناطق سیلزده ایران شد.

زمزمه دوباره حذف الحشد الشعبی عراق؛ چگونه و چرا؟

بغداد – ایرنا – عراقی ها می گویند داعش با حمایت آمریکا و اعراب خلیج فارس آمد تا عراق را نابود کند اما از دل همه مصیبت ها و خساراتی که آفرید، ناخواسته چند دستاورد بزرگ برای این کشور به ارمغان آورد که به مذاق دشمنان عراق خوش نیامده است.

رییس جمهور همواره پیگیر وضعیت سیلزدگان بودند

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: رییس جمهوری همواره پیگیر وضعیت سیلزدگان استان بودند و دستورات لازم را برای رسیدگی به وضعیت شهرهای سیلزده صادر کرده اند.

پویش اهل وفا برای کمک به سیلزدگان ایران در لبنان راه اندازی شد

بیروت- ایرنا- پویش امدادرسانی اهل وفا در لبنان برای کمک به سیلزدگان در ایران عصر پنجشنبه طی مراسمی با حضور شماری از شخصیت های لبنانی ، فلسطینی و ایرانی راه اندازی شد.

سازمان ملل برای کمک به سیلزدگان ایرانی اعلام آمادگی کرد

نیویورک- ایرنا- سازمان ملل متحد از اعزام هیات های نهادهای داخلی این سازمان به مناطق سیل زده ایران خبر داد و گفت با هماهنگی جامعه بین المللی در حال بسیج حمایتی برای مردم این مناطق هستیم.