بسته آموزش الکترونیکی دروس پایه اول تا نهم ارائه شد

سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از ارائه رایگان محتوای آموزشی در مناطق آسیب دیده از سیل خبر داد.مطالب مرتبط

بسته آموزش الکترونیکی دروس پایه اول تا نهم ارائه شد

سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از ارائه رایگان محتوای آموزشی در مناطق آسیب دیده از سیل خبر داد.

انتظار تحولی جدی در آموزش عالی

وزیر علوم: در همه بخش‌ها شامل مراکز آموزشی، گروه‌های آموزشی، دروس، محتوا و شکل ارائه انتظار تحول جدی وجود دارد

بسته حمایتی از اصناف سیل‌زده، به دولت ارائه شد

نایب‌رئیس اتاق اصناف ایران از ارائه کمک‌های یارانه‌ای به واحدهای صنفی سیل‌زده در راستای پرداخت حق بیمه کارگری و کارفرمایی خبر داد و گفت: بسته حمایتی از اصناف سیل‌زده برای بررسی در هیأت دولت از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به دولت ارائه شده است.

بطحایی: امتحانات نهایی پایه دوازدهم در تاریخ مقرر برگزار می‌شود

وزیر آموزش و پرورش درباره وضعیت مناطق سیل‌زده و نحوه برگزاری امتحانات توضیحاتی ارائه کرد.

ارائه آموزش‌ های مهارتی در آران و بیدگل 84 درصد افزایش یافت

کاشان - ایرنا - رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آران و بیدگل گفت: آموزش های فنی و مهارتی ارائه شده از سوی بخش های دولتی این شهرستان در سال 97 به نسبت سال پیش از آن 84 درصد رشد داشت.

ثبت سفارش الکترونیکی کتاب های درسی در کردستان آغاز شد

سنندج - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کردستان گفت: ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان برای سال تحصیلی آینده (99 - 98) به صورت الکترونیکی در مدارس این استان آغاز شده است.

ضرورت توجه به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای برای رونق تولید داخلی

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای نقش آموزش‌های مهارتی به منظور رونق آموزش‌های مهارتی تاکید کرد و گفت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای از اصلی‌ترین پایه‌های تقویت تولید داخلی به شمار می رود و مهارت آموزی به دانشجویان دارای نتایج مثبت اقتصادی است.

ارائه 792 هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی در پادگانها و زندانهای آذربایجان غربی

ارومیه - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی از ارائه 792 هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای طی سال گذشته در زندان ها و پادگان های این استان خبر داد.

کمیته های تخصصی هدایت تحصیلی پایه نهم درالبرز آغاز به کار کردند

کرج - ایرنا - مدیر کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: 9 کمیته تخصصی هدایت تحصیلی ویژه دانش آموزان پایه نهم با رویکرد انتخاب رشته آگاهانه در این استان آغاز به کار کرد.

مدل امتحانات پایان دوره علوم پایه رشته داروسازی تغییر کرد

دبیر شورای آموزش داروسازی و تخصصی گفت: در راستای ارتقای نظام ارزیابی آزمون‌ها، آزمون ۱۸۰ واحدی داروسازی ویژه دانشجویان این رشته به جای امتحانات علوم پایه برگزار خواهد شد.

راه‌اندازی سامانه الکترونیکی رخدادهای انتظامی در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به راه اندازی سامانه الکترونیکی رخدادهای انتظامی در کلانتری ها و پاسگاه ها، گفت: همچنین برای آگاهی از کیفیت، وضعیت ارائه خدمات، میزان رضایتمندی و دیدگاه مراجعه کنندگان، مرکز پایش در ستاد پلیس پیشگیری ناجا راه اندازی شده اس

درخواست‌های نماینده تبریز از رییس قوه قضاییه و وزرای تعاون، نیرو و آموزش و پرورش

نماینده مردم شبستر در مجلس از وزیر آموزش و پرورش خواست تا تفکیک جنسیتی در پایه چهارم تا ششم ابتدایی را در روستاهای شهرستان شبستر اجرایی کند.

تحقق ۱۳۱ درصدی آموزش‌های مهارتی در قزوین

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: سال گذشته بیش ۲۰۰ هزار نفر ساعت آموزش‌های مهارتی در بخش صنایع و صنوف در استان ارائه شده است.

جزییات پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها اعلام شد

خدمات پرداخت ضوابط و روش‌های پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی در «آنی رو» اعلام شد و استعلام الکترونیکی بدهی و پرداخت عوارض آزادراهی به روش‌های مختلف ممکن شد.]]>

وضعیت تحصیل دانش‌آموزان سیل‌زده چه می‌شود؟

سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش کشور وضعیت مدارس سیل‌زده گفت: امکان ارائه آموزش در کمپ های اسکان موقت مناطق سیل زده فراهم شده است.

بیش از 14 هزار نفر در قزوین آموزش‌های مهارتی دریافت کردند

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: در سال گذشته 14 هزار 716 نفر در به واسطه آموزش‌های ارائه شده مهارت کسب کردند که شامل 11 هزار و 605 نفر مرد و 3 هزار 111 نفر زن است.

خبر‌های کوتاه بخش خبری ۲۰ بیست و نهم فروردین ۹۸+ فیلم

اطلاعیه آموزش و پرورش درباره دایر بودن مدارس در روز شنبه، نشست ستاد تنظیم بازار، انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری و جلسه شورای آموزش و پرورش تاکستان را در این بسته ببینید.

افزایش تمایل عمومی به سیگار الکترونیکی «ویپ»

در حالی که آمار اعتیاد به سیگار در جوامع پیشرفته‌تر روندی کاهشی دارد، سیگارهای الکترونیکی «ویپ» بازار فروش بهتری پیدا کرده‌اند.]]>

ماجرای قطع چند درخت از سوی آموزش و پرورش خراسان‌رضوی چه بود؟

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی در مورد قطع چند درخت در ناحیه 2 آموزش و پرورش مشهد توضیحاتی ارائه کرد.

مدرک تحصیلی پایه برای فرهنگیان «کارشناسی» در نظر گرفته شود

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت وزارت آموزش و پرورش مشکل اعمال نشدن مدرک تحصیلی فرهنگیان را مربوط به مصوبه شورای عالی اداری دانست و از پیگیری‌های وزیر آموزش و پرورش برای حل این مشکل خبر داد.