مردم آذربایجان شرقی شریک درد و رنج هموطنان سیل‌زده هستند

تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی پس از پایان سفر به استان ایلام گفت: مردم استان شریک درد و رنج هموطنان سیل‌زده هستند و تا زمان رفع مشکلات، در کنار آنها خواهند بود.مطالب مرتبط

مردم آذربایجان شرقی شریک درد و رنج هموطنان سیل‌زده هستند

تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی پس از پایان سفر به استان ایلام گفت: مردم استان شریک درد و رنج هموطنان سیل‌زده هستند و تا زمان رفع مشکلات، در کنار آنها خواهند بود.

مردم اذربایجان شرقی شریک درد و رنج هموطنان سیل‌زده هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: مردم استان شریک درد و رنج هموطنان سیل‌زده هستند و تا زمان حل مشکلات، در کنار آنها خواهند بود.

بارش برف در برخی محورهای آذربایجان‌شرقی

سرپرست پلیس راه آذربایجان‌شرقی گفت: در حال حاضر هیچ مشکل ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان نداریم و تمامی محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی باز هستند.

فرزندان آذربایجان شرقی در 4 استان سیل‌زده در حال امدادرسانی به هم‌وطنان هستند‌

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی در مورد امدادرسانی به سیل‌زدگان گفت: در 4 استان سیل زده، فرزندان آذربایجان شرقی در حال امدادرسانی به هم‌وطنان هستند.

زمستان در بهار آذربایجان شرقی

تبریز - ایرنا - مناطق مختلف آذربایجان شرقی از اواخر هفته گذشته تا امروز شاهد بارش برف بوده است، به گونه ای که مردم می گویند زمستان در بهار به این استان بازگشته است.

بارش برف در آذربایجان شرقی

بارش شدید برف در دومین روز دومین ماه سال مردم بسیاری از مناطق آذربایجان شرقی را غافلگیر کرد.

آغاز فرآیند ارزیابی عملکردسال۱۳۹۷دستگاه‌های اجرایی آذربایجان‌شرقی

تبریز- دبیر شورای راهبری توسعه مدیریت آذربایجان‌شرقی از آغاز فرآیند ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۷ دستگاه‌های اجرایی آذربایجان‌شرقی خبر داد.

مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی:مرغ های بسته بندی شده مشکل بهداشتی ندارند

تبریز - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی با تاکید بر بهداشتی بودن مرغ های بسته بندی شده در استان، گفت: این مرغ ها برای مصرف مردم هیچ مشکل بهداشتی نداشته و مردم با اطمینان کامل از آنها استفاده کنند.

آذربایجان شرقی در سالروز میلاد منجی عالم بشریت غرق درجشن و شادی است

تبریز - ایرنا - مردم آذربایجان شرقی همزمان با سالروز میلاد باسعادت قطب عالم امکان حضرت مهدی صاحب الزمان (عج)، کوچه و بازار را چراغانی کرده و با پخش شربت و شیرینی در خیابان ها شادمانی می کنند.

آذربایجان شرقی ، مسرور میلاد صاحب الزمان (عج)

مناطق مختلف آذربایجان شرقی در سالروز ولادت مهدی موعود ملتها (عج) غرق در جشن و سرور شده است.

زمستان در بهار آذربایجان شرقی

ایرنا - تبریز - مناطق مختلف آذربایجان شرقی از اواخر هفته گذشته تا امروز (دوشنبه) شاهد بارش برف بوده است، به گونه ای که مردم می گویند زمستان در بهار به این استان بازگشته است.ارش 50 سانتی متری برف در «ورزقان» در اواخر هفته قبل و مسدود شدن راه 60 روستای این

مراسم عمامه گذاری طلاب آذربایجان شرقی به روایت تصویر

همزمان با سالروز میلاد مهدی آل محمد (عج) 92 طلبه آذربایجان شرقی معمم شدند.

شکوفه های بهاری در آذربایجان شرقی

ایرنا-تبریز- تصاویر، باغ‌های روستاهای اطراف شهرستان صوفیان، شبستر و تسوج در استان آذربایجان شرقی را نشان می دهد. صوفیان در ۳۰کیلومتری شرق شبستر، ۳۵ کیلومتری شمال تبریز و ۶۷۹ کیلومتری شمال غرب تهران واقع شده‌است. شبستر در غرب آذربایجان شرقی با وسعت ۲۷۵۰ کی

برف آذربایجان شرقی را سفیدپوش کرد

تبریز - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: بارش برف بهاری در آخرین روز فروردین، برخی شهرهای استان را فرا گرفته است.

استاندار آذربایجان شرقی: مشکلات ناشی از سیل نتیجه غفلت‌هاست ‌

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از خسارت‌های احتمالی بروز سیل گفت: مشکلات مختلف ناشی از سیل نتیجه غفلت مسئولان و مردم است.

مدیرکل جدید امور سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی منصوب شد

در حکمی از سوی استاندار آذربایجان شرقی مرتضی محمدزاده به عنوان مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی منصوب شد.

چهره سال 97 هنر انقلاب در آذربایجان شرقی معرفی می‌شود

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت: هفته هنر انقلاب اسلامی فرصت بازخوانی مبانی و مفاهیم انقلاب اسلامی است و چهره سال 97 هنر انقلاب در آذربایجان شرقی معرفی می‌شود.

50 میلیارد تومان برای احداث 1800 واحد مسکونی در آذربایجان شرقی هزینه می‌شود

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی با بیان اینکه سپاه پیشتاز مبارزه در جنگ اقتصادی و جنگ نرم است گفت: تلاش نظام سلطه برای ایجاد شکاف بین انقلاب و مردم با تلاش سپاه خنثی می‌شود این رویکرد سپاه باعث می‌شود که آنها مورد غضب اسکتبار قرار بگیرند.

خسارت 1622 میلیارد ریالی سیل به محصولات کشاورزی و دامی استان آذربایجان شرقی

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: بارش شدید باران و جاری شدن سیل اخیر، بیش از 1622 میلیارد ریال به محصولات کشاورزی و دامی استان آذربایجان شرقی و تاسیسات زیربنایی بخش خسارت وارد کرد.

آغاز بارندگی ها در آذربایجان شرقی

بارش باران و تگرگ، از صبح امروز در اغلب مناطق آذربایجان شرقی آغاز شده و همچنان ادامه دارد.