آموزش به شهروندان از ارکان اصلی بازآفرینی شهری است

قزوین - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی قزوین گفت: آموزش به شهروندان در کنار فعالیت های زیرساختی و عمرانی از ارکان اصلی برنامه های بازآفرینی شهری در بافت های ناکارآمد به شمار می رود.مطالب مرتبط

آموزش به شهروندان از ارکان اصلی بازآفرینی شهری است

قزوین - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی قزوین گفت: آموزش به شهروندان در کنار فعالیت های زیرساختی و عمرانی از ارکان اصلی برنامه های بازآفرینی شهری در بافت های ناکارآمد به شمار می رود.

طرح بازآفرینی به مسایل کلان شهری توجه دارد

قزوین - ایرنا - مدیرکل دفتر مطالعات کاربردی و امور ترویجی شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: طرح بازآفرینی بافت های ناکارآمد به مسایل کلان و جامع شهرها از جمله رشد فرهنگی و اقتصادی شهروندان توجه دارد.

هدف بازآفرینی شهری حفاظت از مردم در برابر حوادث است

تبریز- ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: هدف اصلی در اجرای طرح بازآفرینی شهری حفاظت و صیانت از افرادی است که در سکونت گاه های نامناسب و ناکارآمد با بافت های ضعیف و مشکل دار و فرسوده شهری زندگی می کنند و در مواجهه با حوادث طبیعی و غیر طبیعی با خطر روبر

مرزبانی یکی از ارکان اصلی در ایجاد امنیت مرزهای کشور است

جانشین فرمانده ناجا گفت: مرزبانی با حفاظت از هشت‌هزار و 800 کیلومتر مرزهای مشترک آبی و خاکی یکی از ارکان اصلی برقراری امنیت کشور به‌شمار می‌رود.]]>

معاون وزیر راه: هدف بازآفرینی شهری حفاظت از مردم در برابر حوادث است

تبریز- ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: هدف اصلی در اجرای طرح بازافرینی شهری حفاظت و صیانت از افرادی است که در سکونت گاه های نامناسب و ناکارآمد با بافت های ضعیف و مشکل دار و فرسوده شهری زندگی می کنند و در مواجهه با حوادث طبیعی و غیر طبیعی با خطر روبر

موضوع بازآفرینی شهری هنوز برای مردم ناشناخته است

قزوین - ایرنا - رئیس دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: بازآفرینی شهری و کارکرد آن هنوز برای مردم هنوز ناشناخته باقی مانده و نیاز به شفاف سازی دارد.

آذربایجان غربی برای اجرای طرح های بازآفرینی شهری آماده است

ارومیه – ایرنا – استاندار آذربایجان غربی گفت: این استان برای اجرای طرح های بازآفرینی شهری با هدف ارتقای کیفیت شهرنشینی آماده است.

انتخاب محله ایران آباد به عنوان پایلوت رفع محرومیت و بازآفرینی شهری

نقش شهروندان در پیشگیری و کنترل سیلاب‌های شهری

بی تفاوتی و فقدان پرسشگری شهروندان عامل عدم توسعه شهری است

اراک- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی گفت: بی تفاوتی و پرسشگر نبودن مردم اراک عامل رکود در توسعه این شهر است و شهروندان اراک باید از این آفت فاصله بگیرند.

گودبرداری سبب انفجار گاز شهری در فردیس شد

کرج - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی البرز گفت: گودبرداری سبب آسیب دیدگی شبکه اصلی گاز شهری و انفجار در شهرک بعثت شهر فردیس شد.

ضرورت توجه به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای برای رونق تولید داخلی

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای نقش آموزش‌های مهارتی به منظور رونق آموزش‌های مهارتی تاکید کرد و گفت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای از اصلی‌ترین پایه‌های تقویت تولید داخلی به شمار می رود و مهارت آموزی به دانشجویان دارای نتایج مثبت اقتصادی است.

بیش از 2 میلیون نفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای در قزوین ارایه شد

قزوین - ایرنا - مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای قزوین گفت: سال گذشته 2 میلیون و 468 هزار نفر ساعت انواع آموزش های مهارتی در بخش دولتی برای شهروندان استان ارایه شد.

همراهی مناسب ارکان مدیریتی خراسان رضوی با طرح مثلث توسعه اقتصادی

از زمان آغاز اجرای طرح "مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی" در خراسان رضوی همراهی و همکاری ارکان حاکمیتی، مدیریتی در حوزه دولتی و بخش خصوصی خوب و ستودنی بوده است.

طرحهای در دست اجرا درسکونتگاه های غیررسمی قم تکمیل می شود

قم- ایرنا- معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی قم گفت: امسال در بخش سکونتگاه های غیررسمی شاهد تکمیل وبهره برداری از طرح های در دست اجرا از جمله احداث درمانگاه امام علی النقی(ع)، واحد آموزشی در محله شیخ آباد و خیابان انارستان در محله شهرک فا

آموزش، رکن اصلی روابط عمومی حرفه ای است

]]>

بلوار امام علی(ع) پردیسان قم 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

قم- ایرنا- معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی قم گفت: بلوار امام علی(ع) پردیسان قم 85درصد پیشرفت فیزیکی دارد و به‌ زودی به بهره ‌برداری می‌ رسد.

ژاپن آموزش پیش دبستانی را برای تشویق فرزند آوری رایگان کرد

تهران - ایرنا - خبرگزاری کیودوی ژاپن روز سه شنبه گزارش داد ؛ مجلس نمایندگان ژاپن هرگونه آموزش کودکان را تا پیش از دبستان برای شهروندان این کشور به منظور تشویق مردم برای افزایش زاد و ولد که طی چند سال اخیر روندی نزولی یافته، رایگان کرده است.

گل و مرغ ایرانی بر دیوار خاوران نقش می‌بندد

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۵ گفت: طرح رنگ در شهر با مشارکت شهروندان در تقاطع خیابان خاوران و شاهد جنب فرهنگسرای خاوران اجرا می‌شود.

برخی مدارس شهری خراسان جنوبی تعطیل شدند

بیرجند - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با توجه به بررسی نقشه های هواشناسی و احتمال وقوع بارش های سنگین، برخی از مدارس شهری استان امروز (یکشنبه) تعطیل اعلام شدند.