15 پایگاه بهزیستی ویژه جمع آوری کمک مردم به سیل زدگان دایر شد

سنندج - ایرنا - معاون مشارکت های مردمی و توانمندسازی بهزیستی کردستان گفت: به منظور مشارکت بیشتر مردم خیر و نیکوکار در کمک رسانی به آسیب دیدگان سیل اخیر در برخی استان های کشور، 15 پایگاه توسط این نهاد در شهرهای مختلف استان بر پا شده است.مطالب مرتبط

15 پایگاه بهزیستی ویژه جمع آوری کمک مردم به سیل زدگان دایر شد

سنندج - ایرنا - معاون مشارکت های مردمی و توانمندسازی بهزیستی کردستان گفت: به منظور مشارکت بیشتر مردم خیر و نیکوکار در کمک رسانی به آسیب دیدگان سیل اخیر در برخی استان های کشور، 15 پایگاه توسط این نهاد در شهرهای مختلف استان بر پا شده است.

30 پایگاه کمک های مردمی به سیل زدگان را جمع آوری می کنند

بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: در حال حاضر 30 پایگاه این جمعیت به منظور جمع آوری کمک های مردم استان برای ارسال به مناطق سیل زده در اقصی نقاط استان مستقر هستند.

ارسال کمک های مردمی شهرستان ری به مناطق سیل زده

پایگاه های جمع آوری هدایای نقدی و غیر نقدی به منظور کمک به سیل زدگان در میدان ها و معابر اصلی شهرستان ری دایر است.

جمع آوری کمک به سیل زدگان کشور

کارکنان پایگاه پدافند هوایی کیش کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را برای سیل زدگان استان‌های مختلف جمع آوری کردند.

سامانه‌ جمع‌آوری اطلاعات سیل‌زدگان ایجاد می‌شود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سامانه‌ای در تمام حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج برای جمع‌آوری اطلاعات سیل‌زدگان فعال خواهد شد.

جمع آوری کمک‌های غیرنقدی به سیل زدگان در پایگاه‌های هلال احمر

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت:۳۶پایگاه ثابت و سیار این جمعیت در استان کار جمع آوری کمک هیا غیرنقدی مردم را انجام یم دهند.

جمع‌آوری ۱۰ میلیارد تومان کمک برای سیل‌زدگان در کمپین «در کنار هم باشیم»

معاون مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی با تاکید بر اثرگذاری تشکیل کمپین «در کنارهم باشیم» در راستای کمک به سیل‌زدگان گفت: از ۲۷ اسفند سال گذشته تاکنون مردم ۱۰ میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی به مناطق سیل‌زده کرده‌اند.]]>

جمع‌آوری کمک‌های مردم و هنرمندان برای سیل‌زدگان

جمعی از مردم و هنرمندان، جمعه (۲۳ فروردین) با حضور در مقابل سینما آزادی تهران، کمک‌هایی را برای سیل‌زدگان چند استان کشور جمع‌آوری کردند. این برنامه از سوی خانه سینما برگزار شده بود.

راه اندازی کمپین #درکنارهم-باشیم برای کمک به سیل‌زدگان/مهمترین نیازهای مردم منطقه

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور از کمک حدود ۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیونی خیران به سازمان بهزیستی برای سیل زدگان خبر داد.

جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان

ایرنا- یاسوج- بیش از70 پایگاه جمع‌ آوری کمک‌ های مردمی در کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به استانهای گرفتار در سیل برپا شده است.

قزوینی ها توسط بهزیستی بیش از یک میلیارد ریال به سیل زدگان کمک کردند

قزوین - ایرنا - مردم استان قزوین از طریق بهزیستی یک میلیارد و 560 میلیون ریال به سیل زدگان لرستان، گلستان و خوزستان کمک کردند.

جمع آوری کمک‌های مردمی در کشمیر برای سیل زدگان ایران + تصاویر

مردم کشمیر در شهرهای مختلف از جمله سرینگر و کارگیل اقدام به جمع آوری کمک برای سیل زدگان ایران کردند.

فعالیت پایگاه‌های مدارس برای کمک به سیل زدگان

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: فعالیت پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌ها در مدارس از 17 فروردین آغاز شده و تا 21 فروردین ادامه دارد.

لرستان، تجلی اتحاد و همدلی مردم ایران؛ تقدیر سیل‌زدگان از نیروهای جهادی+فیلم و تصاویر

تعدادی از مادران جوان به همراه کودکان خود به یکی از مهدکودک‌های بهزیستی رفته‌اند که به پایگاه نگهداری این مادران و کودکان تبدیل شده است. در این مرکز، غذای گرم به مادران و کودکان ارائه می‌شود.

شور فراوان مردم پاکستان برای کمک‌رسانی به سیل زدگان ایران +ویدیو

مردم کشور پاکستان با به راه انداختن پویشی از جمع آوری کمک برای سیل زدگان استان‌های غربی کشورمان به مدت یک هفته خبر دادند.

سیل مهربانی در کمک به سیل زدگان

آیین سیل مهربانی با حضور جمعی از هنرمندان برای جمع آوری کمک‌های مردم و هنرمندان به سیل زدگان امروز مقابل سینما آزادی برگزار شد

تشریح اقدامات بهزیستی در مناطق سیل‌زده خوزستان

رئیس سازمان بهزیستی کشور از تمهیدات در نظر گرفته شده در این سازمان برای سیل زدگان استان خوزستان خبر داد و گفت:‌ واریز بسته حمایتی به حساب مددجویان تحت پوشش بهزیستی و همچنین تامین وسایل کمک توانبخشی بخشی از برنامه‌های در نظر گرفته شده است.

تهرانی ها ۴۰۰ میلیارد تومان به سیل زدگان کمک کردند

مدیرکل کمیته امداد استان تهران، از جمع آوری ۴۰۰ میلیارد تومان کمک مردمی توسط مردم نیکوکار تهرانی به سیل زدگان خبر داد.

بیش از 300 کامیون کمک های مردم برای سیل زدگان ارسال شد

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ویژه استاندار کرمانشاه در امور کمک رسانی به سیل زدگان لرستان گفت: مردم کرمانشاه تاکنون بیش از 300 دستگاه کامیون اقلام مختلف شامل، آب معدنی، البسه، پتو، مواد خوراکی، بهداشتی برای سیل زدگان لرستان ارسال کرده اند که در سطح کشور چشمگی

«پاکستان ایرانی‌ترین همسایه» کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان را به مردم خوزستان تحویل می‌دهد +پوسترها

دبیر پایگاه فرهنگی پاکستان ایرانی‌ترین همسایه اعلام کرد: از فردا توزیع کمک‌های مردم پاکستان به سیل‌زدگان استان خوزستان تحت عنوان طرح «حماسه قلب‌های طلایی» آغاز خواهد شد.