تجربیات موفق ایران در زمینه «کنترل بیماری‌ها در سیل» مستند‌سازی می‌شود
مطالب مرتبط

تجربیات موفق ایران در زمینه «کنترل بیماری‌ها در سیل» مستند‌سازی می‌شود

مستند سازی تجربیات موفق ایران در کنترل بیماری‌ها در سیل

مدیر منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت ضمن ابراز همدردی سازمان جهانی بهداشت با مردم مناطق سیل زده ایران، از آمادگی این سازمان برای کمک به وزارت بهداشت ایران خبر داد

پایش بیماری‌های نباتی در مناطق سیل‌زده/احتمال خسارت در صورت تعلل

مدیرکل دفتر کنترل آفات سازمان حفظ نباتات با بیان اینکه هشدارهای لازم درباره رصد و کنترل بیماری‌های نباتی به استانهای سیل‌زده داده شده است،گفت:در صورت تعلل در این زمینه دچار خسارت می شویم.

تجربیات ایران در کنترل بیماری‌ها در سیل مستندسازی می‌شود

دکتر احمد المنظری، مدیر منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت در گفتگوی تلفنی با وزیر بهداشت کشورمان ضمن ابراز همدردی سازمان جهانی بهداشت با مردم مناطق سیل‌زده ایران، از آمادگی این سازمان برای کمک به وزارت بهداشت ایران خبر داد و پیشنهاد مستندسازی تجربیا

انتقال تجربیات شرکت‌کنندگان موفق دارالفنون

تهران- ایرنا- مدیر بخش «دارالفنون» سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر بر انتقال تجربیات دانشجویان موفق دوره‌های قبل در گفت وگو با شرکت کنندگان دوره جاری تاکید کرد.

یک دانشگاه لبنانی در زمینه بیماری‌های گرمسیری بورسیه می دهد

دانشگاه بیروت لبنان به منظور انجام تحقیقات در زمینه بهداشت عمومی فراخوان ۶ بورسیه تحصیلی در زمینه بیماری‌های گرمسیری را اعلام کرد.

اجرای برنامه مراقبت بیماری‌های غیرواگیر در مناطق سیل‌زده

معاون فنی مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت گفت: بحران و بلایا عامل تشدید کننده بیماری های غیرواگیر است که عوارض ناشی از این بیماری‌ها را به صورت فوریت‌های سلامت ایجاد می‌کند، از این رو کنترل و مراقبت بیماری‌های غیرواگیر در بلایا در اولویت قرار می‌گ

عوامل زمینه ساز بیماری های قلبی- عروقی در حال افزایش است

تهران- ایرنا- دبیر اجرایی اولین کنگره تازه های مشاوره قلب، بی تحرکی و غذاهای نامناسب را از جمله عوامل خطر بیماری های قلبی -عروقی اعلام کرد و گفت: عوامل زمینه ساز این بیماری ها در حال افزایش است.

کنترل بیماری های واگیر در اردوگاه های نگهداری پناهجویان

مشاور معاون بهداشت وزارت بهداشت در مدیریت کاهش خطر بلایا بر کنترل بیماری‌های واگیر در اردوگاه‌های هموطنان سیل زده تاکید کرد

کنترل بیماری‌های واگیر در اردوگاه‌های سیل‌زدگان

مشاور معاون بهداشت وزارت بهداشت در مدیریت کاهش خطر بلایا بر کنترل بیماری‌های واگیر در اردوگاه‌های هموطنان سیل‌زده تاکید کرد.

پفک زمینه آلرژی و بیماری قلبی را در بزرگسالی فراهم می کند

تهران- ایرنا- مدیر کل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پفک به علت شوری زمینه ابتلا به فشار خون و بیماری های قلبی را در بزرگسالی فراهم می کند علاوه بر آن مصرف آن موجب سوء تغذیه و کمبود آهن و ویتامین آ می شود و زمینه بروز آلرژی

بیماری‌های عفونی در مناطق سیل‌زده مازندران کنترل شد

مسئول بسیج جامعه پزشکی مازندران با اشاره به ارسال اقلام دارویی از استان‌های کشور به مناطق سیل‌زده گفت: بیماری‌های عفونی در مناطق سیل‌زده مازندران کنترل شد.

بیماری های واگیردار در پلدختر شیوع ندارد

پلدختر- ایرنا - شیوع بیماری های واگیردار در حوادث طبیعی مثل سیل و زلزله خطری است که آسیب دیدگان را تهدید می کند اما مدیریت مناسب بهداشتی و پزشکی در مناطق سیل زده شهر تاکنون توانسته این بیماری ها را مهار و کنترل کند.

احتمال افزایش بیماری‌های پوستی و مخاطی در سیل زدگان

اصفهان- دبیر شورای عالی نظام پزشکی کشور گفت: احتمال ابتلاء به بیماری‌های پوستی و مخاطی در مواقع وقوع سیل زیاد است اما این بیماری‌ها با رعایت اصول پیشگیری و درمان به موقع قابل کنترل هستند.

بیماری های که با نوشیدن آب قابل کنترل هستند

نوشیدن آب بسیار مهم است و می تواند به مقابله با بسیاری از بیماری ها کمک کند.

تبادل تجربیات هیأت دانمارکی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه حقوق مالکیت فکری

بغداد خواستار استفاده از تجربیات شهرداری تهران شد

بغداد – ایرنا – استاندار و رییس شورای استان بغداد روز پنجشنبه در دیدار شهردار تهران با آنها، خواهان استفاده از تجربیات شهرداری پایتخت جمهوری اسلامی ایران در مدیریت حمل و نقل عمومی شدند.

مرکز مستند و رسانه کانون تاسیس می شود/رونمایی از مستند جستجوگر

مستند «جستجوگر» روایتی شنیده نشده از زندگی و زمانه دکتر علی شریعتی است. این مستند به‌زودی رونمایی می‌شود.

مستند جدید «روایت فتح» روی آنتن

مدیرگروه مستند روایت فتح با اشاره به مستند جدیدی درباره زندگی هنرمندان، گفت: پخش مستند «چهره در قاب» از شب گذشته شروع شده و قرار است با حضور هنرمندان دیگر ادامه پیدا کند.

اگر دو رشته ریاضی و کامپیوتر توسعه پیدا نکند، در هیچ زمینه‌ای موفق نخواهیم شد

رئیس دانشگاه چرمو اقلیم کردستان عراق، ریاضی و کامپیوتر را کلید همه علوم دانست و تاکید کرد: اگر این دو رشته توسعه پیدا نکند، در هیچ زمینه‌ای موفق نخواهیم شد.