حجت الاسلام کاظمی سخنگوی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی شد

در جلسه جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با استعفای مالک شریعتی از سمت سخنگویی موافقت و حجت الاسلام محمدصادق کاظمی با رأی اکثریت اعضا، به عنوان سخنگوی جدید جمعیت رهپویان انتخاب شد.مطالب مرتبط

حجت الاسلام کاظمی سخنگوی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی شد

در جلسه جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با استعفای مالک شریعتی از سمت سخنگویی موافقت و حجت الاسلام محمدصادق کاظمی با رأی اکثریت اعضا، به عنوان سخنگوی جدید جمعیت رهپویان انتخاب شد.

کاظمی: جمعیت رهپویان به دنبال تغییرات تاکتیکی برای انتخابات مجلس است

حجت‌الاسلام قرائتی در همدان: شرح قرآنی بیانیه "گام دوم" انقلاب را نوشته‌ام

حجت‌الاسلام قرائتی گفت: پس از اعلام بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از سوی رهبر معظم انقلاب توانسته‌ام شرح قرآنی برای آن بنویسم.

کانون رهپویان وصال شیراز در کمک به سیل زدگان خوزستان فعال است

شیراز _ جانشین سپاه فجر فارس گفت: کانون رهپویان وصال و نیروهای مردمی در کمک به سیل زدگان خوزستان و طبخ غذای گرم حضوری فعال دارند.

هنر انقلاب با هنر استعلایی پیوند دارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه پنجمین هفته هنر انقلاب و معرفی چهره و رویداد شاخص هنر انقلاب در سال 97 گفت: انقلاب اسلامی ایران در هنر اتفاقات بزرگی را رقم زده است . انقلاب اسلامی حضور زنان را در جامعه فعال تر و به عدالت جنسیتی کمک کرد.

همکاری سازمان تبلیغات با سپاه پاسداران در گام دوم انقلاب

حجت الاسلام قمی در پیام تبریک به سردار سلامی بر نهایت همکاری و هم‌افزایی با سپاه پاسداران در هر موضوع و موقعیتی در گام دوم انقلاب اسلامی تاکید کرد.

جشنواره قرآنی «رهپویان ولایت» در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

شهرکرد- قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: جشنواره مسابقات قرآنی «رهپویان ولایت» ویژه مددجویان وکارکنان کمیته امداد در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

روایت حجت‌الاسلام قمی‌ درباره رضایت رهبری از فعالیت جهادی در سیل

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از رضایت رهبر انقلاب اسلامی از فعالیت‌های جهادی در سیل اخیر کشور خبر داد.

ویدئو / سخنرانی رئیس جمهور در مراسم رژه روز ارتش

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی، صبح امروز (پنجشنبه‌) در مراسم رژه سالروز ارتش جمهوری اسلامی طی سخنانی با تبریک چهل‌ویکمین سالگرد ارتش جمهوری اسلامی ایران و با اشاره به رشادت‌های ارتش در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی ایران تاکنون گفت: در طول این ۴۰ سال

سردار قربانی: شهدا پاسدار انقلاب اسلامی هستند

نوشهر- ایرنا - مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ، انقلاب مقدسی است که شهدا پاسدار آن هستند و هیچ قدرتی نمی تواند صلابت و عزت روز افزون آن را خدشه دار نماید.

پیام تبریک رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به سردار حسین سلامی

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدقمی در پیامی انتصاب سردار سرلشگر پاسدار، حسین سلامی را به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

بیانیه گام دوم نقشه فراروی انقلاب اسلامی است

 مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام‌آباد غرب گفت: گام دوم انقلاب نقشه فراروی انقلاب اسلامی بوده که افق بلندمدت آن ظهور امام زمان (عج) است.

شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا، حمایت از تولید را تسهیل کند

قائم مقام جمعیت رهپویان گفت: برخی قوانین دست و پا گیر به جای اینکه کار تولید را تسهیل کنند، سنگی بر پای آنها هستند که شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا می تواند حمایت از تولید را تسهیل کند.

هنر انقلابی باید به سمت فرهنگ مهدویت حرکت کند

حجت الاسلام شاه محمدی گفت: در حال حاضر که چهار دهه از انقلاب اسلامی گذشته هنر ما باید هنرمندان را به سمت مهدویت سوق دهد.

پیام تبریک حجت الاسلام علی اکبری به سرلشکر سلامی

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در پی انتصاب فرمانده جدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پیام تبریکی صادر کرد.

حاتمی‌کیا چهره هنر انقلاب اسلامی شد

ابراهیم حاتمی‌کیا در اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی با بیان اینکه فعالیت در حوزه هنر انقلاب اسلامی همواره کار بسیار سخت و پر فراز و نشیبی بوده است، گفت: اکثر قریب به اتفاق فیلم‌هایم‌ مساله‌ای داشته که باید برای آن می‌جنگیدم. به ما گفته می‌شود پروپاگاندا

سخنگوی سپاه:اظهارات سعید قاسمی شخصی و فاقد اعتبار است

تهران- ایرنا- سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واکنش به ویدیویی منتشر شده از یکی از بازنشستگان سپاه در خصوص بوسنی، تاکید کرد: اظهارات وی شخصی و فاقد اعتبار بوده و مورد تایید سپاه نیست.

هنر انقلاب اسلامی تربیت جوانان بسیجی، جهادگر و شهداست

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه هنر انقلاب اسلامی تربیت جوانان بسیجی، جهادگر و شهداست گفت: هنرمندان باید از انقلاب پاسداری کرده و آرمان‌های انقلاب اسلامی را در بیرون از مرزها جهانی و ترویج کنند.

مسجد؛ پیشتاز در تحقق هدف گام دوم انقلاب

حجت الاسلام ذاکر گفت: امسال با توجه به صدور بیانیه مهم و تاریخی مقام معظم رهبری در رابطه با گام دوم انقلاب، شعار این دهه را «مسجد پیشتاز در تحقق هدف گام دوم انقلاب» قرار دادیم.

ریشه انقلاب اسلامی در اندیشه است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم بیستمین سالگرد تاسیس کانون اندیشه جوان گفت: ریشه انقلاب اسلامی در اندیشه است و ما در پردازش و تأملات نظری و هر تأمل عمیقی، به اندیشه انقلاب بدهکار هستیم.