تعدادی از استادان دانشگاه فردوسی به مناطق سیلزده اعزام شدند

مشهد- ایرنا- مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: تعدادی از استادان متخصص این دانشگاه با حضور در مناطق سیل زده جنوب کشور به بررسی و تبادل نظر با دانشگاهیان دانشگاه شهید چمران اهواز پرداختند.مطالب مرتبط

تعدادی از استادان دانشگاه فردوسی به مناطق سیلزده اعزام شدند

مشهد- ایرنا- مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد گفت که تعدادی از استادان متخصص این دانشگاه با حضور در مناطق سیلزده جنوب کشور به بررسی و تبادل نظر با دانشگاهیان دانشگاه شهید چمران اهواز پرداختند.

تعدادی از استادان دانشگاه فردوسی به مناطق سیلزده اعزام شدند

مشهد- ایرنا- مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: تعدادی از استادان متخصص این دانشگاه با حضور در مناطق سیل زده جنوب کشور به بررسی و تبادل نظر با دانشگاهیان دانشگاه شهید چمران اهواز پرداختند.

جهادگران خراسان رضوی عازم استان های سیلزده شدند

مشهد- ایرنا- مسئول بسیج سازندگی خراسان رضوی گفت: 330 نفر از جهادگران اقشار مختلف بسیجی این استان طی دو مرحله به مناطق سیلزده در استان های گلستان و لرستان اعزام شدند.

اعزام تیم دانشجویی جهادگران از سمنان به لرستان

بیش از 35 نفر از دانشجویان دانشگاه سمنان در قالب گروه جهادی مهاجر به مناطق سیل زده استان لرستان اعزام شدند.

اعضای تیم کمک رسانی دانشگاه سمنان به پلدختر

40 نفر از کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه سمنان به همراه هدایای این دانشگاه برای کمک به مردم مناطق سیل زده استان لرستان اعزام شدند

اعزام دو گروه جهادی از دانشگاه علوم پزشکی به مناطق سیل زده لرستان

دو گروه جهادی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام شدند.

دانشجویان جهادگر دانشگاه امام (ره) به لرستان اعزام شدند

قزوین - ایرنا - تیم جهادگر جمعیت دانشجویی امام حسن(ع) دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) به منظور کمک به سیل زدگان به استان لرستان اعزام شدند.

۱۰۰ روحانی جهادگر خراسان رضوی به مناطق سیل زده گلستان اعزام شدند

مشهد- ۱۰۰ نفر از طلاب جهادگر خراسان رضوی با حمایت سازمان تبلیغات اسلامی این استان به مناطق سیل زده گلستان اعزام شدند.

افغانستانیهای مقیم مشهد به یاری سیلزدگان خوزستان شتافتند

مشهد- ایرنا- فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای لشکر فاطمیون مشهد گفت: کاروان 40 نفره نیروهای امدادی تبعه افغانستانی مقیم این شهر به همراه تعدادی از رزمندگان مدافع حرم در قالب اردوی جهادی برای کمک رسانی به مناطق سیلزده راهی خوزستان شدند.

دانشگاه فردوسی تلویزیون اینترنتی راه اندازی کرد

مشهد- ایرنا- مدیر روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: این دانشگاه نخستین رسانه علمی تصویری دانشگاههای ایران را با عنوان تلویزیون اینترنتی دانشگاه (تاد) راه اندازی کرد.

کارگران مناطق سیلزده لرستان نسبت به دریافت بیمه بیکاری اقدام کنند

خم آباد -ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: کارگران مناطق سیلزده این استان که بواسطه سیل بیکار شدند، نسبت به دریافت بیمه بیکاری اقدام کنند.

17 تَن از فرهنگیان قم به مناطق سیل زده پلدختر اعزام شدند

قم- ایرنا- معاون نهضت سوادآموزی آموزش و پرورش قم گفت: صبح امروز 17 تَن از فرهنگیان داوطلب این استان برای امدادرسانی به مردم سیل زده شهرستان پلدختر به این منطقه اعزام شدند.

استاندار خراسان رضوی از مناطق سیلزده گلستان دیدن کرد

گرگان - ایرنا - استاندار خراسان رضوی با هدف سرکشی از مناطق سیلزده و سرعت بخشی در روند امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل، وارد گلستان شد و از طریق بازدید هوایی در جریان اقدامات انجام شده این مناطق قرار گرفت.

شهری گرفتار در گل و لای

مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی بعد از بازدید مناطق سیلزده خوزستان در هفته گذشته، این بار به لرستان رفت تا با مشاهده مستقیم اوضاع و احوال مناطق سیلزده، با مسئولان و مردم باصفای این دیار از نزدیک گفت وگو و حمایت همه جانبه ایرنا برای کمک به مردم و مس

تولید پرتوی X با انرژی بی‌نظیر

عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد با همکاری تیم دانش‌آموزی دبیرستان شاهد فردوسی مشهد و پژوهش‌سرای رازی آموزش و پرورش ناحیه دو مشهد، موفق به کشف کاربرد جدیدی برای ترکیب پلی اکسومتالات‌ها بر پایه کگین شدند که یک دستاورد جدید در این زمینه محسوب می‌شود.

نخستین گروه روحانیان استان مرکزی به مناطق سیل زده اعزام شدند

اراک - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: نخستین گروه روحانیان این استان با هدف حمایت از شهروندان در مناطق سیل زده به خوزستان اعزام شدند.

سهمیه کنکور مناطق سیلزده افزایش یابد

شهرکرد- ایرنا - عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی خواستار افزایش سهمیه پذیرش کنکور مناطق سیلزده شد.

119 خودرو هدایای مردم عراق راهی مناطق سیلزده ایران شد

بغداد - ایرنا - معادل بیش از 30 میلیارد ریال وجه نقد و 119 خودروی سبک و سنگین حامل هدایا و کمک های مردمی از شهرهای مختلف عراق راهی مناطق سیلزده ایران شد.

دوباب مدرسه در مناطق سیلزده توسط آیت الله فاضل ساخته می شود

قم- ایرنا- دفتر آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اعلام کرد که وی دو باب مدرسه را در مناطق سیلزده لرستان می سازد.

۳۶۰ امدادگر سپاه استان سمنان به مناطق سیل‌زده غرب کشور اعزام شدند

سمنان - فرمانده سپاه استان سمنان گفت: با فرونشستن سیل در استان لرستان و نیاز به کار امدادرسانی و عمرانی، ۳۶۰ امدادگر در قالب هفت کاروان از طریق سپاه استان به مناطق سیل‌زده اعزام شدند.