گاز برخی مناطق محله مینودر قزوین قطع می شود

قزوین - ایرنا - گاز برخی مشترکان محله مینودر شهر قزوین فردا دوشنبه به دلیل انجام عملیات تعمیرات اضطراری به طور موقت قطع می شود.مطالب مرتبط

گاز برخی مناطق محله مینودر قزوین قطع می شود

قزوین - ایرنا - گاز برخی مشترکان محله مینودر شهر قزوین فردا دوشنبه به دلیل انجام عملیات تعمیرات اضطراری به طور موقت قطع می شود.

تلألؤ نگین سبز «مینودر» در بهار طبیعت

قزوین با داشتن جاذبه‌های طبیعی و تاریخی بکر در فصل بهار لباسی از سبزه و گل بر تن می‌کند و آدمی را به تفکر و تأمل در خلقت پروردگار وامی‌دارد؛ از این جهت سفر به نقاط مختلف استان قزوین در فصل بهار خالی از لطف نیست.

احداث موزه آثار هنرهای معاصر در قزوین درحال بررسی است

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین با بیان اینکه احداث موزه آثار هنرهای معاصر دراستان درحال بررسی است ، گفت: برای احداث این موزه یک زیرزمین در میدان مینودر در نظر گرفته شده که باید بررسی های بیشتری صورت گیرد.

احتمال سیلاب در برخی روستاهای قزوین با سرریز سد طالقان

قزوین - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: اواخر هفته جاری با سرریز شدن سد طالقان احتمال بروز سیلاب در برخی روستاهای قزوین که در حاشیه شاهرود قرار دارند، وجود دارد.

محدودیت‌های ترافیکی روز ارتش در قزوین

فردا همزمان با برگزاری رژه روز ارتش، محدودیت‌های ترافیکی در برخی از مناطق شهر قزوین اعمال می‌شود.

کمک های نیروگاه شهید رجایی قزوین به مناطق سیل زده اعزام شد

قزوین – ایرنا - مدیر روابط عمومی شرکت نیروگاه شهید رجایی قزوین گفت: بیش از پنج تن کالا از سوی نیروگاه شهید رجایی قزوین به مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان ارسال شد.

امام جمعه قزوین در مناطق سیل زده لرستان حضور یافت

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در مناطق سیل زده لرستان حاضر و با گروه های جهادی و امدادگر دیدار و گفت و گو کرد.

هشدار سیل در ۴ محله شهر خاش

‌شهردار خاش به ساکنان ۴ محله آسیب پذیر این شهر را به عنوان محله‌های در معرض سیلاب احتمالی هشدار داد.

کمک‌های نمایشگاه داران اتومبیل قزوین به مناطق سیل زده ارسال شد

قزوین - ایرنا - رییس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل در قزوین گفت: 90 میلیون تومان کمک های غیر نقدی در دومین مرحله برای مناطق سیل زده استان خوزستان ارسال شد.

تصمیم‌گیری درباره سهمیه کنکور مناطق سیل‌زده در هفته آینده/ جدی‌تر شدن اعلام پایان سال تحصیلی در برخی مناطق خوزستان و لرستان

وزیر آموزش و‌پرورش گفت: شاید در برخی مناطق سیل زده مجبور شویم سال تحصیلی را خاتمه یافته تلقی کنیم البته در خوزستان به دلیل گرمای زودرسی که در بعضی از مناطق داریم و در پلدختر این مشکل را خواهیم داشت.

محموله کمک‌های مردمی قزوین به مناطق سیل زده ارسال شد

قزوین- معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: محموله کمک های مردمی این استان در قالب یک دستگاه کامیون به مناطق سیل زده ارسال شد.

وصل شدن برق ساکنان ۲ محله جاسک

فرماندار جاسک گفت: با تلاش نیرو‌های اتفاقات برق جاسک برق محله‌های لوران و محله مقسا وصل شد.

ویدئو / آبگرفتگی معابر زابل و برخی مناطق سیستان و بلوچستان

بارش شدید باران در برخی مناطق سیستان و بلوچستان، موجب طغیان رودخانه‌های محلی از روز یکشنبه و مسدود شدن ۱۱ مسیر ارتباطی در جنوب این استان شده است. زابل یکی از شهرهایی است که در بارندگی اخیر دچار آبگرفتگی در برخی خیابان‌ها و معابر شده است. مدارس زابل و برخی

تصمیمات نا به جا به بدنه خوشنویسی قزوین آسیب می زند

قزوین - ایرنا - یک استاد خوشنویسی در قزوین گفت: خوشنویسی آبرو و اعتبار هنری قزوین است اما برخی تصمیمات نادرست به آن آسیب وارد کرده است.

جدی‌تر شدن اعلام پایان سال تحصیلی در برخی مناطق سیل‌زده

وزیر آموزش وپرورش گفت: شاید در برخی مناطق سیل زده مجبور شویم سال تحصیلی را خاتمه یافته تلقی کنیم .

طرح اورژانس کسب و کار در استان قزوین عملیاتی شد

قزوین- مدیر صندوق کارآفرینی امید استان قزوین گفت: در راستای کمک به سیل زدگان و احیای مشاغل آسیب دیده در مناطق سیل زده طرح اورژانس کسب و کار در استان قزوین عملیاتی می‌شود.

باغ های جاده قزوین-فارسیان دچار خسارت شدند

قزوین - ایرنا - سرپرست بخشداری مرکزی قزوین گفت: برخی باغ های مسیر قزوین-فارسیان به دلیل سیلاب دچار خسارت شدند.

شهردار گرگان خبر داد: تخلیه برخی مناطق شهر گرگان بر اثر رانش زمین

شهردار گرگان با بیان اینکه پایدارسازی مناطق خطرپذیر 200 میلیاردتومان اعتبار نیاز دارد، گفت: با توجه به رانش زمین در بعضی از مناطق شهری گرگان برخی از مناطق تخلیه شدند.

دستور تخلیه برخی مناطق شهرستان فنوج در پی احتمال وقوع سیل صادر شد

در پی اخطاریه جوی و اعلام مدیریت بحران استان سیستان و بلوچستان، ستاد مدیریت بحران فنوج دستور تخلیه 6 محله را که در معرض خطر سیل هستند صادر کرد.

فاضلاب به برخی خانه ها در خوزستان وارد شده است

اهواز- ایرنا - پیروز حناچی شهردار تهران با تشریح اقدامات این نهاد در مناطق سیل زده خوزستان، از مشکلات این مناطق را مسایل بهداشتی خواند و گفت: در برخی شهرها با بالاآمدن آب، فاضلاب به خانه ها وارد شده و اگر از اینک تدبیر نشود در این مناطق با بروز بیماری های