سیل به یک میلیون هکتار از اراضی کشاورزی خسارت زد

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس گفت: بر اثر سیل اخیر در کشور محصول یک میلیون هکتار از اراضی کشاورزی بین 10 تا 100 درصد آسیب دیده است.مطالب مرتبط

سیل به یک میلیون هکتار از اراضی کشاورزی خسارت زد

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس گفت: بر اثر سیل اخیر در کشور محصول یک میلیون هکتار از اراضی کشاورزی بین 10 تا 100 درصد آسیب دیده است.

خسارت سیل به 6624 هکتار از  اراضی کشاورزی بیمه شده

سیلاب ناشی از بارندگی های هفته جاری به 6 هزار و 624 هکتار از اراضی کشاورزی خراسان جنوبی خسارت وارد کرد.

خسارت سیلاب به ۱۴ هزار هکتار از اراضی کشاورزی چهارمحال و بختیاری

رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۴ هزار هکتار از اراضی بخش کشاورزی استان دچار خسارت شد که شش هزار و ۵۰۰ هکتار با خسارت ۱۰۰ درصد و مابقی ۲۰ تا ۸۰ درصد خسارت ۱۰۶ میلیارد تومان، چهار هزار و ۱۴۰ هکتار از باغات با ۲۵ میلیارد تومان، تلفات دام ۵

خسارت سیل به بیش از 4000 هکتار از اراضی کشاورزی آذربایجان غربی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: بر اساس برآوردهای اولیه کارشناسان تا 20 فروردین ماه سال جاری به بیش از 4 هزار و 822 هکتار از اراضی زراعی و باغی ، تاسیسات و امور زیر بنایی استان بر اثر سیلاب و طغیان رودخانه‌ها خسارت وارد شده است.

سیل به 4070 هکتار اراضی کشاورزی میاندوآب خسارت زد

مهاباد - ایرنا - مدیر جهادکشاورزی میاندوآب گفت: چهار هزار و 70 هکتار از اراضی باغی و زراعی این شهرستان بر اثر سیلاب و طغیان رودخانه‌ ها در اوایل سال جاری خسارت دید.

خوزستان| سیلاب به 6هزار هکتار از اراضی کشاورزی اندیمشک خسارت وارد کرد

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اندیمشک گفت: سیلاب فروردین ماه امسال به 6هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان اندیمشک خسارت وارد کرده است.

۶ معدن گلستان در سیل خسارت دید/ ۵۰۰۰ هکتار اراضی کشاورزی نابود شد

گرگان- مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با بیان این که ۶ معدن گلستان در سیل خسارت دید، گفت: پنج هزار هکتار از اراضی گلستان نابود شده و دیگر امکان برداشت محصول نیست.

خسارت سیل به 6000 هکتار از باغ‌ها و مزارع سمنان

رییس سازمان جهادکشاورزی استان سمنان از خسارت به 6 هزار هکتار از باغ‌ها و مزارع کشاورزی استاندر جریان بارش‌های فروردین‌ماه خبر داد و گفت: البته خسارت وارد شده به این اراضی به صورت 100درصدی نیست.

سیل به 4 هزارهکتار از اراضی کشاورزی آذربایجان غربی خسارت زد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: بر اساس برآوردهای اولیه کارشناسان تا 20 فروردین‌ماه امسال به بیش از 4 هزار و 822 هکتار از اراضی زراعی و باغی، تأسیسات و امور زیر بنایی استان بر اثر سیلاب و طغیان رودخانه‌ها خسارت وارد شده است.

خسارت سیل به بیش از 20 هزار هکتار اراضی کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در کهگیلویه و بویراحمد بالغ بر 20 هزار و 283 هکتار از اراضی یا دچار آبگرفتگی کامل شدند و یا بر اثر تگرگ و سیل خسارت زیادی دیدند.

جزئیات خسارت سیل به 1 میلیون هکتار زمین کشاورزی/ تولید 14.5 میلیون تن گندم علیرغم سیل

معاون وزیر جهادکشاورزی گفت: حدود یک میلیون هکتار از زراعت کشور باشدت وضعف متفاوت، دچار آسیب ناشی از سیل شده است

سیل هفت هزار هکتار از مزارع دره شهر را تخریب کرد

ایلام - ایرنا - فرماندار دره شهر گفت: سیل به 7هفت هزار هکتار از اراضی کشاورزی دره شهر خسارت جدی وارد کرده است.

بیش از 111 هزار هکتار اراضی کشاورزی در کردستان بیمه است

سنندج - ایرنا - مسئول روابط عمومی مدیریت امور شعب بانک کشاورزی کردستان گفت: در سال زراعی جاری (اول مهر پارسال تا پایان شهریور امسال) در مجموع 111 هزار و 384 هکتار از اراضی این استان زیر پوشش بیمه محصولات کشاورزی رفته است.

خسارت ۵۹۹ میلیارد تومانی سیلاب به چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بارندگی‌ها در استان موجب خسارت جانی نشد و خسارت مالی به اندازه کافی یا بیشتر از سایر استان‌ها وارد شد که در این میان مجموعاً از ۵۹۹ میلیارد تومان خسارت وارده به استان، هفت‌هزار و ۷۰۰ هکتار از اراضی بخش کشاورزی با برآورد خس

خسارت ۵۵۹ میلیارد تومانی سیلاب به چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بارندگی‌ها در استان موجب خسارت جانی نشد و خسارت مالی به اندازه کافی یا بیشتر از سایر استان‌ها وارد شد که در این میان مجموعاً از ۵۵۹ میلیارد تومان خسارت وارده به استان، هفت‌هزار و ۷۰۰ هکتار از اراضی بخش کشاورزی با برآورد خس

کشت دیم گندم و جو در 1500 هکتار از اراضی

هزار و 500 هکتار از اراضی کشاورزی خراسان جنوبی زیرکشت دیم گندم و جو رفت.

آفت زنگ زرد به 1000 هکتار از مزارع کهگیلویه خسارت زد

یاسوج - ایرنا - رئیس جهاد کشاورزی کهگیلویه گفت: بیماری آفت زنگ زرد به یک هزار هکتار از مزارع کشاورزی این شهرستان خسارت زد.

2100 هکتار از اراضی شوط زیر کشت آفتابگردان روغنی رفت

ارومیه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شوط گفت: امسال 2 هزار و 100 هکتار از اراضی این شهرستان زیر کشت دانه های روغنی آفتابگردان رفته است.

طرح کشت محصولات کم آب‌بر در 6000 هکتار از اراضی قم اجرا شد

معاون توسعه و مدیریت نیروی انسانی وزیر جهاد کشاورزی از اجرای طرح کشت محصولات کم آب‌بر در 6000 هکتار از اراضی قم خبر داد.

۱۴ هزار هکتار از اراضی بخش کشاورزی چهارمحال وبختیاری دچارخسارت شد

شهرکرد- رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۴ هزار هکتار از اراضی بخش کشاورزی چهارمحال وبختیاری دچارخسارت شد.