بارش 86 میلیمتری باران در هیچان نیکشهر سبب سیلاب شد

چابهار- ایرنا- بارش 86 میلیمتری باران در هیچان و 50 میلیمتری در شهر نیکشهر موجب طغیان رودخانه های فصلی و سیلاب شده است.مطالب مرتبط

بارش 86 میلیمتری باران در هیچان نیکشهر سبب سیلاب شد

چابهار- ایرنا- بارش 86 میلیمتری باران در هیچان و 50 میلیمتری در شهر نیکشهر موجب طغیان رودخانه های فصلی و سیلاب شده است.

بارش 86 میلیمتری در هیچان نیکشهر سبب سیلاب شد

چابهار- ایرنا- ریزش 86 میلیمتر باران در روستای هیچان و 50 میلیمتری در شهر نیکشهر واقع در جنوب سیستان و بلوچستان سبب جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه های فصلی شده است.

سیلاب 46 سایت مخابراتی را در نیکشهر قطع کرد

چابهار- ایرنا- رئیس اداره مخابرات نیکشهر در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: سیلاب 46 سایت مخابراتی در نقاط مختلف این شهرستان و به ویژه در بخش بنت و دهستان هیچان و مهبان بخش مرکزی را قطع کرده و ارتباط تلفنی هزاران نفر از روز گدشته قطع است.

سیلاب 46 سایت مخابراتی را در نیکشهر قطع کرد

چابهار- ایرنا- رئیس اداره مخابرات نیکشهر در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: سیلاب 46 سایت مخابراتی در نقاط مختلف این شهرستان و به ویژه در بخش بنت و دهستان هیچان و مهبان بخش مرکزی را قطع کرده و ارتباط تلفنی هزاران نفر از روز گدشته تاکنون قطع شده است.

بارش ۶۵ میلیمتری باران در طبس/میانگین بارش‌ها به ۱۱۲ میلیمتر رسید

بیرجند- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از بارش ۶۵ میلیمتری باران در طبس خبر داد و گفت: میانگین بارش باران در استان تا امروز ۱۱۲ میلیمتر بوده که نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

ثبت رکورد 90 میلیمتر باران در تپه طاق طبس

تپه طاق طبس در 36 ساعت گذشته با ثبت رکورد بارش 90 میلیمتری باران از بیشترین بارشهای خراسان جنوبی بهره مند شده است.

نیکشهر سومین دریافت کننده بارش کشور در 24 ساعت گذشته شد

زاهدان- ایرنا- رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: نیکشهر در شبانه روز گذشته با دریافت 52 میلی متر باران سومین شهر پرباران کشور در روز گذشته شد.

بارندگی ۱۳میلیمتری در طبس/انتظار بارش ۷۰ میلیمتری در استان

بیرجند- مدیر کل هواشناسی خراسان جنوبی از بارش ۱۳ میلی متری باران در دیهوک طبس خبر داد و گفت: تا پایان فعالیت سامانه بارشی در برخی نقاط میزان بارش‌ها به ۷۰ میلی متر خواهد رسید.

بارش 40 میلیمتری در مناطقی از استان سیستان وبلوچستان

بارش 40 میلیمتری در مناطقی از استان سیستان وبلوچستان، بارش ها تا فردا ادامه دارد

211 روستای نیکشهر در محاصر سیلاب قرار دارند

چابهار- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهرستان نیکشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 211 روستای در بخش های تابعه این شهرستان از صبح امروز /یکشنبه/ تاکنون در محاصر سیلاب قرار دارند و به دلیل قطعی تلفن در بیش از 80 روستا اطلاعی از میزان خسارت های احتمالی مالی و ج

بارش هزار و 220 میلیمتری باران در یاسوج

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: میزان بارندگی در یاسوج به هزار و ۲۲۰ میلیمتر رسید.

سرند دیهوک و حاجی آباد رکورددار بیشترین بارش خراسان جنوبی

سرند دیهوک و حاجی آباد با بارش 30 میلیمتری باران از صبح امروز تاکنون از بیشترین حجم بارشها در استان بهره مند شدند.

پیش‌بینی بارش باران و رگبار و سیلاب در شرق کشور طی امروز و فردا

بارش باران گاهی با رگبار و رعدوبرق و احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی‌شدن مسیلها طی روزهای شنبه و یکشنبه در نیمه شرقی کشور پیش‌بینی می‌شود.

تیم های برآورد خسارت سیل فعالیت خود در نیکشهر را آغاز کنند

چابهار- ایرنا- فرماندار نیکشهر در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: تیم های برآورد خسارت سیل پس از فروکش کردن سیلاب و باز شدن مسیرهای مواصلاتی فعالیت خود در مناطق شهری و روستایی این شهرستان را آغاز کنند.

قطعی4 روزه تلفن ناشی ازسیل و اختلال درخدمات اداری بنت نیکشهر

چابهار- ایرنا- معاون برنامه ریزی و هماهنگی فرمانداری نیکشهر گفت: قطعی تلفن براثر سیلاب موجب قطع تمامی خدمات ارتباطی از قبیل سرویس‌ اینترنت در شهر بنت شده که این امر خدمات ‌رسانی ادارات، واحدهای تجاری، اقتصادی، بانکها و جایگاههای سوخت را مختل کرده است.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ بارش‌ها 309 میلیمتری شد+جدول

از مجموع 309.5 میلی‌متر بارش ثبت‌شده در 208 روز ابتدایی سال آبی جاری، 92.1 میلی‌متر سهم پاییز، 131.9 میلی‌متر سهم زمستان و 85.5 میلی‌متر سهم 29 روز نخست بهار است.

تداوم بارش ها در گیلان و هشدار وقوع سیلاب

بارش برف و باران تا سه شنبه در گیلان ادامه و احتمال سیلابی شدن مسیل ها وجود دارد.

افزایش ۱۹ برابری بارش باران/خسارت ۲.۱۰۰میلیارد تومانی آب و برق

وزیر نیرو از پیش بینی طغیان رودخانه های شرقی بر اثر بارش های سیل آسا در بخش های جنوبی و شمال شرقی خبر داد و گفت:میزان بارش باران در سال جاری آبی نسبت به سال آبی قبل ۱۹ برابر شده است.

بارش باران موجب تعطیلی برخی مدارس در کرمان شد

کرمان - ایرنا - رئیس اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان از تعطیلی مدارس برخی دیگر از شهرستان های این استان به دلیل بارش باران شدید و احتمال جاری شدن سیلاب خبر داد.

بارش باران موجب تعطیلی برخی مدارس در کرمان شد

کرمان - ایرنا - رئیس اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان از تعطیلی مدارس برخی دیگر از شهرستان های این استان به دلیل بارش باران شدید و احتمال جاری شدن سیلاب خبر داد.