دستگاههای اجرایی یک درصد بودجه خود را به ورزش اختصاص دهند

گچساران- ایرنا- فرماندار گچساران گفت: دستگاههای اجرایی باید یک درصد بودجه خود را برای توسعه و پیشرفت به ورزش اختصاص دهند.مطالب مرتبط

30 درصد اعتبارات به بافت های فرسوده دوگنبدان اختصاص دارد

گچساران- ایرنا- معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه های اجرایی عضو ستاد بازآفرینی شهری این استان باید تنها 30 درصد اعتبارات عمرانی را به احیا و عمران بافت های ناکارآمد و فرسوده شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران تخصیص دهند.

دستگاههای اجرایی باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند

قزوین- مدیر کل دفتر بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری قزوین گفت: مدیران دستگاههای اجرایی وظیفه دارند به مطالبات مردم به صورت شفاف و صریح پاسخگو باشند.

مسئولان دستگاههای اجرایی جذب سرمایه را تسهیل کنند

مشهد- ایرنا- فرماندار کاشمر گفت: رونق تولید نیازمند رفع قوانین دست و پاگیر و تسهیل گری در سرمایه گذاری است لذا مسئولان دستگاههای اجرایی باید با تعامل امور را برای سرمایه گذاران تسهیل کنند.

داورزنی:30 درصد کمک های وزارت ورزش به فدراسیون ها کاهش می یابد

تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با اشاره به محدودیت منابع ورزش کشور در سال جاری، گفت: امسال 30 درصد از کمک های وزارت ورزش به فدراسیون ها کاهش خواهد یافت.

ورزش و جوانان هیچ تناسبی با یکدیگر ندارند

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره تفکیک وزارت ورزش و جوانان گفت: بخش ورزش و بخش جوانان اساسا دو بخش نامربوط به یکدیگر هستند مگر ورزش فقط به جوانان اختصاص دارد یا مگر مسئله جوانان فقط ورزش است؟ علیرغم آنکه مثلا صنعت، معدن و تجارت با هم بسیار

ضوابط اجرایی بودجه 98 ابلاغ شد + سند

هیئت وزیران ضوابط اجرایی بودجه سال 98 را به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.

اختصاص ۶۳۰ میلیارد تومان برای استان‌های سیل‌زده

رییس امور هماهنگی و تلفیق بودجه سازمان برنامه و بودجه گفت: در مجموع بالغ بر ۶۳۰ میلیارد تومان به منظور انجام کارهای ضروری استان‌های سیل‌زده و جبران خسارت‌ بخش کشاورزی و مسکونی اختصاص‌یافت.

700میلیارد ریال برای رفع بوی نامطبوع جنوب تهران اختصاص یافت

شهرری-ایرنا- مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: 700میلیارد ریال در بودجه امسال برای کنترل و کاهش بوی نامطبوع جنوب پایتخت در اتوبان تهران ـ قم اختصاص یافته است که باید دستگاه های اجرایی تا تیره ماه سالجاری آن را جذب کنند.

220 هزار میلیارد ریال به مناطق سیل زده کشور اختصاص می یابد

گچساران- ایرنا- نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بودجه 98 برای مناطق سیل زده اعتبارات ویژه ای در نظر گرفته شده گفت: پنج درصد از اعتبارات ماده 10 ، 12 و قانون مدیریت بحران معادل 220 هزار میلیارد ریال به مناطق سیل زده اختص

اختصاص 15 هزار میلیارد ریال برای بودجه دهیاری ها

معاون امور دهیاری‌های وزارت کشور در کاشان گفت: بودجه امسال دهیاری ها با افزایش 70 درصدی، 15 هزار میلیارد ریال اختصاص یافت.

دستگاههای اجرایی نیمروز آماده مقابله با هرگونه خطر احتمالی سیلاب

دستگاههای اجرایی نیمروز آماده مقابله با هرگونه خطر احتمالی سیلاب هستند.

بودجه ۹۷ دانشگاه‌ها هنوز به صورت صددرصدی اختصاص داده نشده است

رئیس دانشگاه تهران گفت: علیرغم قول‌هایی که داده شد تا روز چهارشنبه بودجه ۹۷ دانشگاه‌ها به صورت صد درصدی اختصاص داده نشده است.

وزیر ورزش: 30 درصد امور مدیریتی به جوانان و بانوان انتقال می یابد

همدان- ایرنا- ورزش ورزش و جوانان گفت: رییس جمهوری دولت تدبیر و امید بر واگذاری 30 درصد از امور مدیریتی به جوانان نخبه و بانوان باتجربه و توانمند تاکید دارد و اراده کلی و اساسی دولت اجرای این سیاست است.

اشتغال جوانان برتر نباید مورد غفلت واقع شود

قزوین - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان قزوین با تاکید بر اهمیت اشتغال جوانان گفت: انتظار این است که اشتغال 122 جوان منتخب مورد غفلت واقع نشود و دستگاههای اجرایی در این خصوص اقدام کنند.

100 درصد جمعیت خراسان جنوبی تحت پوشش طرح پزشک خانواده قرار گرفتند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از اختصاص 30 میلیون تومان هزینه برنامه‌های اجرایی هفته سلامت در استان به سیل زدگان غرب و شمال کشور خبر داد و گفت: 100 درصد جمعیت روستاها و شهرهای زیر 20 هزار خانوار استان تحت پوشش پزشک خانواده هستند.

اختصاص یک سوم بودجه شهرداری اصفهان در حوزه حمل ونقل

یک سوم بودجه شهرداری اصفهان امسال در حوزه حمل ونقل عمومی اختصاص یافته است.

بودجه شهرداری آران و بیدگل 61 درصد افزایش دارد

کاشان - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر آران و بیدگل گفت: بودجه 650 میلیارد ریالی شهرداری در سال جاری به نسبت سال گذشته 61 درصد افزایش یافته است.

بخشی از منابع مالی ورزش استان مرکزی به حوزه جوانان اختصاص یابد

اراک- نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس گفت: به منظور تقویت حوزه جوانان در استان مرکزی، از منابع مالیات بر ارزش افزوده که برای ورزش مدنظر است، ۲۰درصد برای حوزه جوانان اختصاص یابد.

داورزنی: امسال ۳۰ درصد از کمک وزارت به فدراسیونها کم می‌شود

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با اشاره به محدودیت منابع در ورزش کشور در سال جاری به تدبیر و همکاری برای عبور از شرایط سخت اقتصادی و مدیریت منابع تاکید کرد.

بودجه طرح های عمرانی دانشگاه ها 25 درصد افزایش یافت

اصفهان- ایرنا- مدیرکل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت : بودجه طرح های عمرانی دانشگاه های کشور در سال جاری به 10 هزار میلیارد ریال رسید که این رقم نسبت به سال گذشته بیش از 25 درصد افزایش یافت.