جوان گرایی تیم های لیگ، آینده تیم ملی را تضمین می کند

سمنان- ایرنا- مربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی گفت: جوان گرایی تیم های حاضر در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور تضمین کننده آینده تیم ملی این رشته است.مطالب مرتبط

جوان گرایی تیم های لیگ، آینده تیم ملی را تضمین می کند

سمنان- ایرنا- مربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی گفت: جوان گرایی تیم های حاضر در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور تضمین کننده آینده تیم ملی این رشته است.

مربی تیم فوتبال:جوانگرایی تیم های لیگ، آینده تیم ملی را تضمین می کند

سمنان- ایرنا- مربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی گفت: جوان گرایی تیم های حاضر در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور تضمین کننده آینده تیم ملی این رشته است.

تن‌دادن به جوان‌گرایی در عمل سخت‌ است

وزیر تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی در جلسه گفت و شنود با جمعی از نخبگان جوان که به مناسبت روز جوان برگزار شد گفت: تن‌دادن به جوان‌گرایی در عمل سخت‌ است.

ترقی جایگاه ایران از بطن تحول و جوان‌گرایی بر می آید

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه «دوقطبی پیر و جوان معنا ندارد و از ظرفیت باتجربه‌ها و نیروی جوانی باید در جای خودش استفاده کرد»، گفت: ترقی جایگاه ایران در سطح جهان که مورد انتظار همه مردم است از بطن تحول و جوان‌گرایی بر می آید.

فساد مانند موریانه به جان پایه حکومت‌ها می‌افتد/ تن‌دادن به جوان‌گرایی در عمل سخت‌ است/مدیری که نتواند پاسخگو باشد باید عوض شود

جلسه گفت‌وشنود وزیر تعاون با جمعی از نخبگان جوان به مناسبت روز جوان برگزار شد.]]>

گلایه عضو جوان شورای شهر تهران از جوان‌فریبی در مدیریت شهری

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از باقی‌ماندن شعارهای جوان‌گرایی در حد حرف گلایه کرد و آن را به جوان‌فریبی تشبیه کرد.

رئیس جدید دیوان عالی کشور منصوب شد/ دستگاه قضا رویکرد جوان گرایی را در نظر گرفته است

سخنگوی جدید دستگاه قضا از تغییر رئیس دیوان عالی کشور خبر داد و گفت: در انتخابات جدید دستگاه قضا رویکرد جوان گرایی در نظر گرفته شده است.

مهربان: توجه ویژه ای به آزادکاران آینده‌دار و جوان داریم

مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: تاکنون ۸ مرحله اردو برگزار شده که در این مدت به نفرات جوان و آینده‌دار توجه ویژه‌ای داشتیم.

جوان‌گرایی باید در ساختارهایی با شاخصه‌هایی ویژه مد نظر قرار بگیرد

نشست هم اندیشی فرماندار با 30 جوان نخبه شهرستان تربت حیدریه

نسل جوان باید با نگاه به آینده، مسیر رشد و توسعه بیش از پیش کشور را ترسیم و طی کنند.

نگاه امیدوارانه به آینده با بکارگیری استعداد‌های جوانان

سه جوان موفق یزدی نمونه‌ای از جوان‌های پرشور و با اراده قوی هستند که باعث پیشرفت، افتخار و بالندگی کشور شدند.

مشاوران جوان استاندار طی هفته آینده انتخاب می شوند

زنجان- ایرنا- استاندار زنجان گفت: طی هفته آینده در نشستی با جوانان قشرهای مختلف، مشاوران جوان استاندار از بین جوانانی که طرح و برنامه عملیاتی داشته باشند انتخاب می شوند.

جوانان با نگاه به آینده مسیر توسعه کشور را ترسیم کنند

تربت حیدریه- ایرنا- فرماندار تربت حیدریه با بیان این که مسئولان در کنار قشر جوان جامعه مکلف به اعتماد سازی و تسهیلگری هستند گفت: نسل جوان نیز باید با نگاه به آینده، مسیر رشد و توسعه بیش از پیش کشور را ترسیم و طی کند.

۶۰ خانه جوان در کشور به بهره برداری می رسد

کاشان - معاون ساماندهی جوانان وزارت ورزش از وجود ۹۰ خانه جوان در کشور خبر داد و گفت: ۶۰ خانه جوان طی ماه‌های آینده در کشور به بهره برداری می‌رسد.

توضیحات شهردار تهران در خصوص تضمین پروژه‌های شهری

شهردار تهران گفت: در بهره برداری پروژه‌ها تضمین شخصی معنا ندارد و هر پروژه‌ای پیمانکار و مشاور دارد.

ظریف جهان را به چندجانبه گرایی و دیپلماسی صلح می خواند

نیویورک - ایرنا - مجمع عمومی سازمان ملل متحد در چهار اردیبهشت و روز جهانی چندجانبه گرایی، نشست عالی رتبه ای برگزارمی کند که وزیر خارجه ایران هم در آن شرکت خواهد کرد.

سرعت جوان گرایی در وزارتخانه ها کند است

اصفهان - ایرنا - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه آقای روحانی دستور داد که از جوانان و زنان شایسته در بدنه معاونت ها و اداره های دولتی استفاده شود، گفت: سرعت اجرای این کار کُند است.

یکجانبه گرایی ترامپ در بوته آزمون

تحمیل پیروی از تحریم های یکجانبه امریکا علیه ایران بر جهان، یکجانبه گرایی دولت ترامپ را در دو راهی پیروزی یا شکست قرار داده است.

رعایت عفت و حیا عامل تضمین امنیت روانی جامعه است

ارومیه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: رعایت عفت و حیا از ارکان اساسی تضمین امنیت روانی جامعه است و باید همه اقشار در این خصوص، اهتمام لازم داشته باشند.

عبور از یکجانبه گرایی ترامپی

تهران - ایرنا - درحالی دولت آمریکا معافیت خریداران نفتی ایران را تمدید نکرد که به نظر می رسد، فضای عبور از یکجانبه گرایی 'ترامپی' ایجاب می کند که ورای کنش های رسانه ای، به عملگرایی تمرکز بیشتری شود.