600 گروه جهادی به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شده اند

اهواز - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: هم اکنون حدود 400 گروه جهادی از خوزستان و 200 گروه جهادی از سراسر کشور برای خدمت به مناطق سیل زده این استان حضور دارند و در صورت نیاز بر تعداد این گروه ها با درخواست ما افزوده می شود.مطالب مرتبط

600 گروه جهادی به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شده اند

اهواز - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: هم اکنون حدود 400 گروه جهادی از خوزستان و 200 گروه جهادی از سراسر کشور برای خدمت به مناطق سیل زده این استان حضور دارند و در صورت نیاز بر تعداد این گروه ها با درخواست ما افزوده می شود.

اعزام دومین تیم جهادی بسیج جامعه پزشکی به مناطق سیل زده خوزستان

تیم جهادی بسیج جامعه پزشکی مرکز آموزشی و درمانی روانپزشکی رازی (وابسته به دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی)، به همراه یک دستگاه آمبولانس به مناطق سیل زده استان خوزستان اعزام شد.

آموزش و اعزام گروه جهادی طلاب خراسان شمالی به مناطق سیل زده گلستان

طلاب و روحانیون گروه جهادی حوزه علمیه خراسان شمالی با هدف آمادگی برای اعزام به مناطق سیل زده استان گلستان، در دوره آموزشی هلال احمر شرکت کردند.

اعزام گروه پزشکی جهادی شهید بهمن درولی دزفول به مناطق سیل زده شوش

گروه جهادی شهید بهمن درولی انجمن مهندسین خیر این کانون، متشکل از تیم پزشکی متخصص جهت خدمت رسانی به مناطق سیل زده اعزام شدند.]]>

گروه جهادی شهدای مدافع حرم دزفول به کمک مناطق سیل‌زده خوزستان شتافت

گروه جهادی شهدای مدافع حرم شهرستان دزفول اقدام به پخت و توزیع غذای گرم و تهیه مایحتاج مردم مناطق سیل‌زده استان خوزستان نظیر منطقه الهایی کرده است.

اعزام 20 تیم تخصصی و عمومی جهادی از خراسان رضوی به مناطق سیل‌زده استان گلستان

مسئول بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی از اعزام 20 تیم تخصصی و عمومی جهادی تاکنون به مناطق سیل‌زده خبر داد و گفت: این تیم‌ها شامل تیم پزشکی، گروه طلاب و فرهنگی، تیم‌های تعمیرکار وسایل خانگی و تاسیسات منازل و همچنین تیم‌های عمومی بودند.

هنرمندان بندرماهشهر برای کودکان مناطق سیل‌زده خوزستان سنگ تمام گذاشتند+تصاویر

مسئول بسیج هنرمندان شهرستان بندر ماهشهر از اعزام گروه جهادی بسیج هنرمندان و اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان جهت اجرای برنامه‌های هنری شاد ویژه کودکان در مناطق سیل‌زده استان خوزستان خبر داد.

اعزام ۲۰ گروه جهادی به روستاهای سیل زده سرخس

فرمانده سپاه سرخس از اعزام 20 گروه جهادی متشکل از قشرهای مختلف مردم و بسیجیان برای خدمت رسانی به روستاهای سیل زده این شهرستان خبر داد.

اعزام ۱۰۰ گروه جهادی آستان قدس رضوی به مناطق سیل زده کشور

آق قلا- تولیت آستان قدس رضوی گفت: ۱۰۰ گروه جهادی از آستان قدس رضوی در قالب هزار خادمیار در سه استان سیل زده خدمت می کنند.

خادم‌یاران رضوی استان بوشهر به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شدند

بوشهر - سرپرست دفتر آستان قدس رضوی در استان بوشهر از اعزام گروه جهادی خادم‌یاران آستان قدس رضوی استان بوشهر به مناطق سیل زده خوزستان خبر داد.

اعزام 160 جهادگر سبزواری به مناطق سیل زده

جهادگران سبزواری امروز در قالب چهار گروه جهادی برای امدادرسانی و کمک به هموطنان سیل زده اعزام شدند.

اعزام مرحله دوم گروه‌های جهادی تخصصی اساتید دانشگاه‌ آزاد به مناطق سیل زده

گروه‌های جهادی تازه‌نفس زنجان بار دیگربه مناطق سیل‌زده اعزام می‌شوند/ حضور گروه روانشناسی از زنجان

دانشجویان بسیجی بهبهان به مناطق سیل‌زده خوزستان اعزام شدند

دانشجویان بسیجی شهرستان بهبهان هم‌پای جهادگران و پس از جاری‌شدن سیل در استان خوزستان پس از حضور در مناطق آسیب‌دیده مشق انسان‌دوستی کرده به فعالیت‌ جهادی پرداختند.

اعزام تیم دانشجویی جهادگران از سمنان به لرستان

بیش از 35 نفر از دانشجویان دانشگاه سمنان در قالب گروه جهادی مهاجر به مناطق سیل زده استان لرستان اعزام شدند.

اعزام ۲۰ تیم جهادی خراسان رضوی به مناطق سیل زده گلستان

مشهد-مسئول بسیج سازندگی سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی گفت: ۲۰ تیم تخصصی و عمومی جهادی تاکنون به مناطق سیل زده گلستان اعزام شده اند.

اعزام دانشجویان جهادگر دامغان به پلدختر

گروه جهادی دانشجویان دانشگاه های دامغان به مناطق سیل زده استان لرستان اعزام شد

اعزام گروه جهادی شهرستان مسجدسلیمان به اهواز جهت ساخت سیل‌بند در عین 2

فرمانده سپاه مسجدسلیمان گفت: گروه جهادی چهل نفره بسیجیان ناحیه مسجدسلیمان جهت ساخت سیل‌بند به منطقه عین دو اهواز اعزام شدند.

خدمت رسانی گروه‌های جهادی در مناطق سیل زده خوزستان

گروه درمانی هلال احمر به خوزستان اعزام می شود

یاسوج - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک گروه 20 نفره تخصصی بهداشت و درمان اضطراری از جمعیت هلال احمر این استان به مناطق الوان شاغور و باوی در استان خوزستان اعزام می شود.