واکنش مسجدجامعی به تعدیل نیرو در همشهری؛ آدم‌ها سنگ و آجر نیستند

عضو شورای شهر تهران در واکنش به تعدیل نیرو در همشهری گفت: آدم‌ها آدم هستند، کد نیستند، سنگ و آجر نیستند که هر زمان اقتضا کرد بدون مقدمات لازم و رعایت ادبیات و اخلاق خاص حذفشان کنیم.مطالب مرتبط

واکنش مسجدجامعی به تعدیل نیرو در همشهری؛ آدم‌ها سنگ و آجر نیستند

عضو شورای شهر تهران در واکنش به تعدیل نیرو در همشهری گفت: آدم‌ها آدم هستند، کد نیستند، سنگ و آجر نیستند که هر زمان اقتضا کرد بدون مقدمات لازم و رعایت ادبیات و اخلاق خاص حذفشان کنیم.

مسجدجامعی: نحوه تعدیل نیرو در همشهری شایسته نبود

تهران-ایرنا- عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از تعدیل نیرو در موسسه همشهری گفت: اگر ضرورت تعدیل نیرو هم وجود داشته باشد اما نحوه انجام آن شایسته نبود.

مسجدجامعی: نحوه تعدیل نیرو در همشهری شایسته نبود

تهران-ایرنا- عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از تعدیل نیرو در موسسه همشهری گفت: اگر ضرورت تعدیل نیرو هم وجود داشت، نحوه انجام آن شایسته نبود.

انتقاد از رفتار برخی مدیران شهرداری با خبرنگاران

عضو شورای اسلامی شهر تهران: تعدیل نیرو در روزنامه همشهری اگر هم ضرورتی داشته است نحوه انجام آن ناشایست بود

واکنش رسمی به سخنان وزیر اسبق نیرو/ انگشت اتهام به سمت نحوه مدیریت سدها؟

سازمان آب و برق خوزستان به اظهارات "پرویز فتاح" وزیر اسبق نیرو مبنی بر وجود اشکال در پیش‌بینی‌های مدیریت مخازن سدها در سیلاب خوزستان واکنش نشان داد.

مسجدجامعی: کرامت خبرنگاران باید حفظ شود

توضیحات وزارت نیرو در خصوص درخواست ارتقای جایگاه هواشناسی

وزارت نیرو نسبت بموضوع ارسال نامه وزیر به رئیس جمهور در خصوص سازمان هواشناسی واکنش نشان داده و توضیحاتی تکمیلی به خبرگزاری تسنیم ارسال کرده است.

نامه وزیر نیرو به رئیس جمهور در خصوص هواشناسی/ واکنش روحانی + فیلم

وزیر نیرو، اخیرا با ارسال نامه‌ای به رئیس جمهوری خواستار ارتقای جایگاه سازمان هواشناسی و تقویت این سازمان به منظور ارائه پیش‌بینی‌های درست‌تر و دقیق‌تر شد.

تعدیل نیروی انسانی هزینه‌های عدیده‌ای را به یک واحد تولیدی تحمیل می‌کند

رئیس انجمن صنفی مدیران و مشاوران منابع انسانی تاکید کرد: معمولا اولین رویکردی که در سازمان‌ها در مواجه با بحران اتخاذ می‌کنند تعدیل نیروی انسانی است‌. اگرچه این موضوع در کوتاه‌مدت، هزینه‌های سازمانی را کاهش می‌دهد ولی در میان‌مدت و طولانی مدت هزینه‌های ع

بی تفاوت ها در برابر سیل منتظران ظهور نیستند

کرج - ایرنا - رئیس ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به وقوع سیلاب در برخی نقاط کشور گفت: کسانی که صحنه های سیل را ببینند اما بی تفاوت از کنار آن بگذرند منتظر واقعی ظهور نیستند.

قرائتی: بی تفاوت ها در برابر سیل، منتظران ظهور نیستند

کرج - ایرنا - رئیس ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به وقوع سیلاب در برخی نقاط کشور گفت: کسانی که صحنه های سیل را ببینند اما بی تفاوت از کنار آن بگذرند، منتظر واقعی ظهور نیستند.

میلان رتبه چهارم را به سختی از رم پس گرفت/لاتزیو به همشهری هدیه نداد

متهم ردیف اول سیل‌های اخیر، وزیر نیرو است

رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: حدود ۲ ماه پیش از وقوع سیل به وزارت نیرو در این باره اعلام خطر شد اما اقدامی صورت نگرفت و بر این اساس متهم ردیف اول این وقایع وزیر نیرو و مجموعه او است.

شرایطی فراهم شود تا از خبرنگار عذرخواهی شود

احمد مسجدجامعی با اشاره به برخورد نامناسب با خبرنگاری که گزارشی درباره ریزش خط ۶ متروی تهران منتشر کرده بود، خواستار عذرخواهی از این خبرنگار شد.

مشکل مردم جناح‌های سیاسی نیستند/اصولگرایان ازتجارب قبل درس بگیرند

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه امروز مشکل مردم جناح‌های سیاسی نیستند، گفت: مردم امروز چشم به راه خدمت هستند که این مهم با همدلی و همیاری بیشتر تحقق می‌یابد.

نوید بهبود شرایط در همه شئون وزارت نیرو در لرستان را می دهم

خرم آباد- وزیر نیرو گفت: نوید بهبود شرایط در آینده نزدیک را می‌دهم، سعی خواهیم کرد در همه شئون مربوط به وزارت نیرو مسائل را از مسیر صحیح خود دنبال کنیم.

دعوای ما با وزارت نیرو ۴۰ساله است/شکایت را به قوه قضاییه می‌بریم

خرم‌آباد-دعوای ۴۰ ساله با وزارت نیرو، سدهایی که به استخر مبدل شدند، نظرات غیرکارشناسی که مانع اجرای سد معشوره شدند و شکایت بردن به قوه قضاییه از جمله سخنان نمایندگان لرستان با وزیر نیرو بود.

رژه نیرو‌های مسلح در رشت

یگان های منتخب نیرو‌های مسلح مستقر در گیلان امروز به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش در رشت رژه رفتند.

مشارکت مردمی جدی گرفته نشده است

احمد مسجدجامعی در خصوص کمک به مناطق سیل زده از طرف شهرداری تهران گفت: مشارکت مردمی جدی گرفته نشده است.

انصارالله: مردم سودان از مشارکت کشورشان در جنگ علیه یمن راضی نیستند

عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن تأکید کرد که مردم سودان از مشارکت کشورشان در تجاوز علیه یمن راضی نیستند.