کمک های آستان مقدس حضرت معصومه برای سیل زدگان ارسال شد

قم - ایرنا - دومین محموله کمک های آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)، عصر یکشنبه با حضور تولیت این آستان مقدس و شماری از خادمان امدادی، جهادی و تبلیغی برای یاری رسانی به سیل زدگان استان خوزستان ارسال شد.مطالب مرتبط

حضور تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) و استاندار خراسان جنوبی در جشن ولادت حضرت مهدی (عج)

آیت الله سعیدی: برای توسعه استان ریل گذاری کنید

بیرجند - ایرنا - تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) در دیدار استاندار خراسان جنوبی گفت: یکی از کارهای بسیار ارزشی و مهم این است که برای انجام امور در استان و توسعه آن ریل گذاری کنید.

تلاش و سرمایه‌گذاری آستان قدس رضوی برای ارتقا معرفت دینی زائران

در دیدار تولیت آستان های مقدس رضوی و کاظمین بر همکاری‌های بین دو آستان مقدس و گسترش سائل فرهنگی تاکید شد.

مراسم احیای شب نیمه شعبان در حرم حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود

قم - همزمان با سالروز میلاد حضرت مهدی(عج) مراسم احیا در حرم حضرت فاطمه معصومه(س) با حضور زائران برگزار می‌شود.

میلاد شبیه‌ترین شکوفه ازل به پیامبر مهربانی و رحمت

در شب ولادت با سعادت زیباترین گل باغ سالار شهیدان، حضرت علی اکبر(ع)، شهر مقدس قم حال و هوای ویژه‌ای به خود گرفته و مراسم جشن و سرور در جای جای استان به‌ویژه بارگاه نورانی کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) برپاست.

اعلام آمادگی آستان قدس رضوی برای همکاری با شهرداری مشهد

آستان قدس رضوی آماده هر نوع همکاری با شورای شهر و شهرداری مشهد مقدس با هدف تسهیل خدمت رسانی به  زائران بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) است.

ستاد مدیریت بحران در آستان سید‌الکریم(ع) تشکیل می‌شود

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) گفت که با مرور حوادث سخت طی سال‌های پس از انقلاب نعمت‌هاى بزرگى به واسطه مقاومت مردم و رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری حاصل شده است.

میلاد حضرت رقیه (س) در کنار بارگاه مطهرش در دمشق 

همزمان با سالروز حضرت رقیه(س) دخت امام حسین(ع) آستان مقدس ایشان شاهد حضور دلدادگان به اهلبیت و غرق در شادی و سرور بود.

میزبانی مسجد جمکران از اولین کرسی تلاوت آستان‌های مقدس و بقاع متبرکه

اولین کرسی ملی تلاوت آستان‌های مقدس و بقاع متبرک ایران اسلامی در آستانه برگزاری جشن نیمه شعبان به همت اداره قرآن و نماز مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

ری شهری: زبان هنر بر ترویج فرهنگ زیارت اثرگذار است

شهرری- ایرنا- تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) گفت: بهره گیری از زبان هنر بهترین و موثرترین راه برای انتقال مفاهیم و ارزش های فرهنگ زیارت و سیدالشهدا(ع) است.

اعلام ویژه برنامه‌های میلاد حضرت صاحب الزمان(عج) در آستان حضرت عبدالعظیم

آستان‌قدس در مناطق سیل‌زده خانه و مدرسه می‌سازد

تولیت آستان قدس رضوی خبر داد که آستان‌قدس رضوی برای سیل‌زدگان خانه می‌سازد.]]>

ارسال بیش از یک میلیارد ریال تجهیزات و دارو به مناطق سیل‌زده توسط آستان قدس

سرپرست معاونت محرومیت‌زدایی آستان قدس رضوی گفت: بیش از یک میلیارد ریال تجهیزات و دارو به مناطق سیل‌زده توسط آستان قدس رضوی ارسال شده است.

اصلی‌ترین سیاست حکومت مهدوی ظلم ستیزی و عدالت گستری است

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) گفت: پس از اعتقاد به اصل مهدویت، آشنایی با سیره حکومت مهدوی از مهمترین مباحث مهدویت در این مقطع از تاریخ اسلام است.

اجتماع باشکوه منتظران ظهور در مسجد مقدس جمکران

قم - ایرنا- در شب نیمه شعبان ، منتظران ظهور حضرت مهدی (عج) از سراسر کشور با اجتماع باشکوه در مسجد مقدس جمکران برای فرج آن حضرت دست به دعا برداشتند.

بیش از 300 کامیون کمک های مردم برای سیل زدگان ارسال شد

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ویژه استاندار کرمانشاه در امور کمک رسانی به سیل زدگان لرستان گفت: مردم کرمانشاه تاکنون بیش از 300 دستگاه کامیون اقلام مختلف شامل، آب معدنی، البسه، پتو، مواد خوراکی، بهداشتی برای سیل زدگان لرستان ارسال کرده اند که در سطح کشور چشمگی

رشد علمی کشور از برکات تحریم‌هاست

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) گفت: با مرور حوادث سخت طی سال‌های پس از انقلاب می‌بینیم که نعمت‌های بزرگی بواسطه مقاومت و ایستادگی و پایداری مردم و رهبری هوشمندانه امام راحل و خلف صالح آن بزرگوار، مقام معظم رهبری، حاصل شده است.

تولیت مسجد مقدس جمکران:حمایت از جشن‌های نیمه شعبان نیازمند یک عزم ملی است

تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: با توجه به اینکه در ایام نیمه شعبان به‌ویژه هفته منتهی به سالروز ولادت حضرت صاحب‌الزمان (عج) همه شهر مقدس قم میزبان عاشقان حضرت از اقصی نقاط کشور و دنیا است، حمایت از جشن‌های نیمه شعبان نیازمند یک عزم و اراده ملی است.

40 خادم امامزاده سیدجعفر یزد به مناطق سیل زده اعزام شدند

یزد - ایرنا - مدیر آستان مقدس امامزاده سیدجعفر محمد( ع) یزد گفت: 40 نفر از خدام این آستان مبارکه برای خدمت رسانی به هموطنان مناطق سیل زده لرستان اعزام شدند.

ارسال روزانه هفت هزار قرص نان از آران وبیدگل به خوزستان

نانوایی سیار در آستان مقدس امامزاده قاسم بن علی النقی (ع) آران وبیدگل  روزانه با پخت هفت هزار قرص نان یاری رسان هموطنان سیل زده است.