«لیپوساکشن» جان زن جوان را گرفت
مطالب مرتبط

کانون اندیشه جوان، نماینده فکری گفتمان انقلاب اسلامی است

مسعود فیاضی، رئیس هیئت مدیره کانون اندیشه جوان گفت: انقلاب ما یک انقلاب ایدئولوژیک است و تا انقلاب هست، نیازی که بر اساس آن کانون اندیشه جوان شکل گرفت هم وجود خواهد داشت.

انفجار گاز جان جوان نهاوندی را گرفت

همدان- ایرنا- مدیر اورژانس پیش بیمارستانی نهاوند گفت: براثر انفجار گاز شهری در منطقه مسکونی واقع در حوالی میدان 17 شهریور جوان حدود 20 ساله ای جان خود را از دست داد.

خانه جوان کاشان به بهره برداری رسید

کاشان - ایرنا - خانه جوان کاشان روز چهارشنبه در آیینی با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسوولان شهرستانی مورد بهره برداری قرار گرفت.

تن‌دادن به جوان‌گرایی در عمل سخت‌ است

وزیر تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی در جلسه گفت و شنود با جمعی از نخبگان جوان که به مناسبت روز جوان برگزار شد گفت: تن‌دادن به جوان‌گرایی در عمل سخت‌ است.

هزینه برپایی جشن‌های هفته جوان در اختیار سیل‌زدگان کشور قرار گرفت

فساد مانند موریانه به جان پایه حکومت‌ها می‌افتد/ تن‌دادن به جوان‌گرایی در عمل سخت‌ است/مدیری که نتواند پاسخگو باشد باید عوض شود

جلسه گفت‌وشنود وزیر تعاون با جمعی از نخبگان جوان به مناسبت روز جوان برگزار شد.]]>

گلایه عضو جوان شورای شهر تهران از جوان‌فریبی در مدیریت شهری

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از باقی‌ماندن شعارهای جوان‌گرایی در حد حرف گلایه کرد و آن را به جوان‌فریبی تشبیه کرد.

۱۶ جوان برتر در ششمین جشنواره جوان در شهر محمدیه تجلیل شدند

قزوین: به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) در ششمین جشنواره جوان برتر در مراسمی با حضور مسئولان محلی از ۱۶ جوان نمونه در شهر محمدیه تجلیل شد.

تجلیل از 29 جوان برتر در بستک

بمناسبت میلاد امام زمان (عج) و روز جوان در مراسمی از 29 جوان شایسته و نخبه شهرستان بستک تجلیل شد.

خانه جوان نیکشهر کلنگ زنی شد

چابهار- ایرنا- ‍کلنگ ساخت خانه جوان در نیکشهر به مناسبت هفته جوان توسط مدیرکل طرح های ملی و فراگیر وزارت ورزش و جوانان به زمین زده شد.

به کارگیری ۸ هزار سرباز جوان در حوادث سیل های اخیر

جانشین پلیس پایتخت از به کار گیری ۸ هزار سرباز جوان در سیل های اخیر، خبر داد و گفت: این نشان از نیاز کشور به نیروی جوان خود است.

روخانه خرمارود آزادشهر قربانی گرفت

گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار آزادشهر ادر شرق گلستان ز کشف جسد یک جوان در حاشیه رودخانه خرمارود این شهرستان خبرداد.

30 برنامه فرهنگی هفته جوان در نیر برگزار می شود

اردبیل - ایرنا - فرماندار نیر با بیان اینکه سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان فرصتی مناسب برای پرداختن به جایگاه و مطالبات جوانان است، گفت: 30 برنامه ویژه گرامیداشت هفته جوان در این شهرستان برگزار می شود.

جشن روز جوان در کرج

هیئت محبان الحسین ( رزمندگان شمال کرج) در بیت الاحزان جشن روز جوان برگزار کرد.

روز جوان

روز جوان برابر با 11 شعبان میلاد حضرت علی اکبر (ع) فرزند امام حسین (ع) است.

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان همدان از کارگاه تولید البسه ورزشی در ملایر

مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: اگر به‌ جوانان اعتماد و اعتقاد داشته و با شعار جوان باوری ، جوان محوری و جوان یاوری کارها را انجام دهیم نتایج بهتری حاصل می‌شود.

دو خانه جوان در سیستان و بلوچستان کلنگ زنی می شود

زاهدان - مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۶ خانه جوان در استان وجود دارد، گفت: دو خانه جوان به زودی در شهرهای سرباز و هامون کلنگ زنی می شود.

فرماندار ری: رویکرد حمایتی نسبت به نسل جوان داریم

شهرری- ایرنا- فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: رویکرد حمایتی نسبت به نسل جوان داریم و به دنبال شناسایی نخبگان و الگو سازی نسل جوان در مناطق جنوبی پایتخت هستیم.

تمرکز بیانیه گام دوم بر نسل جوان است/ باید با جوانان مشورت کرد

آیت الله رشاد در مراسم بیستمین سالگرد تأسیس کانون اندیشه جوان با تأکید بر اینکه تمرکز بیانیه گام دوم انقلاب بر نسل جوان است، گفت: راویات توصیه کرده اند که جوانان باید طرف مشورت قرار گیرند.

کانون نخبگان جوان شهر تهران افتتاح شد

ویژه‌برنامه «فصل امید» با افتتاح کانون نخبگان جوان شهر تهران روز چهارشنبه 28 فروردین ماه با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و تعدادی از نخبگان جوان برگزار شد.