اختصاص بخشی از حق‌الجلسه‌ اعضای شورای شهر تهران به استان‌های سیل‌زده+ عکس

با پیشنهاد عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران، مقرر شد اعضای شورا بخشی از حق الجلسه خود را به هموطنان سیل زده مان اختصاص خواهند داد.مطالب مرتبط

اختصاص بخشی از حق‌الجلسه‌ اعضای شورای شهر تهران به استان‌های سیل‌زده+ عکس

با پیشنهاد عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران، مقرر شد اعضای شورا بخشی از حق الجلسه خود را به هموطنان سیل زده مان اختصاص خواهند داد.

کمک اعضای شورا و شهردار تهران به سیل زدگان

با پیشنهاد عضو هیئت رئیسه، اعضای شورای شهر تهران بخشی از حق الجلسه خود را به هموطنان سیل زده مان اختصاص ‌می‌دهند

واکنش به نامگذاری جدید میادین تهران| اعضای شورای شهر در شناخت الگوهای شاخص هنری، فقیرند

افراد برگزیده نه لیاقت الگو شدن برای جامعه را ندارند و نه در این سطح و قد و قواره هستند؛ از طرفی کارنامه غیرقابل قبولی هم دارند که بیان این کارنامه موجب شرم‌سازی اعضای شورای شهر تهران خواهد شد.

کارکنان شهرداری تهران بخشی از حقوق فروردین خود را به سیل‌زدگان اهداء کردند

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: کارکنان شهرداری تهران همسو با سایر هموطنان، با اختصاص بخشی از حقوق ماه فروردین به مناطق سیل‌زده کشور، هم‌دردی خود را با هموطنان این مناطق ابراز کردند.

کارکنان شهرداری تهران بخشی از حقوق خود را به سیل‌زدگان اهدا کردند

کارکنان شهرداری تهران همسو با سایر هموطنان با اختصاص بخشی از حقوق ماه فروردین به مناطق سیل‌زده کشور، همدردی خود را با هموطنان این مناطق ابراز کردند.]]>

بازدید رئیس شورای شهر تهران از مناطق سیل‌زده خوزستان

رییس شورای شهرتهران، رییس شورای عالی استان‌ها و نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و شورای شهر با حضور در استان خوزستان، ضمن دیدار با مسئولان مدیریت شهری اهواز از اقدامات شهرداری تهران در این استان بازدید کردند.

بازدید رئیس شورای شهر تهران از مناطق سیل‌زده خوزستان

رئیس شورای شهر تهران، رئیس شورای عالی استان‌ها و نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و شورای شهر با حضور در استان خوزستان، از اقدامات شهرداری تهران در این استان بازدید کردند.

اختصاص ۱۵رام قطار قم - تهران و جمکران - تهران

مدیرکل راه آهن استان قم از اختصاص قطار‌های قم - تهران و جمکران - تهران برای انتقال میهمانان نیمه شعبان خبر داد.

پرواز همای شهرداری بالا سر اعضای شورای شهر ساری

ساری - ایرنا - یک هفته پس از کوچ مهدی عبوری از شهرداری ساری به وزارت راه و شهرسازی و انتخاب عبدالحمید فرزانه به عنوان سرپرست این مجموعه ، گمانه زنی ها در محافل مختلف نشان می دهد که همای سعادت شهردار شدن مرکز استان بیشتر دور سر 2 تن از اعضای شورای اسلامی ا

تصویب دوفوریت کمک به سیل زدگان در شورای شهر تهران/حضور شهردار در جلسه علنی شورا

اعضای شورای شهر تهران با دوفوریت لایحه کمک به سیل زدگان کشور موافقت کردند.]]>

اهدای بخشی از هزینه جشن شادمانی اصفهانی‌ها به مناطق سیل زده

هیات‌های مذهبی اصفهان در حرکتی  خداپسندانه بخشی از هزینه برگزاری جش نیمه شعبان را برای کمک به  مناطق سیل زده اختصاص دادند.

بخشی از منابع مالی ورزش استان مرکزی به حوزه جوانان اختصاص یابد

اراک- نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس گفت: به منظور تقویت حوزه جوانان در استان مرکزی، از منابع مالیات بر ارزش افزوده که برای ورزش مدنظر است، ۲۰درصد برای حوزه جوانان اختصاص یابد.

شهردار تهران: مردم سیل‌زده را تنها نخواهیم گذاشت

شهردار تهران عصر سه‌شنبه (۲۷ فروردین) برای شرکت در آئین بهره‌برداری از ۲۰ پروژه مدیریت شهری در منطقه ۶، به همراه محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و چند تن از اعضای شورای‌ شهر به پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران کردستان رفت و گفت: نیروهای شه

اختصاص تسهیلات اشتغالزایی به نهادهای حمایتی

در نشست شورای اشتغال استان اعلام شد: امسال بیش از 70 میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد اشتغال افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی در استان اختصاص یافته است.

بازداشت یکی از اعضای شورای شهر فردیس البرز

یک منبع آگاه از بازداشت یکی از اعضای شورای شهر فردیس توسط نیروهای امنیتی خبر داد.

اعضای کمیسیون برنامه وبودجه ومحاسبات مجلس فردابه استان سفرمی کنند

یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه به استان سفر می کنند.

کمک اعضای شورای شهر و شهردار تهران به سیل‌زدگان کشور

تذکر هاشمی به تذکرات اعضاء

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: از پنج تذکری که امروز داده شد ۲ تذکر به تقدیر و تشکر اختصاص داشت که این وظیفه رئیس شورای شهر است.

امسال 35 میلیارد تومان وام اشتغالزایی برای استان های سیل زده اختصاص یافت

تهران - ایرنا - رییس بنیاد مستضعفان گفت: با اختصاص 10 میلیارد تومان اعتبار مازاد، امسال 35 میلیارد تومان وام اشتغالزایی برای هر یک استان های سیل زده اختصاص یافته است.

بازدید برخی نمایندگان مجلس واعضای شورای شهر تهران از خوزستان

رئیس شورای شهر تهران، رئیس شورای عالی استان‌ها و برخی از نمایندگان مردم تهران در مجلس و شورای شهر با حضور در استان خوزستان، از اقدامات شهرداری تهران در این استان بازدید کردند.]]>