دانشگاه در جمع آوری اطلاعات سیل و ثبت مستندات نقش مهمی دارد

اهواز - ایرنا - معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاهیان نقش مهمی در جمع آوری اطلاعات حادثه سیل و ثبت مستندات دارند که با حضور دانشجویان و دانشکده های مختلف این امر به خوبی محقق می شود.مطالب مرتبط

دانشگاه در جمع آوری اطلاعات سیل و ثبت مستندات نقش مهمی دارد

اهواز - ایرنا - معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاهیان نقش مهمی در جمع آوری اطلاعات حادثه سیل و ثبت مستندات دارند که با حضور دانشجویان و دانشکده های مختلف این امر به خوبی محقق می شود.

معاون وزیر:دانشگاه در جمع آوری اطلاعات سیل نقش مهمی دارد

اهواز - ایرنا - معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاهیان نقش مهمی در جمع آوری اطلاعات حادثه سیل و ثبت مستندات آن دارند که با حضور دانشجویان و دانشکده های مختلف این امر به خوبی محقق می شود.

مستندات سیل برای انجام کارهای علمی، جمع‌آوری و ثبت شوند

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: جمع آوری اطلاعات سیل و ثبت مستندات کار بسیار مهمی است تا بعد از سیل بتوان از این طلاعات استفاده کرد و وزارت علوم نیز در این حوزه کوتاهی نخواهد کرد.

۲۷ دکه فاقد مدارک و مستندات قانونی از سطح شهر سنندج جمع آوری شد

سنندج - رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: در راستای اجرای طرح ساماندهی و ارزیابی دکه های سطح شهر تعداد ۲۷ دکه فاقد هرگونه سابقه و مستندات قانونی جمع آوری شد.

وزارت اطلاعات افتخار نظام و چشم بینای کشور

امام جمعه کیش گفت: وزارت اطلاعات نقش مهمی در ایجاد امنیت همه جانبه در کشور دارد.

کمیسیون عمران مجلس برای ارایه مستندات سیل شیراز 7 روز مهلت داد

شیراز-ایرنا- کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با فراخواندن شهرداران سه دوره قبل شیراز، یک هفته به اداره ها و نهادهای مسئول برای جمع‌آوری مستندات در باره حادثه سیل شیراز مهلت داد.

کمیسیون عمران مجلس برای ارایه مستندات سیل شیراز 7 روز مهلت داد

شیراز- ایرنا- کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با فراخواندن شهرداران سه دوره قبل شیراز، یک هفته به اداره ها و نهادهای مسئول برای جمع‌آوری مستندات درباره حادثه سیل شیراز مهلت داد.

استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها برای بررسی سیل

رئیس هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها: با استفاده از همه ظرفیت روز کشور، دانشگاه‌ها و متخصصان اطلاعات دقیق و جامعی را درباره سیل جمع آوری و گزارشی را ارایه می‌دهیم

سامانه‌ جمع‌آوری اطلاعات سیل‌زدگان ایجاد می‌شود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سامانه‌ای در تمام حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج برای جمع‌آوری اطلاعات سیل‌زدگان فعال خواهد شد.

حمایت از عشایر نقش مهمی در امنیت غذایی دارد

مهاباد - ایرنا - فرماندار میاندوآب گفت: حمایت مطلوب و موثر از عشایر پرتلاش و غیور به عنوان یکی از جوامع مولد، نقش مهمی در تامین امنیت غذایی جامعه دارد.

جمع‌آوری مخفیانه اطلاعات مخاطبین ایمیل 1.5 میلیون کاربر

تهران - ایرنا - شرکت فیسبوک تایید کرد که اطلاعات مربوط به مخاطبین ایمیل 1.5 میلیون کاربر خود را بدون اطلاعات آن‌ها جمع‌اوری کرده است.

علوم آب و هیدرولوژی نقش مهمی در توسعه پایدار دارد

سنندج - ایرنا - عضو کمیسیون ستاد احیا دریاچه ارومیه با اشاره به اینکه علوم آب و هیدرولوژی نقش مهمی در توسعه پایدار دارد، گفت: نادیده گرفتن هیدرولوژی آب چالش های زیادی را در حکمرانی آن ایجاد کرده است.

سرپرست مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد منصوب شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی مسعود همتی را به عنوان سرپرست مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

سردار غیب پرور: سامانه‌ای برای جمع آوری اطلاعات مناطق سیل زده و مساجد ایجاد می‌شود

حکم متهمان پرونده هدایتی تا دو هفته آینده صادر می شود

تهران- ایرنا- قاضی دادگاه حسین هدایتی گفت: در روند دادرسی پرونده هدایتی وقت کافی به متهمان داده شد که متهمان نیز بخشی از مستندات را به دادگاه داده اند و یک هفته فرصت داده‌ایم تا سایر مستندات خود را ارائه دهند و بعد از یک هفته وارد صدور رای خواهیم شد.

آذری جهرمی: گزارش منتشره در باره آسیب پذیری یک شرکت حمل و نقل صحت دارد

تهران- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توییتی با عنوان گزارش به مردم نوشت: گزارش منتشر شده در مورد وجود آسیب‌پذیری در نگهداری اطلاعات یک شرکت حمل و نقل اینترنتی، صحت دارد.

دانشگاه‌ها نقش مهمی در توسعه مفاهیم مرتبط با میراث ماندگار دارند

طرح «هر مسجد یک خانه» نقش مهمی در مشارکت و انسجام مردمی دارد

نقش دانشگاه تربیت مدرس در توسعه رشته‌های نوین دانشگاهی

رئیس دانشگاه تربیت مدرس گفت: دانشگاه تربیت مدرس در توسعه رشته‌های تحصیلات تکمیلی و ایجاد رشته‌های نوین نقش مهمی داشته و اثرگذار بوده است.

نایب رئیس مجلس سوریه: ایران نقش مهمی در پیروزی بر تروریسم دارد