خسارت بر اثر بارش ها در آذربایجان شرقی جبران شود

تبریز- ایرنا- رییس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه دولت خسارت بارش سیل‎‌ را تامین می کند، گفت: خسارت بارندگی‌های اخیر در استان که موجب تخریب برخی پل‌ها، واحدهای مسکونی، اماکن دولتی و تلف شدن حیوانات شده باید به مسوولان منعکس و خسارت های وامطالب مرتبط

بارش برف در برخی محورهای آذربایجان‌شرقی

سرپرست پلیس راه آذربایجان‌شرقی گفت: در حال حاضر هیچ مشکل ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان نداریم و تمامی محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی باز هستند.

بارش برف در آذربایجان شرقی

بارش شدید برف در دومین روز دومین ماه سال مردم بسیاری از مناطق آذربایجان شرقی را غافلگیر کرد.

روی دیگر سکه بارش ها در بخش کشاورزی آذربایجان شرقی

تبریز- ایرنا - بارش های شدید و قابل توجه فروردین ماه امسال هر چند موجب سیل در بسیاری از استان ها شد و در آذربایجان شرقی هم خساراتی به بخش کشاورزی وارد کرد، اما تاثیر آن را در تغذیه سدها و سفره های زیر زمینی و تقویت سطح پوشش گیاهی مراتع نمی توان نادیده گرف

احتمال آبگرفتگی معابر در آذربایجان‌شرقی

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که امروز همچنان فعالیت سامانه‌ی بارشی در استان تداوم خواهد داشت، گفت: فردا به طور موقت از شدت ناپایداری‌ و بارش‌ها، کاسته می‌شود و در برخی مناطق احتمال بارش پراکنده وجود دارد.

برف آذربایجان شرقی را سفیدپوش کرد

تبریز - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: بارش برف بهاری در آخرین روز فروردین، برخی شهرهای استان را فرا گرفته است.

آغاز بارندگی ها در آذربایجان شرقی

بارش باران و تگرگ، از صبح امروز در اغلب مناطق آذربایجان شرقی آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

بارش برف مدارس برخی شهرهای آذربایجان شرقی را تعطیل کرد

تبریز - ایرنا - اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اعلام کرد: مدارس برخی از شهرهای استان به دلیل بارش برف و سردی هوا تعطیل است.

خسارت ۶۵۴ میلیارد تومانی سرمازدگی دیررس به باغات آذربایجان شرقی

تبریز - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی میزان خسارت سرمازدگی دیررس بهاره به باغات این استان را ۶۵۴ میلیارد تومان عنوان کرد.

مدیرکل راهداری: بارش برف راه های آذربایجان شرقی را لغزنده کرد

تبریز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: بارش برف راه های ارتباطی استان و آزاد راه تبریز - زنجان را لغزنده کرده است.

مدیرکل راهداری: بارش برف راه های آذربایجان شرقی را لغزنده کرد

تبریز- ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: بارش برف راه های ارتباطی استان و آزاد راه تبریز - زنجان را لغزنده کرده است.

سرمازدگی 18 هزار هکتار از باغات آذربایجان شرقی

سرمای دیررس بهاره به 18 هزار هکتار از باغهای آذربایجان شرقی خسارت زد.

زمستان در بهار آذربایجان شرقی

تبریز - ایرنا - مناطق مختلف آذربایجان شرقی از اواخر هفته گذشته تا امروز شاهد بارش برف بوده است، به گونه ای که مردم می گویند زمستان در بهار به این استان بازگشته است.

برف بهاری برخی از مدارس آذربایجان شرقی را تعطیل کرد

به دنبال بارش برف و برودت هوا، روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی طی اطلاعیه‌ای جزئیات تعطیلی و شروع با تاخیر مدارس برخی از شهرستان‌ها را در شیفت صبح اعلام کرد.

تداوم بارش‌ها در شمال غرب و افزایش دما در شمال شرق کشور

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز (27 فروردین‌ماه) برای شمال غرب یعنی استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بارش باران پیش‌بینی می‌شود و انتظار می‌رود این بارش‌ها تداوم داشته باشد.

مدارس برخی شهرهای آذربایجان شرقی تعطیل شدند

اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی دوشنبه شب اعلام کرد به دلیل بارش برف و سرما مدارس در بعضی از شهرهای استان تعطیل بوده و یا با تاخیر آغاز می شود.]]>

بارش های شدید از امروز در آذربایجان شرقی آغاز می شود

تبریز - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: با ورود سامانه بارشی، از بعداز ظهر امروز (سه شنبه) بارندگی های رگباری شدید در استان آغاز می شود.

برف مدارس برخی شهرهای آذربایجان شرقی را تعطیل کرد

تبریز - ایرنا - اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی دوشنبه شب اعلام کرد به دلیل بارش برف و سرما مدارس در بعضی از شهرهای استان تعطیل بوده و یا با تاخیر آغاز می شود.

برف مدارس برخی شهرهای آذربایجان شرقی را تعطیل کرد

تبریز - ایرنا - اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اعلام کرد: مدارس برخی از شهرهای استان به دلیل بارش برف و سردی هوا تعطیل است.

زمستان در بهار آذربایجان شرقی

ایرنا - تبریز - مناطق مختلف آذربایجان شرقی از اواخر هفته گذشته تا امروز (دوشنبه) شاهد بارش برف بوده است، به گونه ای که مردم می گویند زمستان در بهار به این استان بازگشته است.ارش 50 سانتی متری برف در «ورزقان» در اواخر هفته قبل و مسدود شدن راه 60 روستای این

استاندار آذربایجان شرقی: مشکلات ناشی از سیل نتیجه غفلت‌هاست ‌

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از خسارت‌های احتمالی بروز سیل گفت: مشکلات مختلف ناشی از سیل نتیجه غفلت مسئولان و مردم است.