مشارکت مردمی جدی گرفته نشده است

احمد مسجدجامعی در خصوص کمک به مناطق سیل زده از طرف شهرداری تهران گفت: مشارکت مردمی جدی گرفته نشده است.مطالب مرتبط

مشارکت مردمی جدی گرفته نشده است

احمد مسجدجامعی در خصوص کمک به مناطق سیل زده از طرف شهرداری تهران گفت: مشارکت مردمی جدی گرفته نشده است.

بکارگیری مشارکت های مردمی برای جبران خسارت های سیل لازم است

اهواز - ایرنا- رییس شورای عالی استانها گفت: دولت در شرایط فعلی منابع مالی محدودی دارد از همین رو باید با بکارگیری مشارکت های مردمی برای جبران خسارت های سیل در استان های مختلف تلاش کنیم.

برنامه های آمایش سرزمین جدی گرفته نشده است

تهران- ایرنا- استاد جامعه شناسی شهری مقابله با بلایای طبیعی را نیازمند برنامه ریزی بلندمدت دانست و گفت: در سطح کلان باید برنامه ریزی های منطقه ای، آمایش سرزمین و طرح های کالبدی مورد توجه قرار گیرد در حالی که هیچ گاه جدی گرفته نشده است.

دولت‌ها بدون مشارکت مردم توانایی بازسازی ویرانی‌ها را ندارند

تهران- ایرنا- رئیس دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی گفت: هیچ دولتی به‌تنهایی و بدون مشارکت عمومی نمی‌تواند از عهده ترمیم و بازسازی آثار و پیامدهای بحران‌های فراگیر مانند زلزله و سیل برآید؛ بنابراین ضرورت مشارکت‌های مردمی در سیل و زلزله تردیدناپذیر

مخالفت مردانه با افزایش مشارکت سیاسی زنان- سیده فاطمه حسینی*

مشارکت سیاسی زنان و ارتقای آن موضوعی است که در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از کشورها قرار گرفته و اقدامات عملیاتی ازجمله قانونگذاری برای تحقق آن انجام شده است.

طرح «هر مسجد یک خانه» نقش مهمی در مشارکت و انسجام مردمی دارد

15 پایگاه بهزیستی ویژه جمع آوری کمک مردم به سیل زدگان دایر شد

سنندج - ایرنا - معاون مشارکت های مردمی و توانمندسازی بهزیستی کردستان گفت: به منظور مشارکت بیشتر مردم خیر و نیکوکار در کمک رسانی به آسیب دیدگان سیل اخیر در برخی استان های کشور، 15 پایگاه توسط این نهاد در شهرهای مختلف استان بر پا شده است.

مشارکت برای انتقال کمک های مردمی به مناطق سیل زده

جمعیت هلال احمراصفهان برای انتقال کمک های مردمی به مناطق سیل زده فراخوان داد.

هنوز سهمیه‌ای برای کنکوری‌های سیل‌زده در نظر گرفته نشده است

لزوم ساماندهی کمک‌های مردمی برای سیل زدگان

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر در جریان صحن علنی شورای شهر تهران بر لزوم ساماندهی مشارکت‌های مردمی در جریان کمک به سیل زدگان تاکید کرد.

اینفوگرافی / آمار مشارکت مردمی برای کمک به سیل‌زدگان

طبق نظرسنجی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) که درباره کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان منتشر شده، ۳۱/۳ درصد افراد، کمک‌های خود را از طریق هلال احمر به دست سیل‌زدگان رسانده‌اند، ۱۴/۳ درصد از طریق مساجد، ۱۲/۷ به صورت فردی، ۸/۱ درصد از طریق کمیته امداد و ۳/

تصمیمی برای تعویق کنکور سراسری گرفته نشده است

امنیت پایدار کشور مرهون تلاش های خستگی ناپذیر سربازان گمنام است/ رونق تولید در گروه مشارکت مردمی و همت عالی مسؤولان است

امروز، افتتاح نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی گفت: نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی استان امروز افتتاح می شود و فعالیت خود را با مشارکت شرکت های توسعه گرا و همه ارکان حاکمیت آغاز می کند.

کودتای نظامیان در سودان حرکتی برای دور زدن مردم این کشور

تهران- ایرنا- برخی کارشناسان مسائل آفریقا بر این باورند که کودتای صورت گرفته در سودان و برکناری عمر حسن البشیر رییس جمهوری این کشور، در واکنش به اعتراضات مردمی، جهت حفظ و تقویت نظام در این کشور صورت گرفته است.

نیازهای جدید سیل‌زدگان بعد از امدادرسانی اولیه

معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور از کمک حدود ۹ میلیاردی خیرین به این سازمان برای کمک به سیل‌زدگان خبر داد.

کوزه گر، مشاور رئیس سازمان بهزیستی در امور مشارکت‌های مردمی کشور شد

رئیس سازمان بهزیستی کشور طی حکمی «محمدعلی کوزه گر» را به عنوان مشاور رئیس در امور مشارکتهای مردمی سازمان بهزیستی کشور منصوب کرد.]]>

انتصاب جدید در سازمان بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی طی حکمی ذوالفقار یزدان مهر را به عنوان معاون امور مشارکت‌های مردمی، مؤسسات غیردولتی و توانمندسازی و امور مجلس منصوب کرد.

مخالفتهای مردمی عامل اصلی لغو سفر هیئت صهیونیستی به بحرین

خبر مشارکت هیئت بلندپایه صهیونیستی در کنگره جهانی کارآفرینی در بحرین اعتراضات زیادی در بین مردم و پارلمان این کشور برانگیخته بود.

مردم سیل‌زده در ارائه خدمات در کمپ‌ها مشارکت داده شوند

مدیر گروه سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد مرکز بهداشت خوزستان با تاکید بر لزوم مشارکت مردم سیل‌زده در ارائه خدمات در کمپ‌ها، گفت: اگر این روال ادامه پیدا کند که ما هر روز بخواهیم بدون مشارکت مردم، بین آن‌ها غذا توزیع کنیم به سلامت روان آن‌ها کمک نخواهیم کرد