فرمانده ناجا: با تمام توان برای امنیت مردم پای کار هستیم
مطالب مرتبط

فرمانده ناجا: با تمام توان برای امنیت مردم پای کار هستیم

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سبزپوشان ناجا با تمام توان برای امنیت و آرامش مردم پای کار هستند، گفت: باید قدردان شهدا و خانواده هایشان باشیم.

با تمام توان برای امنیت مردم پای کار هستیم

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سبزپوشان ناجا با تمام توان برای امنیت و آرامش مردم پای کار هستند، گفت: باید قدردان شهدا و خانواده‌هایشان باشیم.

فرمانده ناجا: با تمام توان برای امنیت مردم پای کار هستیم

کشف ۹۰ درصد موادمخدر ورودی از مرزهای خراسان رضوی

جانشین فرمانده ناجا گفت: علاوه بر وظیفه ذاتی پلیس که تأمین امنیت است از تمام توان و ظرفیت خود برای کمک رسانی به هموطنان سیل زده استفاده کردیم.

نوبخت: مردم مطمئن باشند تمام تلاش‌مان برای جبران همه خسارات سیل را به کار می‌گیریم

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه گفت: مردم مطمئن باشند همان طور که در زلزله کرمانشاه و کرمان پرداخت به صورت 100 درصد و کامل انجام شد، تمام تلاش خود را انجام میدهیم خسارت ها را جبران کنیم و با تمام توان در کنار مردم هستیم.

مردم ایران با تمام توان مقابل زیاده خواهی دشمنان 40 ساله انقلاب خواهند ایستاد

امام جمعه کرج، اظهار کرد: دشمن 40 سال است که با تمام قوا به مبارزه علیه جمهوری اسلام بر خواسته اند و طبق گفته مقام معظم رهبری این شدت از دشمنی و بدخواهی بیانگر این است که نفس های آخر خود را می کشند و آن ها باید بدانند مردم ایران با تمام توان مقابل زیاده

مرزبانی نماد افتخار و مظهر امنیت و آرامش کشور است

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه مجموعه مرزبانی نماد افتخار ناجا و مظهر امنیت و آرامش کشور است، گفت: مسئول امنیت کشوری هستید که مهیای استقبال از بهترین بنده خداست.

ایجاد امنیت در جامعه با مشارکت پلیس و مردم امکان پذیر است

جانشین فرمانده ناجا گفت: باید نمادهای هوشیاری پلیس به جامعه عرضه شود؛ بنابراین معاونت اجتماعی ناجا باید در وهله اول تصویرگر پلیس به جامعه باشد.

افتخار نیروی انتظامی خدمت به مردم و ایجاد امنیت در کشور است

جانشین فرمانده ناجا گفت: افتخار نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خدمت صادقانه به مردم و ایجاد امنیت و حفاظت از جان و مال هموطنان در سراسر کشور است.]]>

تا بازگشت شرایط به حالت عادی در کنار مردم خوزستان هستیم

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا از فعالیت شبانه‌روزی نیروهای این یگان در نقاط آسیب‌دیده از سیل استان خوزستان خبر داد و گفت: تا بازگشت شرایط به حالت عادی در کنار مردم خوزستان هستیم.

تا بازگشت شرایط به حالت عادی در کنار مردم خوزستان هستیم

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا از فعالیت شبانه روزی نیروهای این یگان در نقاط آسیب دیده از سیل استان خوزستان خبر داد و گفت: تا بازگشت شرایط به حالت عادی در کنار مردم خوزستان هستیم.

سپاه کار را در پلدختر تمام کرد؛ تحویل منازل پاکسازی شده از گل‌و‌لای به مردم + فیلم

گروه استان‌ها ـ پس از وقوع سیل در پلدختر، سپاه پاسداران با تمام توان و امکانات برای کمک به مردم و پاکسازی شهر از گل و لای در منطقه حضور یافت.

اعزام بیش از ۳۰ هزار نیرو برای تامین امنیت مناطق سیل‌زده

فرمانده ناجا گفت: به استان‌های خوزستان، لرستان و گلستان بیش از ۳۰ هزار نیرو اعزام کردیم و امنیت در این مناطق کاملاً حفظ شده است.

سپاه با تمام توان در کنار مردم سیل زده خوزستان است

اهواز ـ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: سپاه با تمام توان در کنار مردم سیل زده خوزستان است.

دولت با تمام توان به دنبال جبران خسارت در مناطق سیل‌زده است

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه مهمترین مسئله کشور مقابله با بحران سیل است، گفت: دولت همانطور که قول داده، با تمام توان به دنبال جبران خسارات وارده به مردم در مناطق سیل‌زده است.

دولت با تمام توان به دنبال جبران خسارت در مناطق سیل‌زده است

معاون اول رییس‌‌جمهور با بیان اینکه مهمترین مسئله کشور مقابله با بحران سیل است، تاکید کرد: دولت همانطور که قول داده، با تمام توان به دنبال جبران خسارات وارده به مردم در مناطق سیل‌زده است.]]>

دشمن از راه قلدری نمی‌تواند به ایران صدمه بزند

فرمانده ناجا گفت: هنگامی که دولت نادان آمریکا اسم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داد تمام مردم و سران قوا و ستاد کل نیروهای مسلح پشت سپاه در آمدند.

‌‌مسئولان با تمام نیرو و به شکل جهادی برای حل مشکلات مردم اقدام کنند

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اعلام آمادگی سپاه ‌برای کمک به همه نهادها برای خدمات‌رسانی هر چه بهتر به مردم گفت: از مسئولان انتظار می‌رود تا با تمام نیرو و به شکل جهادی برای حل مشکلات مردم اقدام کنند.

بیش از ۵ هزار نیروی پلیس در ایام شعبانیه خدمتگزار مردم هستند

فرمانده نیروی انتظامی گفت:شاهد افزایش ۱۲ درصد تردد زائران نسبت به سال گذشته هستیم و بیش از ۵ هزار نیرو از فرماندهی انتظامی استان و بخشی نیز از ستاد ناجا به شهر مقدس قم اعزام شدند.

اختصاصی| روایت فرمانده میدانی حشدالشعبی از خدمات‌رسانی به مردم در مناطق سیل‌زده خوزستان

گروه استان‌ها ـ فرمانده نیروهای حشد الشعبی عراق گفت: در حال حاضر از تمام امکانات خود برای کمک‌رسانی به مردم آسیب‌دیده از سیل از موصل عراق تا اهواز استفاده می‌کنیم.