مالیات و تصرف اراضی، موضوع ثابت جلسات رفع موانع تولید

زنجان - ایرنا - هشتادمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور اعضا و به ریاست استاندار زنجان با تاکید بر رونق تولید، مشکل مالیاتی، تصرف اراضی، توسعه شهرستان ایجرود و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی برگزار شد.مطالب مرتبط

مالیات و تصرف اراضی، موضوع ثابت جلسات رفع موانع تولید

زنجان - ایرنا - هشتادمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور اعضا و به ریاست استاندار زنجان با تاکید بر رونق تولید، مشکل مالیاتی، تصرف اراضی، توسعه شهرستان ایجرود و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی برگزار شد.

6 هکتار اراضی بستر رودخانه های کامیاران رفع تصرف شد

سنندج - ایرنا - رئیس اداره منابع آب کامیاران گفت: سال گذشته حدود 60 هزار مترمربع (6 هکتار) از اراضی بستر رودخانه های این شهرستان که توسط افراد سوئجو به صورت غیر قانونی تصرف شده بود، با حکم قضایی رفع تصرف شد.

84 هکتار از اراضی ملی مهریز رفع تصرف شد

یزد - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهریز گفت: با تلاش ماموران یگان حفاظت در سال 1397، 84 هکتار از اراضی ملی شهرستان که از سوی افراد سودجو و فرصت طلب به صورت غیرقانونی تصرف شده بود، خلع ید شد.

۴۷۸ هزار مترمربع از اراضی ملی در کردستان رفع تصرف شد

سنندج - فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی راه و شهرسازی استان کردستان گفت: بیش از ۴۷۸ هزار مترمربع از اراضی ملی در سطح استان طی سال ۹۷ رفع تصرف شد.

57 هزار متر مربع از اراضی ملی کامیاران رفع تصرف شد

سنندج - ایرنا - رئیس اداره راه و شهرسازی کامیاران گفت: 57 هزار و 187 متر مربع از اراضی ملی این شهرستان با ارزش 10 میلیارد ریال رفع تصرف شد.

دادستان جهرم برای رفع تصرف اراضی ملی یک ماه مهلت داد

شیراز-ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب اسلامی جهرم از متصرفان اراضی ملی و منابع طبیعی این شهرستان خواست که حداکثر طی یک ماه، زمین های تصرف شده را به منابع طبیعی شهرستان تحویل دهند.

مهم‌ترین مشکلات صنعتگران افزایش مالیات و به ثمر نرسیدن خط راه آهن شهرک های صنعتی است

استاندار زنجان گفت: یکی از محورهای رونق تولید، رونق کسب و کارِ صنایع و کارخانجات استان زنجان است و همه دستگاه‌های اجرایی باید برای رفع موانع تولید و سرمایه‌گذاری حرکت کنند .]]>

ضرب الاجل دادستان جهرم برای رفع تصرف اراضی

دادستان جهرم برای رفع تصرف اراضی ملی یک ماه مهلت داد

قاچاق کالا مانع رسیدن به رونق تولید است/ توجه به گردشگری در قم

قم - نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید موانع و مشکلات تولید را برداشت، گفت: تا با قاچاق کالا و موانع و معضلات تولید برخورد نشود نمی‌توان به رونق تولید رسید.

204 هکتار از اراضی حریم رودخانه‌های آذربایجان غربی تصرف غیرقانونی شده‌ است

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان غربی گفت: 204 هکتار از اراضی حریم رودخانه‌های آذربایجان غربی تصرف غیرقانونی شده‌ و دادگستری با این متصرفان برخورد قانونی می‌شود.

نشست ستاد تسهیل ورفع موانع تولید

تعیین تکلیف کشتارگاه ایلام وپیگیری مشکلات واحدهای تولیدی در سطح ملی از مهمترین موضوعاتی بود که در نشست ستادتسهیل ورفع موانع تولید در خصوص آنها بحث شد .

6.5 میلیارد ریال اراضی دولتی از دست زمین‌خواران در دشتستان رفع تصرف شد

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از رفع تصرف 600 متر مربع زمین‌های مرغوب دولتی به ارزش 6 میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.

همراهی دستگاه قضا با محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد برای مقابله با تصرف اراضی ملی

مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجراست

تبریز- ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به عنوان قانون لازم الاجرا است.

مأموریت روحانی به دستگاه‌ها برای ارائه برنامه‌های «رونق تولید»

رئیس جمهورکلیه دستگاه‌های اجرایی را مأمور کرد با بهره گیری از تجربیات موجود و شناسایی موانع و تنگناها، به منظور رفع موانع، رونق تولید، برنامه‌های خود را به هیئت وزیران ارائه کنند.

اختصاصی|متن کامل گزارش نظارتی مجلس از رفع موانع تولید

خبرگزاری تسنیم متن کامل گزارش نظارتی مجلس شورای اسلامی از رفع موانع تولید را منتشر کرده است.

مدیران جهادی استان همدان موانع پیش روی تولید را رفع کنند

همدان - امام جمعه همدان گفت: همدان نیازمند مدیریت جهادی است و مدیران باید با این رویکرد وظایف و مأموریت‌های سازمانی خود را انجام داده و ضمن تعامل بین دستگاهی موانع پیش روی تولید را رفع کنند.

شناخت و برداشتن موانع موجود یکی از راهکارهای رونق تولید است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی تاکید کرد: در شرایط کنونی یکی از راهکارهای اصلی رونق تولید شناخت و برداشتن موانع و چالش‌‌های موجود و تقویت و توسعه مثلث سه‌‌جانبه‌‌گرایی در استان است.]]>

رئیس اتاق بازرگانی فارس: رونق تولید نیازمند حذف موانع است

شیراز-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس، با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: این رونق نیازمند، کمک به این حوزه و حذف و یا کاهش موانع فراروی آن است.

فولادگر: بهترین راه برون رفت از مشکلات اقتصادی تحقق رونق تولید است

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با تاکید بر این که رونق گرفتن بازار تولید سبب ایجاد اشتغال و برون رفت از رکود تورمی می‌شود گفت: با بهبود فضای کسب و کار و رفع موانع تولید می‌توان در راستای رونق تولید گام برداشت. امروز به اندازه کافی قوانین وجود دارد م