الزامات رونق تولید و اشتغال در تعاونی‌ها با رویکرد اقتصاد مقاومتی

مشاور اتاق تعاون ایران با اشاره به اولویت کشور مسئله اقتصاد است گفت:جان گرفتن تولید در کشور بی‌شک نیازمند پارامترهایی است که باید مورد توجه قرار گیرد در این میان اشتغال و امنیت شغلی در سایه تولید به وجود می‌آید.مطالب مرتبط

تحقق اقتصاد مقاومتی با رونق تولید

امام جمعه شهر لیکک مهمترین راه تحقق اقتصاد مقاومتی را رونق تولید داخلی دانست.

شاخص یابی بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار کارگران

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای یکی از عوامل تحقق رونق تولید را کار جهادی و فوق‌العاده دانستند و افزودند: رونق تولید یکی از ارکان اصلی اقتصاد مقاومتی است و اگر اقتصاد مقاومتی محقق شود، تصمیم‌های سردمداران آمریکایی و صهیونیستی درباره‌ی نفت و مسائل اقتصادیِ دیگر، تأ

رونق تولید و اقتصاد مقاومتی زمینه ساز عزت ملی است

تهران – ایرنا – امام جمعه موقت دماوند رونق تولید، حمایت از کالای ایرانی، تحرک کاری و اقتصاد مقاومتی را زمینه ساز عزت ملی و نفوذ ناپذیری در برابر تصمیم های بیگانگان دانست و گفت: دشمنی با جمهوری اسلامی، دشمنی با ملت ایران است زیرا جمهوری اسلامی به کمک و مدد

کار جهادی برای تحقق رونق تولید و اقتصاد مقاومتی

امام جمعه کیش در خطبه‌های نمازجمعه بر کار جهادی برای تحقق رونق تولید و اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.

استاندار قم: صادرات، ویترین اقتصاد مقاومتی است

استاندار قم با بیان این‌که صادرات ویترین اقتصاد مقاومتی است، گفت: باید رونق صاردات در اقتصاد مقاومتی بسیار مورد توجه قرار گیرد و قطعا اقتصاد مقاومتی بدون برون‌داد، بی‌نتیجه خواهد بود.

اشتغال جوانان در سال جدید با ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی

رئیس بسیج زنان کشور از طرح های این سازمان برای توسعه اشتغال جوانان با ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در سال ۹۸ خبر داد.

کارگران بیشترین نقش را در تحقق شعار رونق تولید دارند

دامغان - امام‌جمعه موقت دامغان بابیان اینکه رونق تولید به‌عنوان یکی از شاخص‌ها در تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار اثرگذار است، گفت: کارگران بیشترین نقش را در برآورده کردن شعار رونق تولید دارند.

اقتصاد مقاومتی زیربنای رونق تولید

یزد - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی 1398 را سال رونق تولید نامگذاری فرمودند، برای تحقق رهنمودهای معظم له و کمک به دولت در دستیابی به توسعه فعالیت اقتصادی تمام نیروهای مردمی، مسئولان و کارشناسان حوزه های مختلف توان و تلاش های خود را به کار

تولید داخلی رکن اصلی اقتصاد مقاومتی است

قزوین- مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین گفت: تولید داخلی رکن اصلی اقتصاد مقاومتی است که با توجه به آن می‌توان گام‌های سازنده‌ای را در تحقق اهداف ترسیم شده برداشت.

امام جمعه رشت: رونق تولید موجب عزتمندی کشور می‌شود

امام جمعه رشت گفت: رونق تولید در حقیقت ارکان اقتصاد مقاومتی است و موجب عزت‌ کشور می‌شود و ادامه این مسیر باعث می‌شود آمریکا و صهیونیست‌ برای نفت ما تهدید به‌وجود نیاورند.

اقتصاد مقاومتی زیربنای رونق تولید از نگاه صاحب نظران

یزد - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی 1398 را سال رونق تولید نامگذاری فرمودند، برای تحقق رهنمودهای معظم له و کمک به دولت در دستیابی به توسعه فعالیت اقتصادی تمام نیروهای مردمی، مسئولان، کارشناسان حوزه های مختلف توان و تلاش های خود را به کار

چرا رونق تولید؟|ارتباط نزدیک تولید با افزایش اشتغال و رونق اقتصادی

رئیس خانه صنعت و معدن با بیان اینکه رونق تولید ارتباط نزدیکی با توسعه کسب و کار در کشور دارد، گفت: وقتی بخش تولید در کشور توسعه پیدا کند هم راستای آن اشتغال و مشکلات اجتماعی نیز در جامعه کاهش پیدا کرده و در نهایت به رونق اقتصادی دست پیدا می‌کنیم.

عملکرد 97 تعاونی ها زیر ذره بین آمار/هر تعاونی 16 نفر را سر کار بُرد

بررسی های آماری نشان می دهد که در سال گذشته هر تعاونی توانسته است زمینه اشتغال 16 نفر را مهیا کند.

توجه به زیلوبافی سبب ایجاد اشتغال و رونق تولید در استان یزد می‌شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد با اشاره به اینکه توجه به زیلو بافی سبب ایجاد اشتغال و رونق تولید در استان یزد می‌شود گفت: ورود بانوان به عرصه زیلو بافی کاهش بیکاری و رونق تولید را در پی دارد.

تفاهمنامه معین اقتصاد مقاومتی شهرستان درگز منعقد شد

مشهد- ایرنا- ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) روز سه شنبه در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی با حضور استاندار این استان در شهر درگز با عقد تفاهمنانه ای به عنوان معین اقتصاد مقاومتی این شهرستان تعیین شد.

تصویب 13 برنامه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی قم

در نخستین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان 13 برنامه محوری اقتصاد مقاومتی در سال 1398بررسی و تصویب شد.

امضای دو تفاهم‌نامه معین‌های اقتصاد مقاومتی تربت‌جام در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی

تحقق رونق تولید و اقتصاد در فاینکس 2019

با توجه به شرایط ویژه حاکم بر کشور و به ویژه دورنمای اقتصادی در سال 1398 می توان گفت دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه فرصتی مناسب برای هماهنگی اضلاع اساسی و پایه های اقتصاد کشور در راستای حمایت از تولید و تحقق شعار "رونق تولید" است.

رونق بازار، پیش نیاز رونق تولید

در حالی سال ۱۳۹۸ از سوی مقام معظم رهبری، سال رونق تولید نامگذاری شده است که سایه رکود بر شانه‌های بازار و اقتصاد کشور سنگینی می‌کند.

تحقق اقتصاد مقاومتی موجب کاهش وابستگی کشور به نفت می شود

زاهدان- امام جمعه موقت زاهدان گفت: اگر اقتصاد مقاومتی به خوبی در کشور عملی شود قطعاً اقتصاد ما دیگر متکی به فروش نفت نخواهد بود.