نقاط حادثه خیز بجستان در زمان سیل احتمالی شناسایی شد

گناباد- ایرنا- فرماندار بجستان گفت: نقاط حادثه خیز مناطق شهری و روستایی بجستان در زمان سیل احتمالی شناسایی شد و آمادگی عمومی مسئولان و مردم برای کاهش مخاطرات آنها افزایش یافت.مطالب مرتبط

نقاط حادثه خیز بجستان در زمان سیل احتمالی شناسایی شد

گناباد- ایرنا- فرماندار بجستان گفت: نقاط حادثه خیز مناطق شهری و روستایی بجستان در زمان سیل احتمالی شناسایی شد و آمادگی عمومی مسئولان و مردم برای کاهش مخاطرات آنها افزایش یافت.

به دنبال شناسایی و رفع نقاط حادثه‌خیز استان کرمان با کمک سازمان جنگل‌ها هستیم

عضو مجمع نمایندگان استان کرمان، گفت: در شرایط کوتاه مدت تذکرات به مسئولین برای مقابله با بحران سیل داده شده است، اما در بلند مدت به دنبال این هستیم تا نقاط حادثه‌خیز استان با کمک سازمان جنگل‌ها و مراتع شناسایی و مشکلات آنها رفع شود.

نقاط حادثه خیز و خطر ساز شمال تهران شناسایی و ایمن سازی می شود

شمیرانات- شهردار منطقه یک تهران گفت: نقاط حادثه خیز و خطر ساز شمال تهران شناسایی و ایمن سازی می شود.

نقاط درمعرض سیل با بالگرد و پهپاد شناسایی می شود

اهواز - ایرنا - فرمانده قرارگاه امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان گفت: ارتش جمهوری اسلامی با استفاده از پهپادها و بالگردهای خود، نقاط حساس و مناطق در معرض سیل را شناسایی می کند.

45 نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های استان اردبیل شناسایی شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: 105 نقطه حادثه‌خیز در استان شناسایی شده بود که با همکاری پلیس راه بخش عمده اصلاح شد و هم اکنون 20 مورد باقی‌مانده است و اخیرا نیز 25 نقطه حادثه‌خیز دیگر شناسایی شده است.

نقاط در معرض سیل با بالگرد و پهپاد شناسایی می شود

اهواز - ایرنا - فرمانده قرارگاه امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان گفت: ارتش جمهوری اسلامی با استفاده از پهپادها و بالگردهای خود، نقاط حساس و مناطق در معرض سیل را شناسایی می کند.

استفاده ازتوان بالگردی وپهپادی ارتش برای شناسایی نقاط حساس سیلابی

فرمانده قرارگاه امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان گفت: از پهپادها و بالگردهای ارتش برای شناسایی مناطق مورد تهدید در سیل و نقاط حساس استفاده خواهد شد.

فرماندار بجستان : روستای ۲۰ خانواری ابراهیم‌آباد بجستان تخلیه شد

پرواز پهپادهای ارتش برای شناسایی نقاط مورد تهدید

تهران - ایرنا - فرمانده قرارگاه امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان گفت: از پهپادها و بالگردهای ارتش جمهوری اسلامی ایران، برای شناسایی مناطق مورد تهدید در سیل و نقاط حساس استفاده خواهد شد.

نقاط پرخطر حریم چهار رودخانه آذربایجان غربی شناسایی شود

ارومیه - ایرنا - معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان غربی گفت: نقاط پرخطر چهار رودخانه های «گادار چای» نقده، «شهرچای» ارومیه، مهاباد و زرینه رود میاندوآب شناسایی شود.

استفاده از توان بالگردی و پهپادی ارتش برای شناسایی نقاط حساس و مورد تهدید

فرمانده قرارگاه امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان گفت: از پهپادها و بالگردهای ارتش جمهوری اسلامی ایران، برای شناسایی مناطق مورد تهدید در سیل و نقاط حساس استفاده خواهد شد.]]>

شناسایی 5 نقطه حادثه خیز زابل در سیلاب

فرماندار زابل از شناسایی 5 نقطه حادثه خیز این شهرستان به هنگام ورود سیلاب خبر داد.

سربازان گمنام امام زمان (عج) و امنیت اقتصادی کشور

«شناسایی نقاط ضعف اقتصادی کشور توسط وزارت اطلاعات که با راهکار نیز همراه است، باید توسط مدیران و مسئولان اجرا شود تا هزینه‌ای را برای کشور متحمل نسازد.»

سیل چهار روستای بجستان را در برگرفت

گناباد- ایرنا- فرماندار بجستان گفت: سیل امروز 26 فروردین چهار روستای بخش یونسی این شهرستان جنوبی خراسان رضوی را فرا گرفت.

۴۵ نقطه حادثه‌خیز در محورهای اردبیل شناسایی و اصلاح شد

اردبیل - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از شناسایی و اصلاح ۴۵ نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.

نقاط سیل خیز استان بوشهر شناسایی شود/ سپاه بین مردم عزیزتر شده است

وزیر اطلاعات: 290 جاسوس سیا شناسایی شدند

تهران - ایرنا - وزیر اطلاعات از شناسایی 290 جاسوس سازمان اطلاعاتی آمریکا – سیا – در کشورهای مختلف از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد و گفت: نیروهای سیا در کشورهای مختلف شناسایی و دستگیر شدند و ارتباط این سازمان اطلاعاتی با منابع به هم ریخت به گون

نقاط بحرانی مسیرهای آب در شهر تهران شناسایی و اصلاح می شوند

تهران- استاندار تهران گفت: نقاط بحرانی مسیرهای آب در شهر تهران شناسایی و اصلاح می شوند.

سه روستا در جنوب خراسان رضوی تخلیه شده اند

گناباد- ایرنا- در پی تداوم بارش شدید باران امروز 26 فروردین تاکنون سه روستا در شهرستانهای خلیل آباد، بردسکن و بجستان واقع در جنوب و جنوب غرب این استان به منظور پیشگیری از خسارت جانی تخلیه شده اند که آخرین مورد آن در بجستان صورت گرفت.

استفاده از توان بالگردی و پهپادی ارتش برای شناسایی نقاط حساس و در معرض سیل