380 برنامه فرهنگی ویژه هفته جوان در اردبیل برگزار می شود

اردبیل - ایرنا - معاون فرهنگی و امور جوانان اداره‌ کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: بمناسبت ولادت با سعادت حضرت علی‌ اکبر (ع) و هفته جوان 380 برنامه فرهنگی ، هنری متنوع در مناطق مختلف این استان برگزار می شود.مطالب مرتبط

30 برنامه فرهنگی هفته جوان در نیر برگزار می شود

اردبیل - ایرنا - فرماندار نیر با بیان اینکه سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان فرصتی مناسب برای پرداختن به جایگاه و مطالبات جوانان است، گفت: 30 برنامه ویژه گرامیداشت هفته جوان در این شهرستان برگزار می شود.

۴۰ برنامه فرهنگی به مناسبت هفته جوان در لردگان برگزار می‌شود

شهرکرد- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لردگان گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته جوان بیش از ۴۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در شهرستان لردگان برگزار خواهد شد.

برنامه های هفته جوان در سیستان و بلوچستان آغاز شد

زاهدان- ایرنا- معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: اجرای بیش از 45 برنامه فرهنگی متنوع ویژه هفته جوان با مشارکت ادارات و سمن ها در این استان آغاز شد.

300 برنامه هفته جوان در کردستان برگزار می شود

سنندج - ایرنا - مدیر کل ورزش و جوانان کردستان گفت: بیش از 300 برنامه در هفته جوان (26 فروردین تا دوم اردیبهشت) در تمام شهرستان های استان برگزار می شود.

190 برنامه در هفته کار و کارگر سیستان و بلوچستان برگزار می شود

زاهدان- ایرنا- رئیس ستاد برگزاری ویژه برنامه های هفته کار و کارگر سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر 190 ویژه برنامه در ایام هفته کار و کارگر امسال با همکاری سازمان بسیج کارگری سپاه سلمان در سطح این استان برگزار می شود.

همایش بزرگ پیاده‌روی در اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: همایش بزرگ پیاده‌روی به مناسبت گرامی‌داشت هفته جوان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) در اردبیل برگزار می‌شود.

نفرات برتر شطرنج اردبیل معرفی شدند

اردبیل- ایرنا- به مناسبت هفته جوان و نیمه شعبان یک دوره مسابقه شطرنج با شرکت 40 نفر در خانه شطرنج اردبیل برگزار شد.

کانون نخبگان جوان شهر تهران افتتاح شد

ویژه‌برنامه «فصل امید» با افتتاح کانون نخبگان جوان شهر تهران روز چهارشنبه 28 فروردین ماه با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و تعدادی از نخبگان جوان برگزار شد.

اعلام برنامه های هفته فرهنگی اصفهان

برنامه‌های هفته فرهنگی اصفهان حول محور فرهنگ عامه برگزار می شود.

همایش بزرگ پیاده روی در اردبیل

به مناسبت گرامیداشت هفته جوان و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) ، همایش بزرگ پیاده روی در اردبیل برگزار می شود.

تدوین سند جامع برنامه‌‌های جوانان در اردبیل به اتمام رسید

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به اجرای 380 عنوان برنامه در شهرستان‌های اردبیل گفت: تدوین سند جامع برنامه‌‌های جوانان در اردبیل به اتمام رسید و مراسم رونمایی از این سند طی روزهای اخیر برگزار می‌شود.

یکصد برنامه طی هفته کارگر در خراسان رضوی برگزار می شود

مشهد- ایرنا- مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: دستکم یکصد برنامه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به مناسبت هفته بزرگداشت کار و کارگر در این استان برگزار می شود.

۳۲۸۰ نهال با اجرای طرح «هر جوان یک نهال» در اردبیل غرس می‌شود

اردبیل - مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با مشارکت جوانان و در قالب طرح «هر جوان یک نهال» سه هزار و ۲۸۰ نهال در اردبیل غرس خواهد شد.

همایش بزرگ پیاده‌روی حرم تا حرم در اردبیل برگزار می‌شود

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: به مناسبت ایام شعبانیه و ولادت امام عصر(عج) همایش بزرگ پیاده‌روی حرم تا حرم در اردبیل برگزار می‌شود.

آغاز برنامه‌های هفته نجوم از 16 اردیبهشت

تهران- ایرنا- مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران اعلام کرد: ویژه‌برنامه‌های هفته نجوم امسال از روز دوشنبه 16 تا 22 اردیبهشت برگزار می‌شود و شنبه 21 اردیبهشت روز جهانی ستاره‌شناسی است.

کانون نخبگان جوان پایتخت افتتاح شد

تهران-ایرنا- کانون نخبگان جوان شهر تهران زیر مجموعه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در جریان ویژه‌برنامه «فصل امید» افتتاح شد.

مهربان: توجه ویژه ای به آزادکاران آینده‌دار و جوان داریم

مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: تاکنون ۸ مرحله اردو برگزار شده که در این مدت به نفرات جوان و آینده‌دار توجه ویژه‌ای داشتیم.

ویژه برنامه‌های هفته گرافیک 98 اعلام شد

تهران - ایرنا - ویژه برنامه‌های هفته گرافیک 98 با حضور رییس هیات مدیره انجمن صنفی طراحان ایران و دبیر هفته گرافیک در خانه هنرمندان ایران معرفی و اعلام شد.

طراحی ۹ هزار برنامه برای هفته جوان در سراسر کشور

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت:حدود ۹ هزار برنامه هفته جوان برای سراسر کشور پیش بینی شده بود اما با توجه به حادثه سیل،این مراسم به صورت گلریزان برای کمک به سیل زدگان انجام می شود.

ویژه برنامه شهرداری به مناسبت هفته ملی سلامت

مدیرکل سلامت شهرداری تهران از اجرای ویژه برنامه‌های هفته ملی سلامت در قالب ۵۰ عنوان برنامه از اول تا هفتم اردیبهشت در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران خبر داد.