بخش عمده اعتبارات شهرستان نمین جذب شد

اردبیل - ایرنا - فرماندار نمین گفت: در سال گذشته 700 میلیارد ریال بودجه از محل اعتبارات استانی و ملی به این شهرستان تخصیص یافته و درصد بالایی توسط دستگاه های اجرایی جذب و هزینه شد.مطالب مرتبط

بخش عمده اعتبارات شهرستان نمین جذب شد

اردبیل - ایرنا - فرماندار نمین گفت: در سال گذشته 700 میلیارد ریال بودجه از محل اعتبارات استانی و ملی به این شهرستان تخصیص یافته و درصد بالایی توسط دستگاه های اجرایی جذب و هزینه شد.

بازدید استاندار از 2 طرح اقتصادی در نمین

استاندار اردبیل از 2 طرح تولیدی و اقتصادی در شهرستان نمین بازدید کرد.

100 درصد اعتبارات عمرانی گچساران تخصیص یافت

گچساران- ایرنا- فرماندار گچساران گفت: 100 درصد اعتبارات عمرانی این شهرستان تخصیص یافته و انتظار می رود تا پایان تیرماه 1398 نیز دستگاه های اجرایی شهرستان نسبت به جذب اعتبارات خود اقدام کنند.

فدراسیون ها اعتبارات کامل سال 97 را دریافت کردند

تهران- ایرنا- پنج درصد از اعتبارات باقیمانده سال 97 کمیته ملی المپیک به فدراسیون های ورزشی تخصیص یافت و بر این اساس پرونده اعتبارات این نهاد ورزشی به فدراسیون ها بسته شد.

30 درصد اعتبارات به بافت های فرسوده دوگنبدان اختصاص دارد

گچساران- ایرنا- معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه های اجرایی عضو ستاد بازآفرینی شهری این استان باید تنها 30 درصد اعتبارات عمرانی را به احیا و عمران بافت های ناکارآمد و فرسوده شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران تخصیص دهند.

خوزستان| کاظم فرحانی: مشکل عمده ما استرس است/ خدا را شکر که 3 امتیاز در آبادان باقی ماند

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: من فکر می‌کنم مشکل عمده ما استرس است که باعث می‌شود بازیکنان‌مان نتوانند قابلیت‌های‌شان را نشان دهند. 

محموله ۳۰۹ کیلویی شیشه در بم متوقف شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم از کشف یک محموله سنگین مواد مخدر از نوع شیشه به میزان ۳۰۹ کیلو و 700 گرم به ارزش تقریبی شش میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان در این شهرستان خبر داد و گفت: دستگاه قضایی به صورت قاطع با قاچاقچیان عمده مواد مخدر برخورد می‌کند.

بارش باران در خراسان جنوبی آسیب جدی به همراه نداشت

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: بارش ها از عصر جمعه بخش عمده ای از شهرستان های استان به ویژه مناطق مرزی نهبندان، درمیان، زیرکوه و شهرستان خوسف را فرا گرفت که تا این لحظه آسیب جدی گزارش نشده است.

بارش باران در خراسان جنوبی آسیب جدی به همراه نداشت

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: بارش ها از عصر جمعه بخش عمده ای از شهرستان های استان به ویژه مناطق مرزی نهبندان، درمیان، زیرکوه و شهرستان خوسف را فرا گرفت که تا این لحظه آسیب جدی گزارش نشده است.

اعتبارات شهر با عدالت تقسیم شود/ شهرداری اولویت سنجی کند

شیراز _ نماینده ولی فقیه در فارس گفت: اعتبارات شهرداری باید با عدالت و برای جلوگیری از آسیب ها هزینه شود زیرا مشکل امروز شهر همین بی عدالتی است.

رباط ‌کریم به کارگاه عمرانی در استان تهران مبدل شده است

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان رباط ‌کریم با بیان اینکه صد درصد اعتبارات در مناطق محروم توسط دولت تامین و شفافیت اجرای پروژه‌ها در شهرستان لحاظ شده گفت: اکنون شهرستان رباط ‌کریم به کارگاه عمرانی در استان تهران مبدل شده است .

اعتبارات ملی باید برای سیل شیراز نیز لحاظ شود

شیراز- نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که سیل شیراز نیز باید در تصمیم گیری ها و همچنین اختصاص اعتبارات ملی دیده شود.

بررسی چالش‌های عمده مدیریت پایدار آب‌های زیرزمینی کشور

پژوهشکده مهندسی آب دانشگاه تربیت مدرس نشست یک روزه‌ای را با عنوان " مدیریت پایدار منابع آب زیرزمینی" بر گزار می‌کند که آشنایی دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسان صنعت آب با وضعیت کنونی و چالش‌های عمده مدیریت پایدار آب‌های زیرزمینی کشور را هدف قرار داده ا

مصمم به هدایت اعتبارات به سمت اشتغال زایی هستیم

رشت- ایرنا- استاندار گیلان با اشاره به اهتمام دولت برای اشتغالزایی گفت: مصمم هستیم تا بخشی از اعتبارات را به سمتی ببریم که زمینه ساز اشتغال شود و زیر ساخت ها را به گونه ای پیش ببریم که اشتغال را تقویت کند.

سهم 15 میلیارد تومانی قروه و دهگلان از اعتبارات عمرانی

نماینده قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۱۰ کیلومتر جاده روستایی در شهرستان قروه ودهگلان برای اجرا و احداث به پیمانکاران راه و شهرسازی واگذار می‌شود.

استاندار: خراسان شمالی برای جبران خسارات سیل نیازمند اعتبارات ملی است

بجنورد - ایرنا - استاندار خراسان شمالی گفت: بارندگی ها و سیلاب های بهار امسال خسارات زیادی به حوزه های مختلف این استان وارد آورده که جبران آن نیازمند تخصیص اعتبارات ملی است.

حفاظت و بازسازی تالاب زریبار نیاز به اعتبارات ویژه دارد

سنندج - ایرنا - مدیر کل حفاظت محیط زیست کردستان گفت: تخصیص اعتبارات ویژه حفاظت و بازسازی تالاب زریبار و اجرای برنامه های مدیریت جامع این تالاب امری ضروری است.

واریز 50 درصد اعتبارات بلاعوض بخش کشاورزی گلستان

سرپرست استانداری گلستان با اشاره به واریز 50 درصد اعتبارات بلاعوض خسارات سیلاب در بخش کشاورزی اظهار کرد: بر اساس مصوبه هیات وزیران 162 میلیارد تومان به حساب استان آمده است و باید طبق شیوه نامه وزارت جهاد کشاورزی و کمیته فنی و کارگروه شهرستانی به صورت عادل

اعتبارات لازم برای تکمیل پروژهای ورزشی نیمه تمام استان بوشهر تامین شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های ورزشی در شهرها و روستاهای استان در اولویت است گفت: در این راستا اعتبارات لازم از محل تملک دارایی، وزارت نفت و ردیف‌های اعتباری تامین شده است.

12میلیارد ریال برای اجرای طرح های آبخیرداری شوط هزینه شد

ارومیه – ایرنا – فرماندار شوط گفت: 12 میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح های آبخیزداری این شهرستان هزینه شد.