پیشروی رانش زمین در روستای حسین آباد کالپوش
مطالب مرتبط

پیشروی رانش زمین در روستای حسین آباد کالپوش

ویدئو / رانش شدید زمین در بخشی از سمنان

رانش زمین در روستای حسین‌آباد بخش کالپوش میامی در استان سمنان پیشروی کرده و اهالی روستا در حال تخلیه خانه‌های خود هستند. حدود ۵۷۰ خانه روستایی حسین‌آباد در خطر ریزش قرار دارند و تا امروز حدود ۲۵۰ خانه روستایی آسیب جدی دیده‌اند که باید تخلیه شوند. تاکنون ۱

خانه های تخریب شده روستای حسین آباد کالپوش را تخلیه کنید

استاندار سمنان : برای اقدامات بازسازی یا تعمیر واحدهای مسکونی آسیب دیده از رانش زمین در روستای حسین آباد کالپوش لازم است ساکنان هر چه زودتر این منازل را تخلیه کنند.

مسئولان تا رفع مشکل رانش زمین کنار مردم کالپوش می مانند

نماینده ولی فقیه در استان سمنان و جمعی از مسئولان استان و شهرستان های شاهرود و میامی به منظور دلجویی از مردم و بررسی مشکلات ناشی از رانش زمین به روستای حسین آباد کالپوش رفتند.

ارزیابی ۵۷۰ خانه روستایی رانش دیده کالپوش سمنان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان گفت: تاکنون از ۵۷۰ خانه روستایی در روستای حسین آباد کالپوش که در معرض خطر رانش زمین هستند بازدید شده است.

آغاز مطالعات تایید ایمنی زمین جایگزین روستای حسین آباد کالپوش

فعالیت مطالعاتی کارشناسان پژوهشکده سوانح طبیعی کشور برای تعیین ایمنی زمین در نظر گرفته شده جایگزین روستای حسین آباد کالپوش آغاز شد.

رانش زمین هفت میلیارد ریال به مخابرات کالپوش خسارت زد

سمنان- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: رانش زمین هفت میلیارد ریال به زیرساخت مخابراتی و فیبر نوری منطقه حسین آباد کالپوش شهرستان میامی خسارت زد.

رانش غربت آفرین

سمنان- ایرنا- مصیبت غمناک رانش زمین در منطقه «حسین آباد» کالپوش از توابع شهرستان میامی استان سمنان تاکنون باعث تخلیه بیش از 160 واحد مسکونی و خسارت های جبران ناپذیر به زیرساخت های اقتصادی، عمرانی و زیربنایی این روستا شده است.

سپاه میامی برای بازسازی روستای حسین‌آباد کالپوش همراه مردم است

میامی - فرمانده سپاه میامی بابیان اینکه سپاه پاسداران نه‌تنها در دوران جنگ بلکه در عرصه‌های فرهنگی، علمی و سازندگی حضور دارد، گفت: سپاه برای حل مشکلات روستای حسین‌آباد کالپوش همراه مردم است.

304خانه درحسین آبادکالپوش تخریبی است

شاهرود - ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان گفت: 304واحد از مجموع 594 واحد مسکونی ارزیابی شده در حسین آباد کالپوش میامی، به دلیل رانش زمین تخریبی است.

رسیدگی به مردم حسین آباد کالپوش از مسایل مهم استان است

شاهرود - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت : امروز مساله حسین آباد کالپوش مهم ترین مشکل استان بوده و از راه های گوناگون پیگیری می شود.

کمک به سیل زدگان و خسارت دیدگان از رانش زمین تداوم یابد

نماینده ولی فقیه در استان سمنان : تداوم کمک به سیل زدگان در کشور و رسیدگی به مشکلات مردم حسین آباد کالپوش در استان از اولویت های مردم و مسئولان است.

تسهیل‌گران اجتماعی در کالپوش مستقر می‌شوند/جبران خسارات رانش زمین

میامی- مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: تسهیل‌گران اجتماعی از ماه آینده برای کمک به مردم کالپوش که به دلیل رانش زمین خانه‌هایشان را ترک کرده‌اند، در منطقه مستقر می‌شوند.

رانش زمین راه 5 روستای اسفراین را بست

بجنورد - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اسفراین گفت: رانش زمین در محدوده مسیر ارتباطی روستاهای اردغان تا سرچشمه از توابع دهستان میلانلوی اسفراین، راه 5 روستای بخش مرکزی با مرکز این شهرستان را قطع کرد.

رانش زمین راه 5 روستای اسفراین را بست

بجنورد - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اسفراین گفت: رانش زمین در محدوده مسیر ارتباطی روستاهای اردغان تا سرچشمه از توابع دهستان میلانلوی اسفراین، راه 5 روستای بخش مرکزی با مرکز این شهرستان را قطع کرد.

رانش زمین در بالادست روستای برفیان تویسرکان

شکاف بزرگی دربالادست روستای برفیان شهرستان تویسرکان و رانش بزرگ زمین هم در مجاورت این روستا بوحود آمده است .

هشدار به ساکنان 250 خانه کالپوش سمنان برای تخلیه

استاندار سمنان از اعتبار ۶۰۰ میلیون تومانی برای جابجایی کالپوش‌های آسیب‌دیده از رانش زمین به یک منطقه امن خبر داد.

بسته شدن مسیر روستای حسین آباد

بخشدار خواجه: سیلاب در رودخانه سرند چایی، پل ورودی روستای حسین آباد بخش خواجه هریس را بست.

همدان| رانش زمین در روستای برفیان با بارش باران خطر ساز می‌شود

فرماندار تویسرکان گفت: پدیده رانش زمین در کوه های روستای برفیان این شهرستان در صورت بارش باران و نزولات آسمانی خطر ساز می‌شود.

رانش زمین در سه روستای استان کرمانشاه

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان کرمانشاه گفت: بر اثر بارش‌های اخیر روستا‌های چشمه‌گدار و بیوند سفلی از توابع شهرستان جوانرود و روستای زرور از توابع شهرستان گیلانغرب دچار رانش زمین شده‌اند.