باغ گیاه شناسی در کهگیلویه و بویراحمد ایجاد می شود

یاسوج- ایرنا- باغ گیاه شناسی روز دوشنبه 26 فروردین ماه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ایجاد می شود.



مطالب مرتبط

باغ گیاه شناسی در کهگیلویه و بویراحمد ایجاد می شود

یاسوج- ایرنا- باغ گیاه شناسی روز دوشنبه 26 فروردین ماه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ایجاد می شود.

ایجاد مدارس سبز برای نخستین بار در کهگیلویه و بویراحمد؛ دنبال جایگزین بخاری‌های نفتی هستیم

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای نخستین بار مدارس سبز در این استان ایجاد می‌شود.

بستر سازی برای ایجاد صندوق پژوهش و فناوری در کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد بستر سازی برای ایجاد صندوق پژوهش و فناوری در استان خبر داد.

300 کارگر مزارع پرورش ماهی در کهگیلویه و بویراحمد بیکار شدند

مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد باران‌های سیل آسای و فرودین ماه سبب ایجاد خسارت و یا تعطیلی 150 مزرعه پرورش ماهی در این استان شد، گفت: 300 کارگر شاغل در این کارگاه‌ها بیکار شدند.

کهگیلویه و بویراحمد| تأخیر در بهره‌برداری پتروشیمی‌های گچساران و دهدشت

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پروژه‌های پتروشیمی گچساران و دهدشت مشکل مالی دارند گفت: با روند کنونی در بهره‌برداری این پروژه‌ها تأخیر ایجاد می‌شود.

احداث باغ گیاه شناسی در استان

رئیس دانشگاه یاسوج از احداث باغ گیاهان شناسی در استان خبر داد.

آیا عطش آب در کهگیلویه و بویراحمد رفع می شود؟

یاسوج - ایرنا - خشکسالی 10 سال گذشته در کهگیلویه و بویراحمد که به سرزمین رودخانه های خروشان ،نهرها و چشمه های جوشان معروف است این استان را به سرزمین خشکی تبدیل کرده بود ولی آیا بارش های خوب باران امسال این بحران را رفع می کند؟

استاندار کهگیلویه و بویراحمد استعفا نمی‌دهد

معاون‌ عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، شایعات منتشر شده در فضای مجازی در ارتباط با استعفای استاندار استان را شیطنت رسانه ای خواند.]]>

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد سفر می کند

یاسوج- معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد از سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

کشف ۱۲ تن گیاه دارویی وکوهی از متخلفان

۱۲ تن انواع گیاه دارویی وکوهی از متخلفان و مخربان طبیعت در کهگیلویه وبویراحمد کشف و ضبط شد.

ایست قلبی جان 2 نفر را در کهگیلویه و بویراحمد گرفت

یاسوج- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌ های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در 24 ساعت گذشته 2 نفر در این استان بر اثر ایست قلبی جان خود را از دست داده اند.

227 هزار متر مکعب آب در کهگیلویه و بویراحمد ذخیره شد

گچساران - ایرنا - مجری طرح احیاء منابع آب زیرزمینی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پلمپ چاههای غیرمجاز کشاورزی از سال گذشته تاکنون 227 هزار مترمکعب آب در مناطق مختلف این استان ذخیره شد.

600 چشمه خشکیده کهگیلویه و بویراحمد دوباره جوشید

یاسوج- ایرنا- مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به بارش های اخیر 600 چشمه این استان که در پی خشکسالی های سه سال گذشته تاکنون خشک شده بودند، دوباره جوشیدند.

کارکنان شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد با مسائل ایمنی آشنا شدند

یاسوج- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته افزون بر 200 نفر از پرسنل این اداره در دوره های ایمنی، شرکت و گواهی مرتبط را دریافت کردند.

وقوع ۳ تصادف با ۲۰ مصدوم و ۲ کشته در محورهای مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از سه فقره تصادف با ۲۰ مصدوم و ۲ فوتی در جاده‌های مواصلاتی این استان خبر داد.

تیترهای 28 فروردین روزنامه های کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- روزنامه های منتشر شده روز چهارشنبه 28 فروردین ماه سال 1398 در کهگیلویه و بویراحمد تیترهای متنوعی را با توجه به رویدادهای روز انتخاب کرده اند.

تیترهای 31 فروردین روزنامه های کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- روزنامه های منتشر شده روز شنبه 31 فروردین ماه سال 1398 در کهگیلویه و بویراحمد تیترهای متنوعی را با توجه به رویدادهای روز انتخاب کرده اند.

راه ارتباطی 6 روستای کهگیلویه و بویراحمد همچنان مسدود است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دلیل باران‌های سیل آسای نیمه اول فرودین ماه همچنان راه ارتباطی 6 روستای این استان قطع است.

تیترهای 26 فروردین روزنامه های کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- روزنامه های منتشر شده روز دوشنبه 26 فروردین ماه سال 1398 در کهگیلویه و بویراحمد تیترهای متنوعی را با توجه به رویدادهای روز انتخاب کرده اند.

تیترهای 3 اردیبهشت ماه روزنامه های کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- روزنامه های منتشر شده روز سه شنبه سوم اردیبهشت ماه سال 1398 در کهگیلویه و بویراحمد تیترهای متنوعی را با توجه به رویدادهای روز انتخاب کرده اند.