1615 فقره مجوز تاسیس واحدهای صنعتی سال 97 در فارس صادر شد

شیراز-ایرنا- سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: یک هزار و 615 فقره مجوز تاسیس واحدهای صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری افزون بر 135هزار میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای بیش از 25 هزار نفر، سال 97 در فارس صادر شد.مطالب مرتبط

1615 فقره مجوز تاسیس واحدهای صنعتی سال 97 در فارس صادر شد

شیراز-ایرنا- سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: یک هزار و 615 فقره مجوز تاسیس واحدهای صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری افزون بر 135هزار میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای بیش از 25 هزار نفر، سال 97 در فارس صادر شد.

280 فقره جواز تاسیس صنعتی در بوشهر صادر شد

بوشهر-ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: در سال 97 تعداد 280 فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری 266 هزار و 240 میلیارد ریال در این استان صادر شد.

182 فقره جواز صنعتی در سبزوار صادر شد

سبزوار- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: در یک سال گذشته 182 فقره جواز تاسیس و طرح توسعه صنعتی با سرمایه ‌گذاری پنج هزار و 392میلیارد ریال در این شهرستان صادر شد.

تکذیب یک شایعه؛ سیل وارد واحدهای تولیدی شهرک صنعتی 2 اهواز نشده است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: زیر آب رفتن واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شماره 2 اهواز صحت ندارد.

خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی سیل به واحدهای صنعتی کشور

ایلام - وزیر صنعت، معدن و تجارت از خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی سیل به واحدهای صنعتی کشور خبر داد و گفت: ۲۵ شهرک صنعتی در مناطق سیل‌زده به جز خوزستان دچار آبگرفتگی شده‌اند.

افزایش صدور مجوز استاندارد در خراسان رضوی

244 فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای کالاهای تولیدی در خراسان رضوی طی پارسال صادر شد که در مقایسه با سال 96 پنج درصد بیشتر شده است.

ایران در زمینه تولید قوطی های یکبار مصرف خودکفا شد

ساوه - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: ایران با راه اندازی خط دوم تولید قوطی های آلومینیومی یکبار مصرف ویژه انواع نوشیدنی ها در یکی از واحدهای صنعتی واقع در شهر صنعتی کاوه‌، علاوه بر خودکفایی،‌ می تواند بخشی از محصول تولیدی را هم صادر کند.

کمک ۱۶۶ میلیارد تومانی تشکل‌های صنفی و واحدهای صنعتی به مناطق سیل‌زده

کمک‌های نقدی و غیرنقدی تشکل‌های صنفی و واحدهای صنعتی سراسر کشور به مناطق سیل‌زده تاکنون حدود ۱۶۶ میلیارد تومان بوده و همچنان ادامه دارد.

تولید واحدهای صنعتی کردستان 25 درصد افزایش یافت

سنندج - ایرنا - معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: میزان تولید در واحدهای صنعتی استان در سال 97 نسبت به مدت مشابه در سال ماقبل آن 25 درصد افزایش یافته است.

فسخ قراردادهای راکد سال های 93و94در دستورکار امسال شرکت شهرک های صنعتی فارس/تعیین تکلیف 237قراردادراکد درسال 1397

مدیر حقوقی و امور قراردادهای شرکت شهرکهای صنعتی فارس از رسیدگی به ۲۳۷ قرار داد راکد در شهرک های صنعتی استان در سال گذشته خبر داد و گفت: این پرونده ها با برگزاری ۶ مرحله جلسه هیئت داوری و حل اختلاف سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران بررسی و تعیین تک

اشتغال‌زایی برای 25 هزار نفر با رونق تولید در آذربایجان شرقی

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات انجام شده در استان برای رفع موانع تولید و رونق واحدهای تولیدی، گفت: برای سال جاری بیش از یک‌هزار مجوز ایجاد یا توسعه واحدهای تولیدی با سرمایه‌گذاری شش هزار میلیارد تومان و اشتغال‌زایی 25 هزار نفر صادر شده است؛ ا

سیل تاکنون آسیبی به واحدهای تولیدی خوزستان وارد نکرده است

معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: تا به این لحظه سیل آسیبی به زیرساخت‌ها، تجهیزات و ماشین آلات واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز وارد نکرده است.

خسارت ۲۰۰۰میلیارد تومانی سیل به واحدهای تولیدی و صنفی

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به خسارت حدود ۲۰۰۰ میلیارد تومانی سیل به واحدهای صنعتی، معدنی و صنفی از کمک به واحدهای این بخش از طریق امهال وام، معافیت مالیاتی و نظایر آن خبر داد.

شهرداری دماوند در حریم رودخانه ها مجوز ساخت صادر نکند

تهران – ایرنا – معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان دماوند از شهرداری خواست تا در بخش ساخت و سازها دقت و توجه ‌بیشتری داشته باشند و در حریم رودخانه ها مجوز صادر نکند .

مجوز پرداخت 2700میلیارد ریال بابت خسارت سیل 3 استان صادر شد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در دستورهای تخصیص جداگانه به خزانه، مجوز پرداخت 2396.5 میلیارد ریال به خسارت‌دیدگان بخش کشاورزی از سیل اخیر را در استان‌های گلستان و مازندران صادر کرد. 305 میلیارد ریال نیز بابت پیشگیری از حوادث غیرمترقبه به خ

امسال یکهزار طرح تولیدی در آذربایجان شرقی اجرا می شود

تبریز- ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی گفت: برای سال جاری بیش از یک‌هزار مجوز ایجاد یا توسعه واحدهای تولیدی با سرمایه‌گذاری 6 هزار میلیارد تومان و اشتغال‌زایی 25 هزار نفر صادر شده است.

گام بلندتر بانک صنعت و معدن برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی

با تفویض اختیارات استانی به بانک صنعت و معدن برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی، این بانک گام بلندتری برمی دارد.

رویکرد دولت حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی است

تربت حیدریه - ایرنا - فرماندار تربت حیدریه با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان 'رونق تولید' توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: رویکرد اصلی دولت حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی است و برای تحقق این مهم باید از تمام ظرفیت ها و امکانات به شکل مطلوب استفاده کرد

صدور مجوز واحدهای تولیدی در بستر رودخانه مدیریت شود

قزوین- رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: صدور مجوز به واحدهای تولیدی در بستر رودخانه مدیریت شود.

ارزش تخلف اقتصادی صنفی و غیرصنفی یزد 53 برابر اعلام شد

یزد - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) یزد گفت: در سال 1397، 6هزار و 418 فقره پرونده تخلف اقتصادی به مبلغ 202 میلیارد و 220 میلیون تومان برای واحدهای صنفی و غیرصنفی این استان صادر شد که ارزش ریالی آن نسبت به سال 96، 53 برابر افزایش دارد.