قضات خوزستان و هرمزگان از مزایای مناطق محروم برخوردار می شوند

تهران- ایرنا- رئیس قوه قضاییه با بهره‌مندی قضات استان‌های خوزستان و هرمزگان از مزایای مناطق محروم موافقت کرد.مطالب مرتبط

کمک های ارسال شده برای بازساری مناطق سیل زده تجمیع می شوند

اهواز- ایرنا- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: کمک های مردمی و بنگاه های بزرگ اقتصادی برای بازسازی مناطق سیل زده تجمیع می شوند.

بازدید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم از مناطق سیل زده

اهواز - ایرنا - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور محمد امید در سفر یک روزه خود به استان خوزستان از مناطق سیل زده بخش شاوور شهرستان شوش بازدید کرد.

نیمی از قضات خوزستان متقاضی انتقال از استان هستند

اهواز - ایرنا - رییس کل دادگستری خوزستان گفت: نیمی از قضات محاکم خوزستان به دلیل شرایط نامساعد جوی و گرد و غبار متقاضی خروج و انتقال از این استان هستند.

هرمزگان از ظرفیتی بکر برای سرمایه گذاری برخوردار است

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: این استان از توانایی ها و ظرفیت های بکری برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی برخوردار است.

خدمات سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در مناطق سیل زده خوزستان

جانشین فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: سپاه امام سجاد هرمزگان در ۴۰ روستای سیل زده شهرستان کارون استان خوزستان به مردم سیل زده خدمت رسانی می‌کند.

روستاهای مرزی دهلران از فروش فرآورده نفتی برخوردار شده اند

ایلام-ایرنا- فرماندار دهلران گفت: مردم ساکن در روستاهای با فاصله 20 کیلومتر از مرز از مزایای سهم فروش فرآورده های نفتی بهره مند می شوند.

هرمزگان از ظرفیت های اقتصادی بالایی برخوردار است

بندرعباس- ایرنا- معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه گفت: نتیجه برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری باید در راستای تحقق اهداف آن عملی شود و به دلیل این که هرمزگان از ظرفیت های بالای اقتصادی و شیلاتی برخوردار است باید از بهترین فرصت ها استفاده کرد.

اعزام سه گروه بسیج جامعه پزشکی هرمزگان به مناطق سیل زده خوزستان

بندرعباس- ایرنا- جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: تاکنون سه گروه از این سازمان به منظور ارایه خدمات پزشکی و درمانی به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شدند.

مدیر جهاد کشاورزی تالش: کد دار شدن عشایر پیگیری می شود

آستارا - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی تالش گفت: کددار شدن جمعیت و سکونتگاه های عشایر این شهرستان از سوی تعاونی عشایری پیگیری می شود تا افراد تحت شمول، از مزایای لازم برخوردار شوند.

توسعه مناطق کم برخوردار با بهره برداری از تنوع ذخایر معدنی

در شرایط کنونی کشور باید از ظرفیت معادن استفاده کنیم، تنوع و پراکندگی ذخایر معدنی می‌تواند به رشد و توسعه مناطق محروم کمک کند

سفر رییس قوه قضاییه به خوزستان

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در سفر خود به استان خوزستان با خانواده معظم شهدا و عشایر و مسئولین استان خوزستان دیدار کرد و در ادامه با اعضای شورای قضائی و قضات دادگستری خوزستان دیدار کرد.

پروژه‌های شاخص و مناطق محروم زنجان در اولویت قرار بگیرند

رئیس شورای شهر زنجان گفت: باید پروژه‌های شاخص و محروم ما در اولویت واگذاری قرار بگیرند تا به مناطق محروم توجه شود و تقاضای تکمیلی پروژه‌ها تا خرداد ماه به مرحله مناقص ، پیمانکاری و دستور انجام کار برسد.

کمک های مردمی و بنگاه های اقتصادی برای بازساری تجمیع می شوند

اهواز- ایرنا- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: کمک های مردمی و بنگاه های بزرگ اقتصادی برای بازسازی نقاط سیل زده تجمیع می شوند.

معاون توسعه روستایی رییس‌جمهور وارد خوزستان شد

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهور برای بازدید از مناطق روستایی سیل‌زده خوزستان وارد اهواز شد.

با اقدامات انجام‌شده در خوزستان، خسارات سیل به حداقل رسید

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور گفت: خوشبختانه با اقدامات انجام‌گرفته در خوزستان، آسیب‌ها به حداقل رسید.

1180زائر هرمزگان به حج تمتع می روند

بندرعباس- ایرنا- مدیر کل حج و زیارت هرمزگان گفت: یکهزار و 180 نفر از زائران این استان اواخر تیرماه امسال راهی سرزمین وحی می شوند.

۲.۶میلیون نفرپارسال اشتغال ناقص داشتند/محرومیت ازمزایای قانون کار

حدود دو میلیون و ۶۰۰ هزار نفر در سال گذشته، در مشاغلی مشغول به کار بودند که ساعت کاری‌شان کمتر از نرم استاندارد در هفته بود و این افراد تقریبا از مزایای قانون کار محروم هستند.

ساخت 30 واحد مسکونی در مناطق کم برخوردار

مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) از ساخت 30 واحد مسکونی ویژه نیازمندان در مناطق کم برخوردار چهارمحال و بختیاری خبر داد.

مناطق محروم، همچنان محروم!

رویکرد دولت ایجاد زیرساخت های توسعه در مناطق محروم است

تربت حیدریه- ایرنا- فرماندار مه ولات، ایجاد زیرساخت های توسعه در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته را از رویکردهای اصلی دولتمردان ذکر کرد و گفت: از تمام ظرفیت ها و امکامات موجود برای تحقق این مهم استفاده می شود.