گواهینامه سه آزمایشگاه همکار استاندارد باطل شد

زنجان - ایرنا - مدیر کل استاندارد استان زنجان گفت: در نیمه دوم سال گذشته 14 گواهینامه آزمایشگاه تمدید، سه گواهینامه رفع تعلیق و گواهینامه سه آزمایشگاه نیز به خاطر رعایت نکردن مقررات باطل شد.مطالب مرتبط

گواهینامه سه آزمایشگاه همکار استاندارد باطل شد

زنجان - ایرنا - مدیر کل استاندارد استان زنجان گفت: در نیمه دوم سال گذشته 14 گواهینامه آزمایشگاه تمدید، سه گواهینامه رفع تعلیق و گواهینامه سه آزمایشگاه نیز به خاطر رعایت نکردن مقررات باطل شد.

مدیرکل استاندارد سمنان: آزمایشگاه موادنفتی در گرمسار ایجاد می شود

سمنان- ایرنا- مدیرکل استاندارد استان سمنان گفت: آزمایشگاه تخصصی تعیین استاندارد مواد نفتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان گرمسار راه اندازی می شود.

مطالبات ۸ ماهه آزمایشگاه‌ها از تأمین اجتماعی

بیمه تأمین اجتماعی ۸ ماه است که مطالبات آزمایشگاه‌ها را پرداخت نکرده و تأخیر‌های مکرر این چنینی باعث شده بسیاری از آزمایشگاه‌ها متضرر شوند

ایجاد ۱۴ آزمایشگاه جامع در دانشگاه‌های علوم پزشکی

قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با اشاره به برنامه ایجاد آزمایشگاه جامع در دانشگاه‌های علوم پزشکی از راه اندازی و تجهیز ۱۴ آزمایشگاه جامع جدید در سال ۹۸ خبر داد.

11 میلیارد تومان تخفیف پرداختی به صنایع همکار

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در جمع نمایندگان صنایع استان، خبر از تخفیف 11.34 میلیارد تومانی به صنایع همکار در پیک‌بار تابستان سال 97 داد.

11 هزار نفر در ایلام گواهینامه مهارت کسب کردند

ایلام - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای ایلام گفت: سال گذشته 11 هزار گواهینامه مهارت فنی و حرفه‌ای در استان برای متقاضیان صادر شده است.

172 استاندارد ملی در کردستان تدوین شده است

سنندج - ایرنا - مدیر کل استاندارد کردستان گفت: تعداد استاندارد ملی تدوین شده در این استان تا پایان سال گذشته به 172 مورد رسید.

ماجرای کیت های قاچاق در آزمایشگاه ها

دبیر انجمن آسیب شناسی ایران، با اشاره به افزایش هزینه های مواد مصرفی و تجهیزات آزمایشگاهی، گفت: افزایش هزینه ها باعث شده برخی آزمایشگاه ها از روش های جدید در انجام تست ها صرف نظر کنند.

کیش، منطقه آزاد پیشرو کشور در تدوین استاندارد

رئیس اداره استاندارد منطقه آزاد کیش گفت: جزیره کیش موفق به تدوین دو استاندارد در زمینه پوشاک شد.

سردار فدوی: چهل سالگی انقلاب بیانگر پیروزی حق بر باطل است

قزوین - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران کشور گفت: انقلاب اسلامی در چهل سالگی خود به دشمنان نظام و انقلاب ثابت کرد که همواره در طول تاریخ حق بر باطل پیروز است.

سردار فدوی: چهل سالگی انقلاب بیانگر پیروزی حق بر باطل است

قزوین - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران کشور گفت: انقلاب اسلامی در چهل سالگی خود به دشمنان نظام و انقلاب ثابت کرد که همواره در طول تاریخ حق بر باطل پیروز است.

افزایش ۱۳ درصدی تعرفه آزمایشگاه‌ها معقول نیست

افزایش تعرفه‌ای که امسال برای آزمایشگاه‌ها در نظر گرفته شده ۱۳ درصد است و به نظر می‌رسد در برابر هزینه ۳ برابری تجهیزات پزشکی، خیلی معقول نیست

26 هزار نفرساعت دوره‌های آموزش استاندارد در گلستان برگزار شد

مدیرکل استاندارد گلستان با اشاره به راه‌اندازی سامانه جامع آموزش برون‌سازمانی گفت: سال گذشته بیش از 26 هزار نفر ساعت دوره آموزشی استاندارد در استان برگزار شده است.

طرح مجلس برای تنبیه کشورهای همکار آمریکا دراعمال تحریم علیه ایران

نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرحی را برای تنبیه کشورهای همکار آمریکا در اعمال تحریم‌ها علیه ایران تدوین کردند.

ونزوئلا استوارنامه کاردار کاستاریکا را باطل کرد

دولت کاراکاس اعلام کرد، مقام‌های ونزوئلا استوارنامه کاردار کاستاریکا را باطل کرده‌اند.

آل‌خلیفه بحرین را به آزمایشگاه کاخ سفید و تل آویو بدل کرده است

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: آل‌خلیفه بحرین را به آزمایشگاه بخش کثیف سیاست‌های کاخ سفید، تل آویو نامشروع و ریاض مبدل کرده است!]]>

آل‌خلیفه بحرین را به آزمایشگاه کاخ سفید و تل آویو بدل کرده است

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: آل‌خلیفه بحرین را به آزمایشگاه بخش کثیف سیاست‌های کاخ سفید، تل آویو نامشروع و ریاض مبدل کرده است!

10 پرواز فرودگاه بندرعباس باطل شد

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل فرودگاه هرمزگان از باطل شدن 10 پرواز روز یکشنبه فرودگاه بین المللی بندرعباس به علت پدیده رعد و برق خبر داد.

66 پروانه کاربرد علامت استاندارد در کردستان صادر شد

سنندج - ایرنا - مدیرکل استاندارد کردستان گفت: 66 پروانه کاربرد علامت استاندارد طی سال گذشته در این استان صادر و 149 پروانه هم تمدید مهلت شد.

۲۲ واحد تولیدی تیرچه هنوز استاندارد نشده‌اند

معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به زلزله خیز بودن استان تهران و لزوم استفاده از دستگاه‌های جوش نقطه‌ای به جای جوش ذوبی، گفت که از ۸۲ واحد تیرچه در استان تهران هنوز ۲۲ واحد تولیدی تیرچه نتوانسته‌اند خود را با الزامات استا